Hemen Yurt Dışı Kargo Fiyatı Al

Anında Teklif Al

Hem zamandan
hem de paradan tasarruf edin.

Nereye Göndereceksiniz? Zorunlu
Gönderi Tipi Zorunlu
Ağırlık Zorunlu
 

1. NAMİBYA KARGO HİZMETİ

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde müşterilerinize ulaştırmak için çözümler üretiyoruz. Sizlere sunduğumuz zamandan ve maliyetten tasarruf edilmiş Express, Ekonomi Express ve Uçak Kargo gibi gelişmiş nakliye çözümleri ile gönderilerinizi Türkiye’den Namibya’ya gönderiyoruz.
    Namibya son yıllarda düzenli gelişme kaydeden ekonomik yapıya sahiptir. Ülke ekonomisi başta elmas olmak üzere büyük oranda madenciliğe dayanmaktadır. Namibya ile Türkiye arasındaki ticaret hacmi son yıllarda artmıştır. Namibya kargo hizmetimizi tercih ederek Türkiye-Namibya arasındaki tüm kargo taşımacılığı ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Namibya kargo hizmetimiz ile taşınmasında yasal olarak herhangi bir engeli olmayan her türlü kargonuzu taşıtmanız mümkündür. İki ülke arasındaki bireysel veya kurumsal gönderiler için çoğu zaman express kargo hizmeti tercih edilmektedir. Türkiye’den Namibya’ya 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 21,37 Euro’dan başlamaktadır. Express kargo hizmeti ile Türkiye’den Namibya’ya gönderileriniz ortalama 1-2 iş günü içerisinde alıcısına sorunsuz şekilde teslim edilmektedir.
    Namibya’ya kargo gönderim süreçleri hakkında detaylı tüm bilgileri bu yazımızda sizler için yer verdik.

Namibya Kargo

1.1. Namibya Uçak Kargo Hizmeti

    Uzman kadrosu ile hava taşımacılığı hizmeti veren firmamız, Namibya kargo hizmeti ile Türkiye ile Namibya arasında köprü görevi sağlamaktadır. Firmalar ve bireyler Namibya kargo hizmeti ile taşınmasında engel olmayan tüm gönderilerini hızlı ve güvenli şekilde alıcısına ulaştırmaktadır. Namibya’ya hava yolu taşımacılığı hizmetleri ile kargolarınızın gönderilmesi sürecinde kargolarınız hasar görmeden ve deforme olmadan Namibya’daki alıcısına ulaşmaktadır.

1.2. Namibya Kargo Avantajları

•    Her yüke ve sektöre özel taşıma hizmeti
•    E-ticaret gönderilerinizde size özel esnek paketler
•    Kapıdan kapıya güvenli ve ekonomik teslimat
•    30 kilo üzeri Namibya gönderilerinize özel fiyatlar

Namibya Kargo

2. NAMİBYA KARGO FİYATLARI

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Namibya’ya 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 21,37 Euro’dan başlamaktadır.
    Türkiye’den Namibya’ya kargo gönderim sürecini hızlandırmak için yapılabilecek en iyi tercih, Namibya express kargo hizmetinden yararlanmaktır. Hava yolu taşımacılık hizmeti veren firmamızla iletişime geçerek Namibya express kargo hizmetinden avantajlı fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Express kargo hizmetimiz ile Namibya’ya hızlı, sorunsuz ve ekonomik gönderimler gerçekleştirebilirsiniz. Namibya’ya hava veya deniz yoluyla kargo gönderim sağlanabilmekte, deniz yolu taşımacılığı ile uzun sürdüğü için hava yolu taşımacılığı tercih edilmektedir.     
    Türkiye’deki bir noktadan, Namibya’ya 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 21,37 Euro’dan başlamaktadır.
    Türkiye’den Namibya’ya kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. 
    Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Namibya Kargo

3. NAMİBYA KARGO GÖNDERİM AŞAMALARI

    Türkiye’den Namibya’ya kargo gönderim sürecinde sizlerin yapması gereken ilk adım, QuickShipper sayfamızı ziyaret ederek ”Anında Teklif Al” bölümünden gönderinizin detaylarını girmeniz ve size en uygun fiyat teklifini almanız. İkinci adım, gönderinizin teslimat işlemlerinin yapılması ve Namibya’ya doğru yola çıkmasıdır. Son adım olan üçüncü adım ise gönderinizin adrese teslim edilmesidir. Taşımacılık alanında deneyime sahip çalışanlarımız ile yurt dışı kargo gönderim sürecinde en yeni teknolojileri kullanarak Namibya’ya gönderilerinizde hem zamandan hem de paradan tasarruf edin.

