Hemen Yurt Dışı Kargo Fiyatı Al

Anında Teklif Al

Hem zamandan
hem de paradan tasarruf edin.

Nereye Göndereceksiniz? Zorunlu
Gönderi Tipi Zorunlu
Ağırlık Zorunlu
 

1. HOLLANDA KARGO HİZMETİ

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde müşterilerinize ulaştırmak için çözümler üretiyoruz. Sizlere sunduğumuz zamandan ve maliyetten tasarruf edilmiş Express, Ekonomi Express ve Uçak Kargo gibi gelişmiş nakliye çözümleri ile gönderilerinizi Türkiye’den Hollanda’ya gönderiyoruz.
    Türkiye ile Hollanda arasındaki ticari ve ekonomik ilişkiler hızla gelişimini sürdürmektedir. AB Gümrük Birliği Anlaşması sayesinde Türkiye, Hollanda’ya yaptığı ihracatlar da gümrük vergisinden muaf tutulmaktadır. İki ülke arasında “Yatırımların Karşılıklı Teşviki ve Korunması” ve “Çifte Vergilendirmeyi Önleme” anlaşmaları yürürlüktedir. Hollanda, Türkiye’nin en büyük 10. ticaret ortağı konumdadır. Türkiye ile Hollanda arasında yapılan ithalat ve ihracat işlemlerinde ihracat rakamımız ithalat rakamımızdan fazladır. Hollanda’da yaklaşık 400 bin Türk vatandaşı yaşamaktadır. İki taraflı ticaretin önemli miktarda artması taşımacılık sektörü içinde olumlu yönde etki yaratmıştır. Express kargo hizmeti ile Türkiye’den Hollanda’ya gönderileriniz ortalama 1-2 iş günü içerisinde alıcısına sorunsuz şekilde teslim edilmektedir. İki ülke arasındaki bireysel veya kurumsal gönderiler için çoğu zaman express kargo hizmeti tercih edilmektedir. 
    Türkiye’den Hollanda’ya 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 10,68 Euro’dan başlamaktadır.
    Hollanda’ya kargo gönderim süreçleri hakkında detaylı tüm bilgileri bu yazımızda sizler için yer verdik.

Hollanda Kargo

1.1. Hollanda Uçak Kargo Hizmeti

    QuickShipper, firmaların veya bireylerin Hollanda’ya göndermek istedikleri kargolarını hava yolu taşımacılığı hizmetlerini kullanarak gerçekleştirmektedir. Hava yolu taşımacılığı hizmetleri ile Hollanda’ya gönderilen kargolarınızın en büyük avantajları hızlı ve güvenli teslim edilmesidir. Deniz yolu ve kara yolu taşıma yöntemleri ile taşınması mümkün olmayan kargolarınızı Hollanda’ya hava yolu taşımacılığı hizmetleri ile taşınabilmesi mümkündür. Hollanda’ya hava yolu taşımacılığı hizmetleri ile kargolarınızın gönderilmesi sürecinde kargolarınız hasar görmeden ve deforme olmadan alıcısına ulaşmaktadır.

1.2. Hollanda Kargo Avantajları

•    Her yüke ve sektöre özel taşıma hizmeti
•    Kapıdan kapıya güvenli ve ekonomik teslimat
•    E-ticaret gönderilerinizde size özel esnek paketler
•    30 kilo üzeri Hollanda gönderilerinize özel fiyatlar

Hollanda Kargo

2. HOLLANDA KARGO FİYATLARI

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Hollanda’ya 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 10,68 Euro’dan başlamaktadır.
    Hollanda express kargo hizmetimiz ile ihtiyaçlarınızı profesyonel bir hizmet sunarak karşılamaktayız. QuickShipper, müşterilerine ekonomik ve avantajlı fiyat seçenekleri sunmakta ve her aşamada üst düzey kalitede hizmet vermektedir. Türkiye’den Hollanda’ya express kargo hizmetimiz ile kişilere ve firmalara zamandan avantaj sağlamaktayız. İki ülke arasındaki bireysel veya kurumsal gönderiler için çoğu zaman express kargo hizmeti tercih edilmektedir. Türkiye’nin tüm şehirlerinden Hollanda’ya ortalama 1-2 iş günü içerisinde kargolarınızı alıcısına ulaştırmaktayız. Hollanda’ya ortalama 0,5 kilogramlık bir paketin express kargo ile gönderim ücreti 10,68 Euro’dan, 1 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti ise 14,97 Euro’dan başlamaktadır.
    Türkiye’den Hollanda’ya kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. 
    Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Hollanda Kargo

3. HOLLANDA KARGO GÖNDERİM AŞAMALARI

    Türkiye’den Hollanda’ya kargo gönderim sürecinde sizlerin yapması gereken ilk adım, QuickShipper sayfamızı ziyaret ederek ”Anında Teklif Al” bölümünden gönderinizin detaylarını girmeniz ve size en uygun fiyat teklifini almanız. İkinci adım, gönderinizin teslimat işlemlerinin yapılması ve Hollanda’ya doğru yola çıkmasıdır. Son adım olan üçüncü adım ise gönderinizin adrese teslim edilmesidir. Taşımacılık alanında deneyime sahip çalışanlarımız ile yurt dışı kargo gönderim sürecinde en yeni teknolojileri kullanarak Hollanda’ya gönderilerinizde hem zamandan hem de paradan tasarruf edin.

