Hemen Yurt Dışı Kargo Fiyatı Al

Anında Teklif Al

Hem zamandan
hem de paradan tasarruf edin.

Nereye Göndereceksiniz? Zorunlu
Gönderi Tipi Zorunlu
Ağırlık Zorunlu
 

1. BAHREYN KARGO HİZMETİ

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde müşterilerinize ulaştırmak için çözümler üretiyoruz. Sizlere sunduğumuz zamandan ve maliyetten tasarruf edilmiş Express, Ekonomi Express ve Uçak Kargo gibi gelişmiş nakliye çözümleri ile gönderilerinizi Türkiye’den Bahreyn’e gönderiyoruz.
    Türkiye ile Bahreyn arasında yaklaşık 2.000 km uzaklık bulunmaktadır. İki ülke arasındaki ilişkiler oldukça olumlu ve hareketlidir. Türkiye’nin Bahreyn ile arasındaki politik ilişkiler üst düzeyde ilerlemektedir. Türk iş adamlarının Bahreyn’de, Bahreyn iş adamlarının ise Türkiye’de çok fazla yatırımları bulunmaktadır. İkili ilişkiler olumlu düzeyde olması Bahreyn ile Türkiye arasındaki kargo trafiğine de etkisi olmuştur. Türkiye’den dünyanın hemen hemen tüm ülkelerine ihraç edilen bu ürünler çoğunlukla express kargo hizmeti ile ulaştırılmaktadır. İki ülke arasındaki bireysel veya kurumsal gönderiler için çoğu zaman express kargo hizmeti tercih edilmektedir. Türkiye’den Bahreyn’e 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,85 Euro’dan başlamaktadır. Türkiye’den Bahreyn’deki bir noktaya göndermek istediğiniz kargo gönderilerinizi hava yolu taşımacılığı ile 1-2 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz. 
    Bahreyn’e kargo gönderim süreçleri hakkında detaylı tüm bilgileri bu yazımızda sizler için yer verdik.

Bahreyn Kargo

1.1. Bahreyn Uçak Kargo Hizmeti

    QuickShipper, firmaların veya bireylerin Bahreyn’e göndermek istedikleri kargolarını hava yolu taşımacılığı hizmetlerini kullanarak gerçekleştirmektedir. Hava yolu taşımacılığı hizmetleri ile Bahreyn’e gönderilen kargolarınızın en büyük avantajları hızlı ve güvenli teslim edilmesidir. Deniz yolu ve kara yolu taşıma yöntemleri ile taşınması mümkün olmayan kargolarınızı Bahreyn’e hava yolu taşımacılığı hizmetleri ile taşınabilmesi mümkündür. Bahreyn’e hava yolu taşımacılığı hizmetleri ile kargolarınızın gönderilmesi sürecinde kargolarınız hasar görmeden ve deforme olmadan Bahreyn’deki alıcısına ulaşmaktadır.

1.2. Bahreyn Kargo Avantajları

•    Kapıdan kapıya güvenli ve ekonomik teslimat
•    E-ticaret gönderilerinizde size özel esnek paketler
•    30 kilo üzeri Bahreyn gönderilerinize özel fiyatlar
•    Her yüke ve sektöre özel taşıma hizmeti

Bahreyn Kargo

2. BAHREYN KARGO FİYATLARI

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Bahreyn’e 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,85 Euro’dan başlamaktadır.
    QuickShipper, Bahreyn yurt dışı kargolarını hava yolu taşımacılığının avantajlarından yararlanarak göndermek isteyen tüm birey ve firmalara hizmet vermektedir. Bahreyn coğrafi yapısı itibariyle kara, deniz ve hava yolunun kullanılabildiği bir ülke konumundadır. Bahreyn express kargo hizmetimiz ile gönderileriniz hava yolu tercih edilerek gerçekleşmektedir. Hava yolu taşımacılığı sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firmamızla iletişime geçerek Bahreyn kargolarınızı hızlı ve sorunsuz ulaştırabilirsiniz. Türkiye’den Bahreyn’e 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,85 Euro’dan başlamaktadır. Türkiye’den Bahreyn’e gönderilen kargolarınız ortalama 1-2 iş günü içerisinde Bahreyn’deki alıcısına teslim edilmektedir.
    Türkiye’den Bahreyn’e kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. 
    Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Bahreyn Kargo

3. BAHREYN KARGO GÖNDERİM AŞAMALARI

    Türkiye’den Bahreyn’e kargo gönderim sürecinde sizlerin yapması gereken ilk adım, QuickShipper sayfamızı ziyaret ederek ”Anında Teklif Al” bölümünden gönderinizin detaylarını girmeniz ve size en uygun fiyat teklifini almanız. İkinci adım, gönderinizin teslimat işlemlerinin yapılması ve Bahreyn’e doğru yola çıkmasıdır. Son adım olan üçüncü adım ise gönderinizin adrese teslim edilmesidir. Taşımacılık alanında deneyime sahip çalışanlarımız ile yurt dışı kargo gönderim sürecinde en yeni teknolojileri kullanarak Bahreyn’e gönderilerinizde hem zamandan hem de paradan tasarruf edin.

