Image

Yurt dışı E-ticaret Gönderileriniz İçin Hızlı Güvenilir ve Ekonomik

Ülkemiz ihracatının büyümesine katkıda bulunmak amacıyla,
uluslararası taşıma ağımız, tedarikçilerimiz ve dağıtım kanallarımızı en etkin şekilde kullanarak küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin uluslararası doküman, paket, kargo ve palet teslimatlarını ekonomik, güvenli ve hızlı yapıyoruz. E-Ticaret ihracatçılarının, uluslararası teslimatlarını güvenli, ekonomik ve izlenebilir şekilde yaparak, bireylerin ve KOBİ’lerin kolayca ihracata yönelmesini sağlıyoruz. E-ticaret ihracatçılarımızın dünya pazarında rekabetini artırmak için hizmet ağı gelişmiş küresel markalarla işbirliği yapıyoruz.

İhracatçılarımızın, yurt dışı siparişleri için, numunelerini ve ürünlerini güvenilir  ve hızlı taşımak, ETGB’li ihracatlarında, sürat, güven ve maliyet tasarrufu geliştirmek ve e-ticaret yoluyla ihracat yapan girişimcilerimizin dijital ortamda teslimatlarını ekonomik, güvenilir ve hızlı şekilde yerine getirmek için çalışıyoruz. Dünyanın 200’den fazla ülkesine ürünlerinizi güven içinde ulaştırıyoruz.

GLOBAL EXPRESS
global
ÖZEL HİZMETLER
ozelhizmetler

E-Ticaret Gönderileriniz Güvende

E-ticaret gönderilerinizi uluslararası pazarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde müşterilerinize ulaştırmak için çözümler üretiyoruz. Hizmet ağı gelişmiş global pazarda alanında en iyi firmalarla size daha iyi hizmet sunmak amacıyla işbirliği yapıyoruz.

TÜMÜNÜ KEŞFEDİN
Image
Image

Hızlı ve Güvenilir Çözümler

Uluslar arası e-ticarette kaliteli gönderi çözümleri ile işinizi büyütmenize destek olmak amacıyla sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Önceliğimiz sizlere kaliteli hizmet sağlamak, e-ticarette farklı çözümler sunarak işinizi kolaylaştırmak.

  • Express Kargo
  • Global Express
  • Ekonomi Express
  • Hava Kargo
  • Özel Hizmetler
Image

Global Hizmetlerimiz

E-ticaret gönderileriniz için global çözümler üretiyoruz.

havakargo
HAVA KARGO

Güçlü filomuz ve gelişmiş hizmet ağımızla kargo sürecinizi profesyonel olarak yönetiyor, kapıdan kapıya kargo özelliği ile ürünlerinizi müşterilerinize ulaştırmanızı sağlıyoruz.

hzliteslimat
HIZLI TESLİMAT

E-ticarette yurtdışı gönderilerinizi, hızlı hava kargo çözümlerimiz ile güvenli bir şekilde müşterilerinize ulaştırıyoruz.

kuryetasimaciligi
KURYE TAŞIMACILIĞI

İzlenebilir kargo ve teslimat detayları ile kargo aşamasında ve teslimat aşamalarında her zaman şeffaf ve ulaşılabilir bir hizmet sunuyoruz.

Size Özel Çözümlerimiz İçin Bizimle iletişime Geçin!

İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN TIKLAYINIZ!
Anında Teklif Al Anında Teklif Al