Hemen Yurt Dışı Kargo Fiyatı Al

Anında Teklif Al

Hem zamandan
hem de paradan tasarruf edin.

Nereye Göndereceksiniz? Zorunlu
Gönderi Tipi Zorunlu
Ağırlık Zorunlu
 

1. FİNLANDİYA KARGO HİZMETİ

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde müşterilerinize ulaştırmak için çözümler üretiyoruz. Sizlere sunduğumuz zamandan ve maliyetten tasarruf edilmiş Express, Ekonomi Express ve Uçak Kargo gibi gelişmiş nakliye çözümleri ile gönderilerinizi Türkiye’den Finlandiya’ya gönderiyoruz.
    Türkiye ile Finlandiya birbirlerini tamamlayıcı sanayi yapısına sahiptir. İki ülke arasındaki ekonomik ilişkiler olumlu yönde ilerlemektedir. İkili ticaretlerin artması Finlandiya’ya kargo hizmetinin yakın zamanda daha da artacağını göstermektedir. Finlandiya kargo hizmetimiz ile gönderilerinizin en kısa sürede dilediğiniz yere teslim edilmesini sağlıyor ve gönderi süreci boyunca kargonuzun takibini yapıyoruz. QuickShipper, express kargo hizmeti ile Türkiye’den Finlandiya’ya gönderilerinizi ortalama 1-2 iş günü içerisinde alıcısına sorunsuz şekilde teslim etmektedir. Türkiye’den Finlandiya’ya 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 9,89 Euro’dan başlamaktadır.
    Finlandiya’ya kargo gönderim süreçleri hakkında detaylı tüm bilgileri bu yazımızda sizler için yer verdik.

Finlandiya Kargo

1.1. Finlandiya Uçak Kargo Hizmeti

    Finlandiya’ya kargo göndermek isteyen kurumsal ve bireysel müşterilerimizin gönderilerini en hızlı kargo taşıma yöntemlerinin başında gelen hava yolu taşımacılığı ile gerçekleştirmekteyiz. Hava yolu taşımacılığı ile Finlandiya’ya gönderilecek olan kargoların takibini ve teslimatını firmamız yapmaktadır. Hava yolu taşımacılığı ile gönderilen kargolarınız, kara ve deniz yolu ile yapılan kargo taşımacılığa göre çok daha güvenli ve hızlı teslim edilecektir. 

1.2. Finlandiya Kargo Avantajları

•    30 kilo üzeri Finlandiya gönderilerinize özel fiyatlar
•    Her yüke ve sektöre özel taşıma hizmeti
•    E-ticaret gönderilerinizde size özel esnek paketler
•    Kapıdan kapıya güvenli ve ekonomik teslimat

Finlandiya Kargo

2. FİNLANDİYA KARGO FİYATLARI

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Finlandiya’ya 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 9,89 Euro’dan başlamaktadır.
    Kurum, kuruluş veya birey fark etmeksizin Finlandiya express kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Finlandiya express kargo hizmeti ile gönderilerinizi teslim aldığımız andan alıcısına ulaşıncaya kadar her aşamada takip ediyoruz. QuickShipper, Finlandiya express kargo hizmeti ile sizlere en iyi hizmeti vermek için tüm ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılamaktadır.
    Türkiye’den Finlandiya’ya 0,5 kilogramlık bir paketin veya kolinin gönderim ücreti express kargo hizmeti ile 9,89 Euro’dan başlamaktadır. Finlandiya’ya paketiniz veya koliniz 1-2 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.
    Türkiye’den Finlandiya’ya kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. 
    Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Finlandiya Kargo

3. FİNLANDİYA KARGO GÖNDERİM AŞAMALARI

    Türkiye’den Finlandiya’ya kargo gönderim sürecinde sizlerin yapması gereken ilk adım, QuickShipper sayfamızı ziyaret ederek ”Anında Teklif Al” bölümünden gönderinizin detaylarını girmeniz ve size en uygun fiyat teklifini almanız. İkinci adım, gönderinizin teslimat işlemlerinin yapılması ve Finlandiya’ya doğru yola çıkmasıdır. Son adım olan üçüncü adım ise gönderinizin adrese teslim edilmesidir. Taşımacılık alanında deneyime sahip çalışanlarımız ile yurt dışı kargo gönderim sürecinde en yeni teknolojileri kullanarak Finlandiya’ya gönderilerinizde hem zamandan hem de paradan tasarruf edin.