3.1. Hollanda Kargo Gönderim Ücreti Hesaplama

    Türkiye’den Hollanda’ya kargo gönderim ücreti gönderinizin kilogram cinsinden ağırlığı veya hacimsel ağırlığı (desi) üzerinden hesaplanmaktadır. QuickShipper sayfamızdaki ”Anında Teklif Al” bölümünü kullanarak “Nereye Göndereceksiniz?” seçeneğinden Hollanda’yı seçerek ardından kargonuzun türünü ve kilogram ağırlığını girerek kargo gönderim ücreti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkiye’den Hollanda’ya 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 10,68 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hollanda Kargo

3.2. Hollanda Kargo Teslim Süresi

    Güçlü filomuz ve gelişmiş hizmet ağımız ile dünyanın 220’den fazla ülkesine gönderilerinizi uçak kargo hizmetlerimizi kullanarak güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Hollanda’ya kargo gönderimlerinde bizleri tercih ettiğinizde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra tercih ettiğiniz taşıma hizmeti ile ortalama 1-2 iş günü içerisinde Hollanda’daki müşterinize teslim edilir. QuickShipper firması olarak Türkiye’nin tüm şehirlerinden Hollanda’ya 1-2 iş günü içerisinde gönderilerinizi güvenli ve hızlı şekilde teslim ediyoruz.

3.3. Hollanda Kargo Kilogram ve Hacim Hesaplama

    Yurt dışına göndereceğiniz kargonun maliyetini belirleyen etken gönderdiğiniz paketin gerçek ağırlığı ve paketin kapladığı alan yani hacmidir. Bu sebeple yurt dışı kargonuzun gerçek ağırlığı dışında hacimsel ağırlığının da hesaplanması gerekmektedir. Hesaplamalar sonrasında gönderinizin gerçek ağırlığı ile hacimsel ağırlığı karşılaştırılarak yüksek olan değer fiyatlandırma için kullanılır. Hacimsel ağırlığın (Desi) hesaplanabilmesi için paketinizin Uzunluk, Derinlik ve Yükseklik ölçülerini bilmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki vermiş olduğum formül ile siz de kargonuzun hacimsel ağırlığını hesaplayabilirsiniz.

Hacimsel Ağırlık (Desi) = Uzunluk (cm) X Yükseklik (cm) X Derinlik (cm) / 5000

Hollanda Kargo

3.4. Hollanda Kargo Takip Sorgulama Hakkında

     QuickShipper firmamızdan hizmet alan tüm müşterilerimiz web sitemiz üzerinden gönderilerini 7 gün 24 saat anlık olarak ücretsiz takip edebilir. Gönderinin çıkış tarihi ve saati, anlık lokasyon bilgisi gibi tüm bilgilere konşimento takip numarası ile ulaşabilirler.

4. HOLLANDA HAKKINDA

    Hollanda 17,3 milyonluk nüfusu ile Avrupa Birliğinin ortalamasının altında işsizlik oranına sahiptir. Avrupa’nın 5. ve dünyanın 17. büyük ekonomisine sahiptir.  Avrupa’nın en büyük limanlarından birine sahiptir. Ulusal dili Felemenkçedir. Ülke topraklarının yarısından fazlası deniz seviyesinin altındadır. Ticaret, bankacılık, balıkçılık ve gemicilik ülke ekonomisine katkı sağlayan en büyük sektörlerdir.

4.1. Türkiye Hollanda İthalat-İhracat İlişkisi

     Hollanda 2019 yılında toplam 577 milyar dolarlık ihracat ve 514,5 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. En yakın ticari ilişkilerini komşu ülkeleri olan Almanya, Belçika ve İngiltere ile kurmuştur. Türkiye 2019 yılında Hollanda’ya 5,76 milyar dolarlık ihracat gerçekleştirmiştir. Türkiye’den Hollanda’ya ihraç edilen başlıca ürünler; otomotiv, mineral yakıtlar, yağlar, giyim ve giyim aksesuarlarıdır. Türkiye 2019 yılında Hollanda’dan 3,2 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. Hollanda’dan Türkiye’ye ithal edilen başlıca ürünler; demir-çelik, plastik ve plastik ürünleri, makineler ve organik kimyasallardır. İki ülke arasında 2019 yılında 8,9 milyar doları aşan ticaret hacmi gerçekleşmiştir.

