Hemen Yurt Dışı Kargo Fiyatı Al

Anında Teklif Al

Hem zamandan
hem de paradan tasarruf edin.

Nereye Göndereceksiniz? Zorunlu
Gönderi Tipi Zorunlu
Ağırlık Zorunlu
 

1. GABON KARGO HİZMETİ

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde müşterilerinize ulaştırmak için çözümler üretiyoruz. Sizlere sunduğumuz zamandan ve maliyetten tasarruf edilmiş Express, Ekonomi Express ve Uçak Kargo gibi gelişmiş nakliye çözümleri ile gönderilerinizi Türkiye’den Gabon’a gönderiyoruz.
    Gabon, coğrafi konumu itibariyle Nijerya’dan ve Kongo Cumhuriyeti’nden daha kolay ulaşabilinen bir ülke konumundadır. Gabon’un ekonomisi sadece petrole bağlı değildir. Ülke ekonomisinde farklı sektörlere yatırım yapılmaktadır. Türk iş adamları tarafından önemli bir potansiyeli olan pazar konumundadır. Farklı alan ve sektörlerdeki iş birlikleriyle Türkiye ile Gabon arasındaki ekonomik ilişkilerin artması hedeflenmektedir. QuickShipper, Gabon kargo hizmeti kapsamında bireylerin ve firmaların gönderilerini alıcılarına güvenle yerine ulaştırmaktadır. Hava yolu taşımacılığı sektöründeki tecrübemiz ile Gabon kargo hizmetini sizlere sorunsuz, güvenilir ve ekonomik şekilde gerçekleştirmekteyiz.
    Türkiye’den Gabon’a 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 21,37 Euro’dan başlamaktadır.
    Gabon’a kargo gönderim süreçleri hakkında detaylı tüm bilgileri bu yazımızda sizler için yer verdik.

Gabon Kargo

1.1. Gabon Uçak Kargo Hizmeti

    Gabon’a kargo göndermek isteyen kurumsal ve bireysel müşterilerimizin gönderilerini en hızlı kargo taşıma yöntemlerinin başında gelen hava yolu taşımacılığı ile gerçekleştirmekteyiz. Hava yolu taşımacılığı ile Gabon’a gönderilecek olan kargoların takibini ve teslimatını firmamız yapmaktadır. Hava yolu taşımacılığı ile gönderilen kargolarınız, kara ve deniz yolu ile yapılan kargo taşımacılığa göre çok daha güvenli ve hızlı teslim edilecektir. 

1.2. Gabon Kargo Avantajları

•    Her yüke ve sektöre özel taşıma hizmeti
•    30 kilo üzeri Çad gönderilerinize özel fiyatlar
•    E-ticaret gönderilerinizde size özel esnek paketler
•    Kapıdan kapıya güvenli ve ekonomik teslimat

Gabon Kargo

2. GABON KARGO FİYATLARI

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Gabon’a 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 21,37 Euro’dan başlamaktadır.
    Hava yolu taşımacılığında yaşanan gelişmelere paralel olarak Gabon express kargo hizmetimize duyulan ihtiyaç da her geçen gün artmaktadır. Taşımacılık sektöründe önde gelen firmalarından biri olan firmamız, uzman kadrosu ve tecrübesi ile Gabon express kargo hizmetini başarı ile gerçekleştirmekteyiz. Gabon express kargo hizmeti kapsamında, kırılmaya veya çarpmaya bağlı zarar görecek hassas gönderilerinizin hasar görmeden taşınması sağlanmaktadır.  Gabon express kargo hizmeti, ekonomik fiyat avantajı sunmasının yanında, müşterilerine kaliteli hizmet de vermektedir. Gabon’a ortalama 0,5 kilogramlık bir paketin express kargo ile gönderim ücreti 21,37 Euro’dan başlamaktadır. Gabon express kargo hizmeti veren firmamız, kurumsal ve bireysel gönderileriniz için güvenli ve hızlı bir teslimat sunmaktadır.
    Türkiye’den Gabon’a kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. 
    Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Gabon Kargo

3. GABON KARGO GÖNDERİM AŞAMALARI

    Türkiye’den Gabon’a kargo gönderim sürecinde sizlerin yapması gereken ilk adım, QuickShipper sayfamızı ziyaret ederek ”Anında Teklif Al” bölümünden gönderinizin detaylarını girmeniz ve size en uygun fiyat teklifini almanız. İkinci adım, gönderinizin teslimat işlemlerinin yapılması ve Gabon’a doğru yola çıkmasıdır. Son adım olan üçüncü adım ise gönderinizin adrese teslim edilmesidir. Taşımacılık alanında deneyime sahip çalışanlarımız ile yurt dışı kargo gönderim sürecinde en yeni teknolojileri kullanarak Gabon’a gönderilerinizde hem zamandan hem de paradan tasarruf edin.

