Hemen Yurt Dışı Kargo Fiyatı Al

Anında Teklif Al

Hem zamandan
hem de paradan tasarruf edin.

Nereye Göndereceksiniz? Zorunlu
Gönderi Tipi Zorunlu
Ağırlık Zorunlu
 

1. MADAGASKAR KARGO HİZMETİ

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde müşterilerinize ulaştırmak için çözümler üretiyoruz. Sizlere sunduğumuz zamandan ve maliyetten tasarruf edilmiş Express, Ekonomi Express ve Uçak Kargo gibi gelişmiş nakliye çözümleri ile gönderilerinizi Türkiye’den Madagaskar’a gönderiyoruz.
    Madagaskar, ekonomik olarak gelişen ve yatırıma açık olan bir ülke konumundadır. QuickShipper, Madagaskar’ın her noktasına, güvenli ve sorunsuz teslimatlar yapmaktadır. İki ülke arasındaki artan ticaret hacmi, Madagaskar kargo hizmetine gösterilen talepte artış göstermiştir.  Express kargo hizmetimizden yararlanarak göndermek istediğiniz kargonuzu, tarifeli sefer yapan uçaklarla alıcısına sorunsuz şekilde ulaştırmaktayız. Türkiye’den Madagaskar’a kargo gönderimi için tercih edilebilecek en doğru gönderim yöntemi express kargodur.  
    Türkiye’den Madagaskar’a 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 21,37 Euro’dan başlamaktadır.
    Madagaskar’a kargo gönderim süreçleri hakkında detaylı tüm bilgileri bu yazımızda sizler için yer verdik.

Madagaskar Kargo

1.1. Madagaskar Uçak Kargo Hizmeti

    Madagaskar’a kargo göndermek isteyen kurumsal ve bireysel müşterilerimizin gönderilerini en hızlı kargo taşıma yöntemlerinin başında gelen hava yolu taşımacılığı ile gerçekleştirmekteyiz. Hava yolu taşımacılığı ile Madagaskar’a gönderilecek olan kargoların takibini ve teslimatını firmamız yapmaktadır. Hava yolu taşımacılığı ile gönderilen kargolarınız, kara ve deniz yolu ile yapılan kargo taşımacılığa göre çok daha güvenli ve hızlı teslim edilecektir. 

1.2. Madagaskar Kargo Avantajları

•    Her yüke ve sektöre özel taşıma hizmeti
•    E-ticaret gönderilerinizde size özel esnek paketler
•    Kapıdan kapıya güvenli ve ekonomik teslimat
•    30 kilo üzeri Namibya gönderilerinize özel fiyatlar

Madagaskar Kargo

2. MADAGASKAR KARGO FİYATLARI

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Madagaskar’a 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 21,37 Euro’dan başlamaktadır.
    Madagaskar express kargo hizmetimiz hava yolu taşımacılığı ile gerçekleşmektedir. Madagaskar ile Türkiye arasındaki bireysel veya kurumsal gönderiler için çoğu zaman express kargo hizmeti tercih edilmektedir. Madagaskar’a ortalama 0,5 kilogramlık bir paketin express kargo ile gönderim ücreti 21,37 Euro’dan başlamaktadır. Madagaskar express kargo hizmeti veren firmamız; kargo gönderim sürecini sorunsuz bir şekilde yönetmektedir. Uluslararası kurallara uyarak Madagaskar express kargo hizmeti kapsamında taşınmasında hiçbir sakınca olmayan gönderilerinizi alıcısına hızlı ve sorunsuz bir şekilde teslim etmekteyiz. 
    Türkiye’nin tüm şehirlerinden Madagaskar’a ortalama 1-2 iş günü içerisinde kargolarınızı alıcısına ulaştırmaktayız. 
    Türkiye’den Madagaskar’a kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. 
    Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Madagaskar Kargo

3. MADAGASKAR KARGO GÖNDERİM AŞAMALARI

    Türkiye’den Madagaskar’a kargo gönderim sürecinde sizlerin yapması gereken ilk adım, QuickShipper sayfamızı ziyaret ederek ”Anında Teklif Al” bölümünden gönderinizin detaylarını girmeniz ve size en uygun fiyat teklifini almanız. İkinci adım, gönderinizin teslimat işlemlerinin yapılması ve Madagaskar’a doğru yola çıkmasıdır. Son adım olan üçüncü adım ise gönderinizin adrese teslim edilmesidir. Taşımacılık alanında deneyime sahip çalışanlarımız ile yurt dışı kargo gönderim sürecinde en yeni teknolojileri kullanarak Madagaskar’a gönderilerinizde hem zamandan hem de paradan tasarruf edin.