Hollanda Kargo

4.2. Hollanda Pazarında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

       Hollandalı firmalar planlı ve programlı çalışmaya özen gösterirler. Hiyerarşik yaklaşımlardan hoşlanmazlar. Kendi dillerinin haricinde İngilizce yaygın olarak kullanılmaktadır. Hollanda’ya ihraç edilecek ürünlerin paketlenmesi ve etiketlenmesinde Avrupa Birliği kurallarını karşılaması gerekmektedir. İlgili etiketlere Felemenkçenin eklenmesi sizler için avantaj sağlayacaktır. Hollanda’da internet kullanım oranı oldukça yüksektir. Hollanda pazarına girmek isteyen firmaların e-ticaret kanalı üzerinden yüksek tüketici kitlesine ulaşmaları mümkündür.

4.3. Hollanda’ya Gönderilmesi Yasak Ürünler ve Mevzuat

    Türkiye’den Hollanda’ya kargo hizmetinde Türk Ticaret Kanunu’nca yasak olan hiçbir malın taşınmasına izin verilmez. Örnek vermek gerekirse; alkollü ve alkolsüz içecekler, silah ve silah yedek parçaları, her çeşit canlı hayvan, taklit ürünler, marka kanunları ile korunmuş markaların taklitleri, dini ve siyasi propaganda malzemeleri, heykeller, tıbbi reçeteli ilaçlar, uyuşturucu ve uyuşturucu kullanımında kullanılan aletler, patlayıcı maddeler, yiyecek ve içecekler, her çeşit kağıt para ve döviz çeşitleri, antika eşyalar, değerli ve nakite çevrilebilir kağıtlar, gıda takviye ürünleri, kozmetik ürünler, cep telefonları, kimyasal malzemeler, hamiline yazılı çekler, orijinal gemi konşimentosu, pasaport, kimlik belgesi gibi önemli evraklar, her çeşit mücevherat, altın ve gümüş ve tütün ürünleridir. Türkiye ile Hollanda arasında kargo gönderimi sağlanırken söz konusu ülkenin gümrük mevzuatına ve gümrük tarifelerine uyulması gerekmektedir. Bu mevzuatlar ve gümrük tarifeleri ülkeden ülkeye değişmektedir. Hollanda’nın ticari ve mali mevzuatının karmaşık olması nedeniyle gerekli konularda danışmanlık hizmeti alınmalıdır. 

Hollanda Kargo

5. HOLLANDA KARGO İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

5.1. Türkiye’den Hollanda’ya kargo kaç günde teslim edilir?

    Türkiye’den Hollanda’ya kargo gönderim işleminde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra ortalama 1-2 iş günü içerisinde Hollanda’daki alıcısına teslim edilir.

5.2. Türkiye’den Hollanda’ya kargo gönderim ücreti ne kadar?

    Türkiye’den Hollanda’ya kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. İlgili hizmette ülkeyi Hollanda seçip ardından kargo türü ile kilogramı belirterek fiyat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Hollanda’ya 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 10,68 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

5.3. Hollanda kargo gönderim ücretini etkileyen faktörler nelerdir?

    Hollanda’ya kargo gönderim ücretini etkileyen 2 temel unsur bulunmaktadır. Birincisi gönderinizin kilogram ağırlığı ikinci ise gönderinizin hacimsel (desi) ağırlığıdır. Yurtdışı gönderim işlemlerinde bu iki unsurdan hangisi büyük ise kargo gönderim ücreti ona göre hesaplanmaktadır.

5.4. Türkiye’den Hollanda’ya en hızlı kargo hizmeti nedir?

    Türkiye’den Hollanda’ya en hızlı kargo gönderimlerinizi QuickShipper firması olarak gerçekleştirmekteyiz. Çünkü firmamız TNT , UPS , FEDEX ve DHL gibi büyük firmalar ile özel anlaşmalıdır. Express kargo hizmetimiz ile gönderinizi Türkiye’den Hollanda’ya ortalama 1-2 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz.

5.5. Hollanda’ya gönderilen kargonun takibi nasıl yapılır?

    QuickShipper firması ile gönderilen kargolarınızın çıkış işlemi olduktan sonra gönderinize ait konşimento numarası oluşmaktadır. Konşimento numarası ile web sitemiz üzerinden gönderinizin durumunu 7 gün 24 saat ücretsiz anlık olarak takip edebilirsiniz.

Anında Teklif Al Anında Teklif Al