Hemen Yurt Dışı Kargo Fiyatı Al

Anında Teklif Al

Hem zamandan
hem de paradan tasarruf edin.

Nereye Göndereceksiniz? Zorunlu
Gönderi Tipi Zorunlu
Ağırlık Zorunlu
 

1. MOĞOLİSTAN KARGO HİZMETİ

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde müşterilerinize ulaştırmak için çözümler üretiyoruz. Sizlere sunduğumuz zamandan ve maliyetten tasarruf edilmiş Express, Ekonomi Express ve Uçak Kargo gibi gelişmiş nakliye çözümleri ile gönderilerinizi Türkiye’den Moğolistan’a gönderiyoruz.
    Türkiye, kökleri asırlar öncesine dayanan Türk-Moğol ilişkilerine özel önem atfetmekte ve iki ülke arasındaki ilişkilerin daha da güçlenmesi yönünde çalışmalar sürmektedir. QuickShipper, profesyonel taşımacılık hizmetiyle Moğolistan yurt dışı kargonuzu en ekonomik fiyatlarla, doğru adrese, en kısa sürede ve güvenilir bir şekilde teslim eder. Moğolistan’a ihracat yapan firmaların veya bireylerin özel gönderimleri için her daim yurt dışı kargo hizmetini vermeye hazırız. Türkiye’den Moğolistan’a 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 21,37 Euro’dan başlamaktadır. Türkiye’den Moğolistan’a gönderileriniz ortalama 1-2 iş günü içerisinde alıcısına sorunsuz şekilde teslim edilmektedir.
    Moğolistan’a kargo gönderim süreçleri hakkında detaylı tüm bilgileri bu yazımızda sizler için yer verdik.

Moğolistan Kargo

1.1. Moğolistan Uçak Kargo Hizmeti

    Kargo taşımacılığında en önemli konulardan biri, kargonuzun zamanında ve güvenilir bir şekilde alıcısına teslim edilmesidir. Geniş hizmet ağına sahip firmamız, Moğolistan kargo hizmeti ile hava yolu taşımacılığını kullanarak kargolarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde teslim etmektedir. Moğolistan kargo hizmetimizi tercih eden müşterilerimizin en önemli nedeni, hava yolu taşımacılığı hizmetlerimiz ile 1-2 iş günü içerisinde gönderilerinizi Moğolistan’daki alıcısına ulaştırmamızdır.

1.2. Moğolistan Kargo Avantajları

•    Her yüke ve sektöre özel taşıma hizmeti
•    E-ticaret gönderilerinizde size özel esnek paketler
•    Kapıdan kapıya güvenli ve ekonomik teslimat
•    30 kilo üzeri Moğolistan gönderilerinize özel fiyatlar

Moğolistan Kargo

2. MOĞOLİSTAN KARGO FİYATLARI

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Moğolistan’a 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 21,37 Euro’dan başlamaktadır.
    Kara ya da deniz yolu taşımacılığının bütün riskleri minimuma indirip mesafeleri kısaltan yurt dışı hava yolu taşımacılığı ile Moğolistan kargo transferlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Moğolistan express kargo hizmetimiz ile kargolarınızı yurtdışına gönderme sürecinde bizlere gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz. Yurtdışına kargo gönderim sektöründe faaliyet gösteren QuickShipper, aralarında Moğolistan express kargo hizmetinin de yer aldığı hava kargo hizmetleriyle tüm birey ve kurumların kargo gönderim süreçlerini sorunsuzca gerçekleştirmektedir. 
    Türkiye’deki bir noktadan, Moğolistan’a 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 21,37 Euro’dan başlamaktadır. Moğolistan express kargo hizmetimiz ile gönderilerinizin takibi de çok daha kolay yapılmaktadır.
    Türkiye’den Moğolistan’a kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. 
    Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Moğolistan Kargo

3. MOĞOLİSTAN KARGO GÖNDERİM AŞAMALARI

    Türkiye’den Moğolistan’a kargo gönderim sürecinde sizlerin yapması gereken ilk adım, QuickShipper sayfamızı ziyaret ederek ”Anında Teklif Al” bölümünden gönderinizin detaylarını girmeniz ve size en uygun fiyat teklifini almanız. İkinci adım, gönderinizin teslimat işlemlerinin yapılması ve Moğolistan’a doğru yola çıkmasıdır. Son adım olan üçüncü adım ise gönderinizin adrese teslim edilmesidir. Taşımacılık alanında deneyime sahip çalışanlarımız ile yurt dışı kargo gönderim sürecinde en yeni teknolojileri kullanarak Moğolistan’a gönderilerinizde hem zamandan hem de paradan tasarruf edin.