3.1. Namibya Kargo Gönderim Ücreti Hesaplama

    Türkiye’den Namibya’ya kargo gönderim ücreti gönderinizin kilogram cinsinden ağırlığı veya hacimsel ağırlığı (desi) üzerinden hesaplanmaktadır. QuickShipper sayfamızdaki ”Anında Teklif Al” bölümünü kullanarak “Nereye Göndereceksiniz?” seçeneğinden Namibya’yı seçerek ardından kargonuzun türünü ve kilogram ağırlığını girerek kargo gönderim ücreti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkiye’den Namibya’ya 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 21,37 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Namibya Kargo

3.2. Namibya Kargo Teslim Süresi

    Güçlü filomuz ve gelişmiş hizmet ağımız ile dünyanın 220’den fazla ülkesine gönderilerinizi uçak kargo hizmetlerimizi kullanarak güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Namibya’ya kargo gönderimlerinde bizleri tercih ettiğinizde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra tercih ettiğiniz taşıma hizmeti ile ortalama 1-2 iş günü içerisinde Namibya’daki müşterinize teslim edilir. QuickShipper firması olarak Türkiye’nin tüm şehirlerinden Namibya’ya 1-2 iş günü içerisinde gönderilerinizi güvenli ve hızlı şekilde teslim ediyoruz.

3.3. Namibya Kargo Kilogram ve Hacim Hesaplama

    Yurt dışına göndereceğiniz kargonun maliyetini belirleyen etken gönderdiğiniz paketin gerçek ağırlığı ve paketin kapladığı alan yani hacmidir. Bu sebeple yurt dışı kargonuzun gerçek ağırlığı dışında hacimsel ağırlığının da hesaplanması gerekmektedir. Hesaplamalar sonrasında gönderinizin gerçek ağırlığı ile hacimsel ağırlığı karşılaştırılarak yüksek olan değer fiyatlandırma için kullanılır. Hacimsel ağırlığın (Desi) hesaplanabilmesi için paketinizin Uzunluk, Derinlik ve Yükseklik ölçülerini bilmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki vermiş olduğum formül ile siz de kargonuzun hacimsel ağırlığını hesaplayabilirsiniz.

Hacimsel Ağırlık (Desi) = Uzunluk (cm) X Yükseklik (cm) X Derinlik (cm) / 5000

Namibya Kargo

3.4. Namibya Kargo Takip Sorgulama Hakkında

    QuickShipper firmamızdan hizmet alan tüm müşterilerimiz web sitemiz üzerinden gönderilerini 7 gün 24 saat anlık olarak ücretsiz takip edebilir. Gönderinin çıkış tarihi ve saati, anlık lokasyon bilgisi gibi tüm bilgilere konşimento takip numarası ile ulaşabilirler.

4. NAMİBYA HAKKINDA

    Namibya, Afrika Kıtasının güneyinde yer almaktadır. Ülke coğrafi konumu itibariyle hem tropikal hem de step iklime sahiptir. Ülkenin tahmini nüfusu 2,5 milyondur. Windhoek, Namibya’nın başkentidir. Namibya’nın resmi dili İngilizcedir.

4.1. Türkiye Namibya İthalat-İhracat İlişkisi

    2020 yılında toplam 5,60 milyar dolarlık ihracat ve 6,82 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. En yakın ticari ilişkilerini Günay Afrika, Zambiya, Kongo Demokratik Cumhuriyeti, Çin ve Bulgaristan ile kurmuştur. Türkiye’den Namibya’ya ihraç edilen başlıca ürünler; petrol yağları, çinko cevheri, karbonat, kablo, fiber optik kablo, taş, gıda, giyim, ilaç ve karayolu taşıtları aksamı gibi ürünlerdir. Namibya’dan Türkiye’ye ithal edilen başlıca ürünler; odun kömürü, elektronik entegre devreler, florspat ve doğal grafittir.