3.1. Madagaskar Kargo Gönderim Ücreti Hesaplama

    Türkiye’den Madagaskar’a kargo gönderim ücreti gönderinizin kilogram cinsinden ağırlığı veya hacimsel ağırlığı (desi) üzerinden hesaplanmaktadır. QuickShipper sayfamızdaki ”Anında Teklif Al” bölümünü kullanarak “Nereye Göndereceksiniz?” seçeneğinden Madagaskar’ı seçerek ardından kargonuzun türünü ve kilogram ağırlığını girerek kargo gönderim ücreti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkiye’den Madagaskar’a 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 21,37 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Madagaskar Kargo

3.2. Madagaskar Kargo Teslim Süresi

    Güçlü filomuz ve gelişmiş hizmet ağımız ile dünyanın 220’den fazla ülkesine gönderilerinizi uçak kargo hizmetlerimizi kullanarak güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Madagaskar’a kargo gönderimlerinde bizleri tercih ettiğinizde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra tercih ettiğiniz taşıma hizmeti ile ortalama 1-2 iş günü içerisinde Madagaskar’daki müşterinize teslim edilir. QuickShipper firması olarak Türkiye’nin tüm şehirlerinden Madagaskar’a 1-2 iş günü içerisinde gönderilerinizi güvenli ve hızlı şekilde teslim ediyoruz.

3.3. Madagaskar Kargo Kilogram ve Hacim Hesaplama

    Yurt dışına göndereceğiniz kargonun maliyetini belirleyen etken gönderdiğiniz paketin gerçek ağırlığı ve paketin kapladığı alan yani hacmidir. Bu sebeple yurt dışı kargonuzun gerçek ağırlığı dışında hacimsel ağırlığının da hesaplanması gerekmektedir. Hesaplamalar sonrasında gönderinizin gerçek ağırlığı ile hacimsel ağırlığı karşılaştırılarak yüksek olan değer fiyatlandırma için kullanılır. Hacimsel ağırlığın (Desi) hesaplanabilmesi için paketinizin Uzunluk, Derinlik ve Yükseklik ölçülerini bilmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki vermiş olduğum formül ile siz de kargonuzun hacimsel ağırlığını hesaplayabilirsiniz.

Hacimsel Ağırlık (Desi) = Uzunluk (cm) X Yükseklik (cm) X Derinlik (cm) / 5000

Madagaskar Kargo

3.4. Madagaskar Kargo Takip Sorgulama Hakkında

    QuickShipper firmamızdan hizmet alan tüm müşterilerimiz web sitemiz üzerinden gönderilerini 7 gün 24 saat anlık olarak ücretsiz takip edebilir. Gönderinin çıkış tarihi ve saati, anlık lokasyon bilgisi gibi tüm bilgilere konşimento takip numarası ile ulaşabilirler.

4. MADAGASKAR HAKKINDA

    Madagaskar, Hint Okyanusu’nun Güney Batısında yer alan bir ada devletidir. Dünya’nın 4. büyük adasıdır. 2021 yılı itibariyle 28,3 milyon nüfusa sahip olacağı tahmin edilmektedir. Ülke nüfusunun okuma yazma oranı %80’dir. Madagaskar doğal kaynaklar bakımından zengin ülkedir. Fakat düzenli bir ekonomik yapı oluşturulmadığından doğal kaynaklar tam etkin kullanılamamaktadır. Madagaskar pazarında, nakliyenin uzun sürmesi ve pahalı olması, gümrükleme işlemlerindeki aksaklıklar ve siyasi istikrarsızlık başlıca sorunlardır.

4.1. Türkiye Madagaskar İthalat-İhracat İlişkisi

    Madagaskar 2019 yılında toplam 2,68 milyar dolarlık ihracat ve 3,59 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. En yakın ticari ilişkilerini Çin, Fransa, Birleşik Arap Emirlikleri, Hindistan ve Güney Afrika ile kurmuştur. Türkiye’den Madagaskar’a ihraç edilen başlıca ürünler; demir ve çelik, tütün ve tütün yerine geçen işlenmiş maddeler, makinalar, mekanik cihazlar ve aletler, basılı kitaplar, gazeteler, kahve, çay, plastik ve mamulleridir. Madagaskar’dan Türkiye’ye ithal edilen başlıca ürünler; sebzeler ve bazı kök ve yumrular, tütün ve tütün yerine geçen işlenmiş maddeler, mücevherci eşyası ürünleridir.