3.1. Gabon Kargo Gönderim Ücreti Hesaplama

    Türkiye’den Gabon’a kargo gönderim ücreti gönderinizin kilogram cinsinden ağırlığı veya hacimsel ağırlığı (desi) üzerinden hesaplanmaktadır. QuickShipper sayfamızdaki ”Anında Teklif Al” bölümünü kullanarak “Nereye Göndereceksiniz?” seçeneğinden Gabon’a seçerek ardından kargonuzun türünü ve kilogram ağırlığını girerek kargo gönderim ücreti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkiye’den Gabon’a 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 21,37 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gabon Kargo

3.2. Gabon Kargo Teslim Süresi

    Güçlü filomuz ve gelişmiş hizmet ağımız ile dünyanın 220’den fazla ülkesine gönderilerinizi uçak kargo hizmetlerimizi kullanarak güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Gabon’a kargo gönderimlerinde bizleri tercih ettiğinizde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra tercih ettiğiniz taşıma hizmeti ile ortalama 1-2 iş günü içerisinde Gabon’daki müşterinize teslim edilir. QuickShipper firması olarak Türkiye’nin tüm şehirlerinden Gabon’a 1-2 iş günü içerisinde gönderilerinizi güvenli ve hızlı şekilde teslim ediyoruz.

3.3. Gabon Kargo Kilogram ve Hacim Hesaplama

    Yurt dışına göndereceğiniz kargonun maliyetini belirleyen etken gönderdiğiniz paketin gerçek ağırlığı ve paketin kapladığı alan yani hacmidir. Bu sebeple yurt dışı kargonuzun gerçek ağırlığı dışında hacimsel ağırlığının da hesaplanması gerekmektedir. Hesaplamalar sonrasında gönderinizin gerçek ağırlığı ile hacimsel ağırlığı karşılaştırılarak yüksek olan değer fiyatlandırma için kullanılır. Hacimsel ağırlığın (Desi) hesaplanabilmesi için paketinizin Uzunluk, Derinlik ve Yükseklik ölçülerini bilmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki vermiş olduğum formül ile siz de kargonuzun hacimsel ağırlığını hesaplayabilirsiniz.

Hacimsel Ağırlık (Desi) = Uzunluk (cm) X Yükseklik (cm) X Derinlik (cm) / 5000

Gabon Kargo

3.4. Gabon Kargo Takip Sorgulama Hakkında

    QuickShipper firmamızdan hizmet alan tüm müşterilerimiz web sitemiz üzerinden gönderilerini 7 gün 24 saat anlık olarak ücretsiz takip edebilir. Gönderinin çıkış tarihi ve saati, anlık lokasyon bilgisi gibi tüm bilgilere konşimento takip numarası ile ulaşabilirler.

4. GABON HAKKINDA

    Gabon, Orta Afrika’da yer alan bir ülkedir. 2020 yılı verilerine göre 2,2 milyon nüfusa sahiptir. Dünya nüfus sıralamasında 146. sırada yer almaktadır. Gabon’un nüfus artış hızı dünya ortalamasının üzerindedir. Gabon’un başkenti Libreville’dir. Gabon’da kullanılan para birimi, Orta Afrika Frangıdır. Uzun süre Fransa’nın egemenliği altında kalan Gabon’da en fazla konuşulan dil Fransızcadır. Resmi dil olarak Fransızca kabul edilmektedir.

4.1. Türkiye Gabon İthalat-İhracat İlişkisi

    Türkiye 2019 yılında Gabon’a 57 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirmiştir. Türkiye’den Gabon’a ihraç edilen başlıca ürünler; ham petrol, manganez, ağaç ve ağaç ürünleri, kauçuk, tütün, hurdalar, palm yağı, altın ve pamuk ürünleridir. Türkiye 2019 yılında Gabon’dan 3 milyon dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. Gabon’dan Türkiye’ye ithal edilen başlıca ürünler; ham petrol ve manganezdir. İki ülke arasında 2019 yılında 60 milyon doları aşan ticaret hacmi gerçekleşmiştir.