3.1. Finlandiya Kargo Gönderim Ücreti Hesaplama

    Türkiye’den Finlandiya’ya kargo gönderim ücreti gönderinizin kilogram cinsinden ağırlığı veya hacimsel ağırlığı (desi) üzerinden hesaplanmaktadır. QuickShipper sayfamızdaki ”Anında Teklif Al” bölümünü kullanarak “Nereye Göndereceksiniz?” seçeneğinden Finlandiya’yı seçerek ardından kargonuzun türünü ve kilogram ağırlığını girerek kargo gönderim ücreti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkiye’den Finlandiya’ya 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 9,89 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Finlandiya Kargo

3.2. Finlandiya Kargo Teslim Süresi

    Güçlü filomuz ve gelişmiş hizmet ağımız ile dünyanın 220’den fazla ülkesine gönderilerinizi uçak kargo hizmetlerimizi kullanarak güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Finlandiya’ya kargo gönderimlerinde bizleri tercih ettiğinizde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra tercih ettiğiniz taşıma hizmeti ile ortalama 1-2 iş günü içerisinde Finlandiya’daki müşterinize teslim edilir. QuickShipper firması olarak Türkiye’nin tüm şehirlerinden Finlandiya’ya 1-2 iş günü içerisinde gönderilerinizi güvenli ve hızlı şekilde teslim ediyoruz.

3.3. Finlandiya Kargo Kilogram ve Hacim Hesaplama

    Yurt dışına göndereceğiniz kargonun maliyetini belirleyen etken gönderdiğiniz paketin gerçek ağırlığı ve paketin kapladığı alan yani hacmidir. Bu sebeple yurt dışı kargonuzun gerçek ağırlığı dışında hacimsel ağırlığının da hesaplanması gerekmektedir. Hesaplamalar sonrasında gönderinizin gerçek ağırlığı ile hacimsel ağırlığı karşılaştırılarak yüksek olan değer fiyatlandırma için kullanılır. Hacimsel ağırlığın (Desi) hesaplanabilmesi için paketinizin Uzunluk, Derinlik ve Yükseklik ölçülerini bilmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki vermiş olduğum formül ile siz de kargonuzun hacimsel ağırlığını hesaplayabilirsiniz.

Hacimsel Ağırlık (Desi) = Uzunluk (cm) X Yükseklik (cm) X Derinlik (cm) / 5000

Finlandiya Kargo

3.4. Finlandiya Kargo Takip Sorgulama Hakkında

    QuickShipper firmamızdan hizmet alan tüm müşterilerimiz web sitemiz üzerinden gönderilerini 7 gün 24 saat anlık olarak ücretsiz takip edebilir. Gönderinin çıkış tarihi ve saati, anlık lokasyon bilgisi gibi tüm bilgilere konşimento takip numarası ile ulaşabilirler.

4. FİNLANDİYA HAKKINDA

    Finlandiya 2020 yılı itibariyle tahmini 5,5 milyon nüfusa sahiptir. Nüfus yoğunluğu kuzeyde azken, güneyde daha fazladır. Avrupa Birliği ülkeleri arasında en yüksek 65 yaş üstü nüfusa sahiptir. Ülkenin eğitime verdiği değer çok büyüktür. 7-17 yaş arası tüm çocuklar için zorunlu eğitim sistemi bulunmaktadır. Ülke yüz ölçümünün %25’ini ormanlar kaplamaktadır. Ülkenin doğal kaynakları arasında orman, orman varlıkları ve tatlı su kaynakları yer almaktadır.

4.1. Türkiye Finlandiya İthalat-İhracat İlişkisi

    Finlandiya 2019 yılında toplam 65,59 milyar dolarlık ihracat ve 67,86 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. En yakın ticari ilişkilerini Almanya, İsveç, Rusya, Çin ve Hollanda ile kurmuştur. Türkiye 2019 yılında Finlandiya’ya 335 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirmiştir. Türkiye’den Finlandiya’ya ihraç edilen başlıca ürünler; otomobil, kara taşıtları için aksam ve parçalar, karo küpler vb., eşya, televizyon alıcılar ve ev tekstil ürünleridir. Türkiye 2019 yılında Finlandiya’dan 911 milyon dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. Finlandiya’dan Türkiye’ye ithal edilen başlıca ürünler; sodalı ve sülfatlı odun hamuru, kaolin ve inorganik madde sıvanmış kağıtlardır. İki ülke arasında 2019 yılında 1,2 milyar doları aşan ticaret hacmi gerçekleşmiştir.