3.1. Bahreyn Kargo Gönderim Ücreti Hesaplama

    Türkiye’den Bahreyn’e kargo gönderim ücreti gönderinizin kilogram cinsinden ağırlığı veya hacimsel ağırlığı (desi) üzerinden hesaplanmaktadır. QuickShipper sayfamızdaki ”Anında Teklif Al” bölümünü kullanarak “Nereye Göndereceksiniz?” seçeneğinden Bahreyn’i seçerek ardından kargonuzun türünü ve kilogram ağırlığını girerek kargo gönderim ücreti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkiye’den Bahreyn’e 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,85 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bahreyn Kargo

3.2. Bahreyn Kargo Teslim Süresi

    Güçlü filomuz ve gelişmiş hizmet ağımız ile dünyanın 220’den fazla ülkesine gönderilerinizi uçak kargo hizmetlerimizi kullanarak güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Bahreyn’e kargo gönderimlerinde bizleri tercih ettiğinizde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra tercih ettiğiniz taşıma hizmeti ile ortalama 1-2 iş günü içerisinde Bahreyn’deki müşterinize teslim edilir. QuickShipper firması olarak Türkiye’nin tüm şehirlerinden Bahreyn’e 1-2 iş günü içerisinde gönderilerinizi güvenli ve hızlı şekilde teslim ediyoruz.

3.3. Bahreyn Kargo Kilogram ve Hacim Hesaplama

    Yurt dışına göndereceğiniz kargonun maliyetini belirleyen etken gönderdiğiniz paketin gerçek ağırlığı ve paketin kapladığı alan yani hacmidir. Bu sebeple yurt dışı kargonuzun gerçek ağırlığı dışında hacimsel ağırlığının da hesaplanması gerekmektedir. Hesaplamalar sonrasında gönderinizin gerçek ağırlığı ile hacimsel ağırlığı karşılaştırılarak yüksek olan değer fiyatlandırma için kullanılır. Hacimsel ağırlığın (Desi) hesaplanabilmesi için paketinizin Uzunluk, Derinlik ve Yükseklik ölçülerini bilmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki vermiş olduğum formül ile siz de kargonuzun hacimsel ağırlığını hesaplayabilirsiniz.

Hacimsel Ağırlık (Desi) = Uzunluk (cm) X Yükseklik (cm) X Derinlik (cm) / 5000

Bahreyn Kargo

3.4. Bahreyn Kargo Takip Sorgulama Hakkında

    QuickShipper firmamızdan hizmet alan tüm müşterilerimiz web sitemiz üzerinden gönderilerini 7 gün 24 saat anlık olarak ücretsiz takip edebilir. Gönderinin çıkış tarihi ve saati, anlık lokasyon bilgisi gibi tüm bilgilere konşimento takip numarası ile ulaşabilirler.

4. BAHREYN HAKKINDA

    Bahreyn, Asya Kıtası’nın Basra Körfezinde konumlanmış olan bir körfez ülkesidir. Bahreyn, Basra Körfezi üzerinde yer alan tek Arap ülkesi konumundadır. Başkenti Manamadır. Bahreyn’in para birimi, Bahreyn Dinarıdır. Ülkenin resmi dili Arapçadır. Ülke nüfusunun yaklaşık %45’i göçmendir. 

4.1. Türkiye Bahreyn İthalat-İhracat İlişkisi

    Bahreyn 2019 yılında toplam 14,16 milyar dolarlık ihracat ve 18,58 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. En yakın ticari ilişkilerini Suudi Arabistan, Çin, Avustralya, Birleşik Arap Emirlikleri ve Brezilya ile kurmuştur. Türkiye 2020 yılında Bahreyn’e 202 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirmiştir. Türkiye’den Bahreyn’e ihraç edilen başlıca ürünler; tütün ürünleri, eczacılık ürünleri, makinalar ve mekanik cihazlar, optik, fotoğraf ve elektrikli cihazlardır. Türkiye 2020 yılında Bahreyn’den 178 milyon dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. Bahreyn’den Türkiye’ye ithal edilen başlıca ürünler; alüminyum, mineral yakıtlar ve yağlar, hava taşıtları, inorganik kimyasallar ve gemilerdir. İki ülke arasında 2019 yılında 380 milyon doları aşan ticaret hacmi gerçekleşmiştir.