Namibya Kargo

4.2. Namibya Pazarında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

    Namibya para birimi Namibya Doları’dır. Namibya’da yabancıların ülkeye getirdikleri dövizin miktarında bir sınırlama bulunmamaktadır. Ülkede çok sıkı döviz kontrolü bulunmaktadır. Namibya’da en yaygın ve tercih edilen şirket türü limited şirkettir.

4.3. Namibya’ya Gönderilmesi Yasak Ürünler ve Mevzuat

    Türkiye’den Namibya’ya kargo hizmetinde Türk Ticaret Kanunu’nca yasak olan hiçbir malın taşınmasına izin verilmez. Örnek vermek gerekirse; alkollü ve alkolsüz içecekler, silah ve silah yedek parçaları, her çeşit canlı hayvan, taklit ürünler, marka kanunları ile korunmuş markaların taklitleri, dini ve siyasi propaganda malzemeleri, heykeller, tıbbi reçeteli ilaçlar, uyuşturucu ve uyuşturucu kullanımında kullanılan aletler, patlayıcı maddeler, yiyecek ve içecekler, her çeşit kağıt para ve döviz çeşitleri, antika eşyalar, değerli ve nakite çevrilebilir kağıtlar, gıda takviye ürünleri, kozmetik ürünler, cep telefonları, kimyasal malzemeler, hamiline yazılı çekler, orijinal gemi konşimentosu, pasaport, kimlik belgesi gibi önemli evraklar, her çeşit mücevherat, altın ve gümüş ve tütün ürünleridir. Türkiye ile Namibya arasında kargo gönderimi sağlanırken söz konusu ülkenin gümrük mevzuatına ve gümrük tarifelerine uyulması gerekmektedir. Bu mevzuatlar ve gümrük tarifeleri ülkeden ülkeye değişmektedir. Namibya’nın ticari ve mali mevzuatının karmaşık olması nedeniyle gerekli konularda danışmanlık hizmeti alınmalıdır. 

Namibya Kargo

5. NAMİBYA KARGO İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

5.1. Türkiye’den Namibya’ya kargo kaç günde teslim edilir?

    Türkiye’den Namibya’ya kargo gönderim işleminde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra ortalama 1-2 iş günü içerisinde Namibya’daki alıcısına teslim edilir.

5.2. Türkiye’den Namibya’ya kargo gönderim ücreti ne kadar?

    Türkiye’den Namibya’ya kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. İlgili hizmette ülkeyi Namibya seçip ardından kargo türü ile kilogramı belirterek fiyat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Namibya’ya 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 21,37 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

5.3. Namibya kargo gönderim ücretini etkileyen faktörler nelerdir?

    Namibya’ya kargo gönderim ücretini etkileyen 2 temel unsur bulunmaktadır. Birincisi gönderinizin kilogram ağırlığı ikinci ise gönderinizin hacimsel (desi) ağırlığıdır. Yurtdışı gönderim işlemlerinde bu iki unsurdan hangisi büyük ise kargo gönderim ücreti ona göre hesaplanmaktadır.

5.4. Türkiye’den Namibya’ya en hızlı kargo hizmeti nedir?

    Türkiye’den Namibya’ya en hızlı kargo gönderimlerinizi QuickShipper firması olarak gerçekleştirmekteyiz. Çünkü firmamız TNT, UPS, FEDEX ve DHL gibi büyük firmalar ile özel anlaşmalıdır. Express kargo hizmetimiz ile gönderinizi Türkiye’den Namibya’ya ortalama 1-2 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz.

5.5. Namibya’ya gönderilen kargonun takibi nasıl yapılır?

    QuickShipper firması ile gönderilen kargolarınızın çıkış işlemi olduktan sonra gönderinize ait konşimento numarası oluşmaktadır. Konşimento numarası ile web sitemiz üzerinden gönderinizin durumunu 7 gün 24 saat ücretsiz anlık olarak takip edebilirsiniz.

Anında Teklif Al Anında Teklif Al