Finlandiya Kargo

4.2. Finlandiya Pazarında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

    Finlandiya para birimi olarak, AB ortak para birimi Euro kullanılmaktadır. Ülkede konuşulan dil Fincedir. Resmi dili ise İsveççedir. Ülkedeki vatandaşların büyük bir kısmı İngilizce başta olmak üzere birkaç yabancı dil konuşabilmektedir. Türkiye ile Finlandiya arasında saat farkı bulunmamaktadır. Türk ihracatçıları tarafından Finlandiya, pazar büyüklüğü, navlun maliyetleri, coğrafi uzaklık, işgücü ve vergi maliyetlerinin yüksekliği gibi konulardan dolayı çok tercih edilmemektedir. Finlandiya iş adamlarının ticari ilişkileri güvene dayalı çalışmaktadır. Finlandiya ekonomisi ülke nüfusunun düşük olmasından kaynaklı kısır potansiyeli dolasıyla dış pazara yönelik oluşmuştur. Çevre ve komşu ülkeler ile büyük ölçüde ticaret yapmaktadır.

4.3. Finlandiya’ya Gönderilmesi Yasak Ürünler ve Mevzuat

    Türkiye’den Finlandiya’ya kargo hizmetinde Türk Ticaret Kanunu’nca yasak olan hiçbir malın taşınmasına izin verilmez. Örnek vermek gerekirse; alkollü ve alkolsüz içecekler, silah ve silah yedek parçaları, her çeşit canlı hayvan, taklit ürünler, marka kanunları ile korunmuş markaların taklitleri, dini ve siyasi propaganda malzemeleri, heykeller, tıbbi reçeteli ilaçlar, uyuşturucu ve uyuşturucu kullanımında kullanılan aletler, patlayıcı maddeler, yiyecek ve içecekler, her çeşit kağıt para ve döviz çeşitleri, antika eşyalar, değerli ve nakite çevrilebilir kağıtlar, gıda takviye ürünleri, kozmetik ürünler, cep telefonları, kimyasal malzemeler, hamiline yazılı çekler, orijinal gemi konşimentosu, pasaport, kimlik belgesi gibi önemli evraklar, her çeşit mücevherat, altın ve gümüş ve tütün ürünleridir. Türkiye ile Finlandiya arasında kargo gönderimi sağlanırken söz konusu ülkenin gümrük mevzuatına ve gümrük tarifelerine uyulması gerekmektedir. Bu mevzuatlar ve gümrük tarifeleri ülkeden ülkeye değişmektedir. Finlandiya’nın ticari ve mali mevzuatının karmaşık olması nedeniyle gerekli konularda danışmanlık hizmeti alınmalıdır. 

Finlandiya Kargo

5. FİNLANDİYA KARGO İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

5.1. Türkiye’den Finlandiya’ya kargo kaç günde teslim edilir?

    Türkiye’den Finlandiya’ya kargo gönderim işleminde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra ortalama 1-2 iş günü içerisinde Finlandiya’daki alıcısına teslim edilir.

5.2. Türkiye’den Finlandiya’ya kargo gönderim ücreti ne kadar?

    Türkiye’den Finlandiya’ya kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. İlgili hizmette ülkeyi Finlandiya seçip ardından kargo türü ile kilogramı belirterek fiyat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Finlandiya’ya 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 9,89 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

5.3. Finlandiya kargo gönderim ücretini etkileyen faktörler nelerdir?

    Finlandiya’ya kargo gönderim ücretini etkileyen 2 temel unsur bulunmaktadır. Birincisi gönderinizin kilogram ağırlığı ikinci ise gönderinizin hacimsel (desi) ağırlığıdır. Yurtdışı gönderim işlemlerinde bu iki unsurdan hangisi büyük ise kargo gönderim ücreti ona göre hesaplanmaktadır.

5.4. Türkiye’den Finlandiya’ya en hızlı kargo hizmeti nedir?

    Türkiye’den Finlandiya’ya en hızlı kargo gönderimlerinizi QuickShipper firması olarak gerçekleştirmekteyiz. Çünkü firmamız TNT, UPS, FEDEX ve DHL gibi büyük firmalar ile özel anlaşmalıdır. Express kargo hizmetimiz ile gönderinizi Türkiye’den Finlandiya’ya ortalama 1-2 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz.

5.5. Finlandiya’ya gönderilen kargonun takibi nasıl yapılır?

    QuickShipper firması ile gönderilen kargolarınızın çıkış işlemi olduktan sonra gönderinize ait konşimento numarası oluşmaktadır. Konşimento numarası ile web sitemiz üzerinden gönderinizin durumunu 7 gün 24 saat ücretsiz anlık olarak takip edebilirsiniz.

Anında Teklif Al Anında Teklif Al