Bahreyn Kargo

4.2. Bahreyn Pazarında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

    Bahreyn pazarına girmek isteyen firmaların başarılı olmaları için, pazar yerinde ziyaret etmeleri ve potansiyel müşteriler ile yüz yüze görüşmeleri önemlidir. Tarım yapılabilecek arazi oranı ve ormanlık alanı çok azdır. Bahreyn, petrol rezervleri en az olan ülkedir. Bahreyn’de yaklaşık 2000 civarında vatandaşımız yaşamaktadır.

4.3. Bahreyn’e Gönderilmesi Yasak Ürünler ve Mevzuat

    Türkiye’den Bahreyn’e kargo hizmetinde Türk Ticaret Kanunu’nca yasak olan hiçbir malın taşınmasına izin verilmez. Örnek vermek gerekirse; alkollü ve alkolsüz içecekler, silah ve silah yedek parçaları, her çeşit canlı hayvan, taklit ürünler, marka kanunları ile korunmuş markaların taklitleri, dini ve siyasi propaganda malzemeleri, heykeller, tıbbi reçeteli ilaçlar, uyuşturucu ve uyuşturucu kullanımında kullanılan aletler, patlayıcı maddeler, yiyecek ve içecekler, her çeşit kağıt para ve döviz çeşitleri, antika eşyalar, değerli ve nakite çevrilebilir kağıtlar, gıda takviye ürünleri, kozmetik ürünler, cep telefonları, kimyasal malzemeler, hamiline yazılı çekler, orijinal gemi konşimentosu, pasaport, kimlik belgesi gibi önemli evraklar, her çeşit mücevherat, altın ve gümüş ve tütün ürünleridir. Türkiye ile Bahreyn arasında kargo gönderimi sağlanırken söz konusu ülkenin gümrük mevzuatına ve gümrük tarifelerine uyulması gerekmektedir. Bu mevzuatlar ve gümrük tarifeleri ülkeden ülkeye değişmektedir. Bahreyn’in ticari ve mali mevzuatının karmaşık olması nedeniyle gerekli konularda danışmanlık hizmeti alınmalıdır. 

Bahreyn Kargo

5. BAHREYN KARGO İBAHREYN SIKÇA SORULAN SORULAR

5.1. Türkiye’den Bahreyn’e kargo kaç günde teslim edilir?

    Türkiye’den Bahreyn’e kargo gönderim işleminde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra ortalama 1-2 iş günü içerisinde Bahreyn’deki alıcısına teslim edilir.

5.2. Türkiye’den Bahreyn’e kargo gönderim ücreti ne kadar?

    Türkiye’den Bahreyn’e kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. İlgili hizmette ülkeyi Bahreyn seçip ardından kargo türü ile kilogramı belirterek fiyat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bahreyn’e 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,85 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

5.3. Bahreyn kargo gönderim ücretini etkileyen faktörler nelerdir?

    Bahreyn’e kargo gönderim ücretini etkileyen 2 temel unsur bulunmaktadır. Birincisi gönderinizin kilogram ağırlığı ikinci ise gönderinizin hacimsel (desi) ağırlığıdır. Yurtdışı gönderim işlemlerinde bu iki unsurdan hangisi büyük ise kargo gönderim ücreti ona göre hesaplanmaktadır.

5.4. Türkiye’den Bahreyn’e en hızlı kargo hizmeti nedir?

    Türkiye’den Bahreyn’e en hızlı kargo gönderimlerinizi QuickShipper firması olarak gerçekleştirmekteyiz. Çünkü firmamız TNT, UPS, FEDEX ve DHL gibi büyük firmalar ile özel anlaşmalıdır. Express kargo hizmetimiz ile gönderinizi Türkiye’den Bahreyn’e ortalama 1-2 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz.

5.5. Bahreyn’e gönderilen kargonun takibi nasıl yapılır?

    QuickShipper firması ile gönderilen kargolarınızın çıkış işlemi olduktan sonra gönderinize ait konşimento numarası oluşmaktadır. Konşimento numarası ile web sitemiz üzerinden gönderinizin durumunu 7 gün 24 saat ücretsiz anlık olarak takip edebilirsiniz.

Anında Teklif Al Anında Teklif Al