Gabon Kargo

4.2. Gabon Pazarında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

    Doğal kaynaklar açısından zengin bir ülkedir. Uranyum, petrol, demir, altın ve magnezyum rezervleri bulunmaktadır. Afrika’nın en zengin ülkeleri arasında yer almaktadır. Ülkenin eğitim seviyesi Afrika ülkeleri geneline göre gelişmiş durumdadır. 

4.3. Gabon’a Gönderilmesi Yasak Ürünler ve Mevzuat

    Türkiye’den Gabon’a kargo hizmetinde Türk Ticaret Kanunu’nca yasak olan hiçbir malın taşınmasına izin verilmez. Örnek vermek gerekirse; alkollü ve alkolsüz içecekler, silah ve silah yedek parçaları, her çeşit canlı hayvan, taklit ürünler, marka kanunları ile korunmuş markaların taklitleri, dini ve siyasi propaganda malzemeleri, heykeller, tıbbi reçeteli ilaçlar, uyuşturucu ve uyuşturucu kullanımında kullanılan aletler, patlayıcı maddeler, yiyecek ve içecekler, her çeşit kağıt para ve döviz çeşitleri, antika eşyalar, değerli ve nakite çevrilebilir kağıtlar, gıda takviye ürünleri, kozmetik ürünler, cep telefonları, kimyasal malzemeler, hamiline yazılı çekler, orijinal gemi konşimentosu, pasaport, kimlik belgesi gibi önemli evraklar, her çeşit mücevherat, altın ve gümüş ve tütün ürünleridir. Türkiye ile Gabon arasında kargo gönderimi sağlanırken söz konusu ülkenin gümrük mevzuatına ve gümrük tarifelerine uyulması gerekmektedir. Bu mevzuatlar ve gümrük tarifeleri ülkeden ülkeye değişmektedir. Gabon’un ticari ve mali mevzuatının karmaşık olması nedeniyle gerekli konularda danışmanlık hizmeti alınmalıdır. 

Gabon Kargo

5. GABON KARGO İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

5.1. Türkiye’den Gabon’a kargo kaç günde teslim edilir?

    Türkiye’den Gabon’a kargo gönderim işleminde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra ortalama 1-2 iş günü içerisinde Gabon’daki alıcısına teslim edilir.

5.2. Türkiye’den Gabon’a kargo gönderim ücreti ne kadar?

    Türkiye’den Gabon’a kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. İlgili hizmette ülkeyi Gabon seçip ardından kargo türü ile kilogramı belirterek fiyat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Gabon’a 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 21,37 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

5.3. Gabon kargo gönderim ücretini etkileyen faktörler nelerdir?

    Gabon’a kargo gönderim ücretini etkileyen 2 temel unsur bulunmaktadır. Birincisi gönderinizin kilogram ağırlığı ikinci ise gönderinizin hacimsel (desi) ağırlığıdır. Yurtdışı gönderim işlemlerinde bu iki unsurdan hangisi büyük ise kargo gönderim ücreti ona göre hesaplanmaktadır.

5.4. Türkiye’den Gabon’a en hızlı kargo hizmeti nedir?

    Türkiye’den Gabon’a en hızlı kargo gönderimlerinizi QuickShipper firması olarak gerçekleştirmekteyiz. Çünkü firmamız TNT, UPS, FEDEX ve DHL gibi büyük firmalar ile özel anlaşmalıdır. Express kargo hizmetimiz ile gönderinizi Türkiye’den Gabon’a ortalama 1-2 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz.

5.5. Gabon’a gönderilen kargonun takibi nasıl yapılır?

    QuickShipper firması ile gönderilen kargolarınızın çıkış işlemi olduktan sonra gönderinize ait konşimento numarası oluşmaktadır. Konşimento numarası ile web sitemiz üzerinden gönderinizin durumunu 7 gün 24 saat ücretsiz anlık olarak takip edebilirsiniz.

Anında Teklif Al Anında Teklif Al