3.1. Moğolistan Kargo Gönderim Ücreti Hesaplama

    Türkiye’den Moğolistan’a kargo gönderim ücreti gönderinizin kilogram cinsinden ağırlığı veya hacimsel ağırlığı (desi) üzerinden hesaplanmaktadır. QuickShipper sayfamızdaki ”Anında Teklif Al” bölümünü kullanarak “Nereye Göndereceksiniz?” seçeneğinden Moğolistan’a seçerek ardından kargonuzun türünü ve kilogram ağırlığını girerek kargo gönderim ücreti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkiye’den Moğolistan’a 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 21,37 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Moğolistan Kargo

3.2. Moğolistan Kargo Teslim Süresi

    Güçlü filomuz ve gelişmiş hizmet ağımız ile dünyanın 220’den fazla ülkesine gönderilerinizi uçak kargo hizmetlerimizi kullanarak güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Moğolistan’a kargo gönderimlerinde bizleri tercih ettiğinizde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra tercih ettiğiniz taşıma hizmeti ile ortalama 1-2 iş günü içerisinde Moğolistan’daki müşterinize teslim edilir. QuickShipper firması olarak Türkiye’nin tüm şehirlerinden Moğolistan’a 1-2 iş günü içerisinde gönderilerinizi güvenli ve hızlı şekilde teslim ediyoruz.

3.3. Moğolistan Kargo Kilogram ve Hacim Hesaplama

    Yurt dışına göndereceğiniz kargonun maliyetini belirleyen etken gönderdiğiniz paketin gerçek ağırlığı ve paketin kapladığı alan yani hacmidir. Bu sebeple yurt dışı kargonuzun gerçek ağırlığı dışında hacimsel ağırlığının da hesaplanması gerekmektedir. Hesaplamalar sonrasında gönderinizin gerçek ağırlığı ile hacimsel ağırlığı karşılaştırılarak yüksek olan değer fiyatlandırma için kullanılır. Hacimsel ağırlığın (Desi) hesaplanabilmesi için paketinizin Uzunluk, Derinlik ve Yükseklik ölçülerini bilmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki vermiş olduğum formül ile siz de kargonuzun hacimsel ağırlığını hesaplayabilirsiniz.

Hacimsel Ağırlık (Desi) = Uzunluk (cm) X Yükseklik (cm) X Derinlik (cm) / 5000

Moğolistan Kargo

3.4. Moğolistan Kargo Takip Sorgulama Hakkında

    QuickShipper firmamızdan hizmet alan tüm müşterilerimiz web sitemiz üzerinden gönderilerini 7 gün 24 saat anlık olarak ücretsiz takip edebilir. Gönderinin çıkış tarihi ve saati, anlık lokasyon bilgisi gibi tüm bilgilere konşimento takip numarası ile ulaşabilirler.

4. MOĞOLİSTAN HAKKINDA

    Moğolistan, Asya kıtasında yer almaktadır. Ülkenin hem Doğu hem de Orta Asya’da toprakları bulunmaktadır. Tahmini verilere göre Moğolistan’ın nüfusu 3,2 milyondur. Moğolistan’ın başkenti, aynı zamanda en büyük şehri olan Ulanbator’dur. Ülkenin para birimi Moğolistan Tugrikidir. Ülke resmi dili Moğolcadır. Moğolca, Asya dilleri arasında öğrenilmesi en zor dillerden biridir. Ülkede Rusça ve Kazakça dilleri de konuşulmaktadır. Türkiye ile Moğolistan arasında 5 saatlik fark bulunmaktadır.

4.1. Türkiye Moğolistan İthalat-İhracat İlişkisi

    Moğolistan 2020 yılında toplam 7,57 milyar dolarlık ihracat ve 5,29 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. En yakın ticari ilişkilerini Çin, Rusya, Japonya, ABD ve Güney Kore ile kurmuştur. Türkiye 2020 yılında Moğolistan’a 31,8 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirmiştir. Türkiye’den Moğolistan’a ihraç edilen başlıca ürünler; elektrikli su ısıtıcıları, elektro termik cihazlar, tohum, hububat ve kuru baklagillerdir. Türkiye 2020 yılında Moğolistan’dan 2,1 milyon dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. Moğolistan’dan Türkiye’ye ithal edilen başlıca ürünler; demir veya çelikten sobalar, sökülecek gemiler, gümüş, post ve deri ürünleridir. İki ülke arasında 2017 yılında 34 milyon doları aşan ticaret hacmi gerçekleşmiştir.

