Hemen Yurt Dışı Kargo Fiyatı Al

Anında Teklif Al

Hem zamandan
hem de paradan tasarruf edin.

Nereye Göndereceksiniz? Zorunlu
Gönderi Tipi Zorunlu
Ağırlık Zorunlu
 

1. YURTDIŞINA EN UCUZ KARGO NASIL GÖNDERİLİR? 
 

    Yurtdışına kargo gönderimi yapmak isteyen kişilerin sıklıkla karşılaştığı yurtdışına en ucuz kargo nasıl gönderilir? Bunu için ilk olarak kargoların kişisel mi yoksa kurumsal mı olduğuna karar vermek gereklidir. Kişisel olarak yurtdışına gönderilen kargoların fiyatları kurumsal gönderimlere kıyasla daha uygun olmaktadır. 
    Ayrıca uygun bir şekilde yurtdışı kargo gönderimi yapılmak isteniyorsa deniz yolu taşımacılığı yapan kargo firmaları ile anlaşılması gerekmektedir. Çünkü bu firmaların yakıt masrafları diğer taşımacılıklara göre daha az olmaktadır. Ayrıca birden fazla ürün gönderimi yapılacaksa bu ürünlerin tek pakette gönderilmesi daha ucuz olmaktadır. 
    Aksi halde her paket için hacimsel hesap yapılmakta ve ona göre fiyatlar belirlenmektedir. Son olarak ise ekonomi express kargo seçeneğini kullanarak da hem uygun fiyatlarda hem de hızlı bir şekilde kargo gönderimi yapıla bilinmektedir.

Siz de firmamızla iletişime geçerek, avantajlı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz!

1.1. En Ucuz Yurtdışı Kargo Fiyatları

    Hem en ucuz yurtiçi hem de en ucuz yurtdışı kargo fiyatları, kargo özelliklerine göre belirlenmektedir. Genel olarak hacim hesabının az olduğu kargoların fiyatları oldukça uygun olmaktadır. Ayrıca Avrupa ve Balkan devletlerine yapılan kargo hizmetlerinin de fiyatları ucuz olmaktadır. Ancak en uygun kargo hizmetini alabilmek için uçak kargo veya express kargo hizmetinin alınmaması oldukça önemlidir. Bu hizmet ek olarak bir fiyatlandırmaya neden olmaktadır. 
    Öte yandan tekstil ürünlerinin gönderimi genel olarak en uygun yurtdışı kargo fiyatlarına neden olmaktadır. Gönderi yapacağınız ürüne göre kargo firmalarının iletişim sayfasına girerek fiyat bilgilerine de ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu hizmet sayesinde ürün özellikleri girilerek anında teklif al hizmeti sayesinde en uygun olan kargoları öğrenebilirsiniz.

Konşimento hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

1.2. Yurtdışı Kargo Fiyatlarını Etkileyen Etkenler

    Yurtdışı kargo hizmetlerinde birçok etken fiyatları şekillendirmekte olup genel olarak yurtdışı kargo fiyatlarını etkileyen etkenler şu şekildedir. Paketin eni, paketin boyu ve paketin yüksekliği doğrudan fiyatları etkilemektedir. Bu özellikler ne kadar fazla ise kargo ücretleri o kadar yüksek olmaktadır. 
    Öte yandan gümrük masrafları da fiyatları etkilemektedir. Ancak bu masraflar ülkeden ülkeye değişiklik göstermektedir. Çünkü her ülkenin uyguladığı gümrük vergileri farklı olmaktadır. Son olarak ise hizmet gönderim şekli de fiyatları etkilemektedir. Standart gönderim seçeneği her zaman için daha uygun kargo hizmetini sağlamaktadır. Quick Shipper iletişime geçerek, tam da aradığınız kalite standartlarında bir hizmet alabilirsiniz!

Mikro İhracat hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

DSV Gümrük İşlemleri

Anında Teklif Al Anında Teklif Al