Madagaskar Kargo

4.2. Madagaskar Pazarında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

    Madagaskar’ın hukuk sistemi ve iş uygulamaları Avrupa, özellikle Fransız standartlarına dayanmaktadır. Yerel para birimi MGA’dır. Döviz büroları büyük şehirlerde ve havalimanında bulunmaktadır. Madagaskar pazarında, nakliyenin uzun sürmesi ve pahalı olması, gümrükleme işlemlerindeki aksaklıklar ve siyasi istikrarsızlık başlıca sorunlardır.

4.3. Madagaskar’a Gönderilmesi Yasak Ürünler ve Mevzuat

    Türkiye’den Madagaskar’a kargo hizmetinde Türk Ticaret Kanunu’nca yasak olan hiçbir malın taşınmasına izin verilmez. Örnek vermek gerekirse; alkollü ve alkolsüz içecekler, silah ve silah yedek parçaları, her çeşit canlı hayvan, taklit ürünler, marka kanunları ile korunmuş markaların taklitleri, dini ve siyasi propaganda malzemeleri, heykeller, tıbbi reçeteli ilaçlar, uyuşturucu ve uyuşturucu kullanımında kullanılan aletler, patlayıcı maddeler, yiyecek ve içecekler, her çeşit kağıt para ve döviz çeşitleri, antika eşyalar, değerli ve nakite çevrilebilir kağıtlar, gıda takviye ürünleri, kozmetik ürünler, cep telefonları, kimyasal malzemeler, hamiline yazılı çekler, orijinal gemi konşimentosu, pasaport, kimlik belgesi gibi önemli evraklar, her çeşit mücevherat, altın ve gümüş ve tütün ürünleridir. Türkiye ile Madagaskar arasında kargo gönderimi sağlanırken söz konusu ülkenin gümrük mevzuatına ve gümrük tarifelerine uyulması gerekmektedir. Bu mevzuatlar ve gümrük tarifeleri ülkeden ülkeye değişmektedir. Madagaskar’ın ticari ve mali mevzuatının karmaşık olması nedeniyle gerekli konularda danışmanlık hizmeti alınmalıdır. 

Madagaskar Kargo

5. MADAGASKAR KARGO İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

5.1. Türkiye’den Madagaskar’a kargo kaç günde teslim edilir?

    Türkiye’den Madagaskar’a kargo gönderim işleminde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra ortalama 1-2 iş günü içerisinde Madagaskar’daki alıcısına teslim edilir.

5.2. Türkiye’den Madagaskar’a kargo gönderim ücreti ne kadar?

    Türkiye’den Madagaskar’a kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. İlgili hizmette ülkeyi Madagaskar seçip ardından kargo türü ile kilogramı belirterek fiyat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Madagaskar’a 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 21,37 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

5.3. Madagaskar kargo gönderim ücretini etkileyen faktörler nelerdir?

    Madagaskar’a kargo gönderim ücretini etkileyen 2 temel unsur bulunmaktadır. Birincisi gönderinizin kilogram ağırlığı ikinci ise gönderinizin hacimsel (desi) ağırlığıdır. Yurtdışı gönderim işlemlerinde bu iki unsurdan hangisi büyük ise kargo gönderim ücreti ona göre hesaplanmaktadır.

5.4. Türkiye’den Madagaskar’a en hızlı kargo hizmeti nedir?

    Türkiye’den Madagaskar’a en hızlı kargo gönderimlerinizi QuickShipper firması olarak gerçekleştirmekteyiz. Çünkü firmamız TNT, UPS, FEDEX ve DHL gibi büyük firmalar ile özel anlaşmalıdır. Express kargo hizmetimiz ile gönderinizi Türkiye’den Madagaskar’a ortalama 1-2 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz.

5.5. Madagaskar’a gönderilen kargonun takibi nasıl yapılır?

    QuickShipper firması ile gönderilen kargolarınızın çıkış işlemi olduktan sonra gönderinize ait konşimento numarası oluşmaktadır. Konşimento numarası ile web sitemiz üzerinden gönderinizin durumunu 7 gün 24 saat ücretsiz anlık olarak takip edebilirsiniz.

Anında Teklif Al Anında Teklif Al