Moğolistan Kargo

4.2. Moğolistan Pazarında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

    Moğolistan pazarına girmeden önce mutlaka pazar araştırması ve yazışmalar yapılmalıdır. Yüz yüze görüşme çok önemlidir. İkili ticari ilişkilerde tercüman kullanımı gerekebilmektedir. Moğollar kültürlü, iyi giyinen ve nazik insanlardır. Pazarlık kültürü genellikle bulunmamaktadır. Tuğrik, Moğolistan’ın resmi para birimidir. İş dünyasında çek kullanılmamaktadır.

4.3. Moğolistan’a Gönderilmesi Yasak Ürünler ve Mevzuat

    Türkiye’den Moğolistan’a kargo hizmetinde Türk Ticaret Kanunu’nca yasak olan hiçbir malın taşınmasına izin verilmez. Örnek vermek gerekirse; alkollü ve alkolsüz içecekler, silah ve silah yedek parçaları, her çeşit canlı hayvan, taklit ürünler, marka kanunları ile korunmuş markaların taklitleri, dini ve siyasi propaganda malzemeleri, heykeller, tıbbi reçeteli ilaçlar, uyuşturucu ve uyuşturucu kullanımında kullanılan aletler, patlayıcı maddeler, yiyecek ve içecekler, her çeşit kağıt para ve döviz çeşitleri, antika eşyalar, değerli ve nakite çevrilebilir kağıtlar, gıda takviye ürünleri, kozmetik ürünler, cep telefonları, kimyasal malzemeler, hamiline yazılı çekler, orijinal gemi konşimentosu, pasaport, kimlik belgesi gibi önemli evraklar, her çeşit mücevherat, altın ve gümüş ve tütün ürünleridir. Türkiye ile Moğolistan arasında kargo gönderimi sağlanırken söz konusu ülkenin gümrük mevzuatına ve gümrük tarifelerine uyulması gerekmektedir. Bu mevzuatlar ve gümrük tarifeleri ülkeden ülkeye değişmektedir. Moğolistan’ın ticari ve mali mevzuatının karmaşık olması nedeniyle gerekli konularda danışmanlık hizmeti alınmalıdır. 

Moğolistan Kargo

5. MOĞOLİSTAN KARGO İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

5.1. Türkiye’den Moğolistan’a kargo kaç günde teslim edilir?

     Türkiye’den Moğolistan’a kargo gönderim işleminde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra ortalama 1-2 iş günü içerisinde Moğolistan’daki alıcısına teslim edilir.

5.2. Türkiye’den Moğolistan’a kargo gönderim ücreti ne kadar?

    Türkiye’den Moğolistan’a kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. İlgili hizmette ülkeyi Moğolistan seçip ardından kargo türü ile kilogramı belirterek fiyat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Moğolistan’a 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 21,37 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

5.3. Moğolistan kargo gönderim ücretini etkileyen faktörler nelerdir?

    Moğolistan’a kargo gönderim ücretini etkileyen 2 temel unsur bulunmaktadır. Birincisi gönderinizin kilogram ağırlığı ikinci ise gönderinizin hacimsel (desi) ağırlığıdır. Yurtdışı gönderim işlemlerinde bu iki unsurdan hangisi büyük ise kargo gönderim ücreti ona göre hesaplanmaktadır.

5.4. Türkiye’den Moğolistan’a en hızlı kargo hizmeti nedir?

    Türkiye’den Moğolistan’a en hızlı kargo gönderimlerinizi QuickShipper firması olarak gerçekleştirmekteyiz. Çünkü firmamız TNT, UPS, FEDEX ve DHL gibi büyük firmalar ile özel anlaşmalıdır. Express kargo hizmetimiz ile gönderinizi Türkiye’den Moğolistan’a ortalama 1-2 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz.

5.5. Moğolistan’a gönderilen kargonun takibi nasıl yapılır?

    QuickShipper firması ile gönderilen kargolarınızın çıkış işlemi olduktan sonra gönderinize ait konşimento numarası oluşmaktadır. Konşimento numarası ile web sitemiz üzerinden gönderinizin durumunu 7 gün 24 saat ücretsiz anlık olarak takip edebilirsiniz.

Anında Teklif Al Anında Teklif Al