Image

Biz kimiz

Kurucularımız, hava taşımacılığı sektöründeki yöneticilik tecrübeleri ile dünyaca ünlü kargo şirketleriyle işbirliği yaparak, Türkiye’deki ihracatçı, e-ticaret satıcıları, ETGB’li ihracat yapan kişi ve şirketler için en hızlı , en ekonomik ve en güvenilir teslimat çözümlerini geliştirmektedir.

Kargo hizmetlerindeki satın alma ve yönetme sürecini basit, verimli, stressiz ve uygun maliyetli hale getirmek."

Amacımız, ihracata dönük her bireysel girişimci, e-ticaret girişimcisi, ve kobilerin, yurt dışı teslimatlarındaki, en büyük destekçisi olmak, ülkemizdeki ihracatçıların ve girişimcilerin bu hizmetlere hızlı, ekonomik ve güvenilir şekilde ulaşmasını sağlamaktır.

Image

Misyonumuz

İhracatçılarımızın, yurt dışı siparişleri için, numunelerini hızlı taşımak, ETGB’li ihracatlarında, sürat, Güven ve maliyet tasarrufu geliştirmek ve e-ticaret oluyla ihracat yapan girişimcilerimizin güvenli bir Dijital ortamda teslimatlarını güvenli ve ekonomik imkanlarla yerine getirmektir.

İhtiyaç duyulan teknolojik altyapı ve dijital süreçleri devreye alırız.
Diğer ülkelerde, dağıtım altyapısına sahip iş ortakları ile işbirliğimizi geliştiririz.
Ölçek ekonomisi sağlayarak birim maliyetlerimizi düşürür ihracatçı/e-ticaret sitelerinin lojistik maliyetlerinde tasarruf yapmasını sağlar. Gönderi maliyetlerinin toplam satışları içindeki payını düşünerek, kendilerine dış pazarlarda rekabet gücü kazandırırız.
ETGB, (Mikro İhracat, Kolay İhracat) kullanımını yaygınlaştırarak gümrük süreçlerini kolaylaştırır ve kayıtlı e-ticaret işlemlerinin oranlarını artırırız.
bize katıl
E-ticaret yapan bir girişimci, ihracat yapan bir firma ya da yeni başlamayı düşünen bir girişimci isen her ihtiyaca özel çözümlerimiz ile seni aramızda görmeyi çok isteriz. Kargo ve lojistik çözümlerimiz için sen de ailemize katıl.
Image

Vizyonumuz

Ülkemiz ihracatının büyümesine katkıda bulunmak amacıyla, uluslararası taşıma ağımız, tedarikçilerimiz ve dağıtım kanallarımızı en etkin şekilde kullanarak küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin uluslararası döküman, paket, kargo ve palet teslimatlarını en güvenli ve en uygun fiyatlarla yapmasını sağlamak, E-Ticaret ihracatçılarının, uluslararası teslimatlarını güvenli, ekonomik ve izlenebilir şekilde yaparak, bireylerin ve KOBİ’lerin kolayca ihracata yönelmesini sağlamak, sürekli daha uygun kanallar oluşturarak, e-ticaret ihracatçılarımızın dünya pazarlarında daha rekabetçi satışlar yapmasına olanak tanımak, çalışmalarımız ile bulunduğunuz topluma, ihracatçılarımıza, e-ticaret işini büyütmeye çalışan birey ve kurumlarımıza, sürdürülebilir katkı sağlamaktır.

QUİCKSHİPPER AİR EXPRESS (KURYE)

QUICKSHIPPER AIR EXPRESS (KURYE)

Kapıdan kapıya en hızlı kargo seçeneği. 24 saatte Avrupa, 48 saatte ABD, ortalama transit süreleri ile sizle kaliteli hizmet vermeye hazırız.
ULUSLARARASI E-TİCARET TESLİMATLARI

ULUSLARARASI E-TİCARET TESLİMATLARI

Avrupa, Ortadoğu ve Amerika'ya en ekonomik çözümler. Çoklu e-ticaret gönderisi olan müşterilerimizin alternatif hizmet seçenekleri sunuyoruz.
HAVA KARGO İLE TESLİMATLAR

HAVA KARGO İLE TESLİMATLAR

Dünya'nın her yerine hava limanında teslim, ticari kargolar. Çin ve Amerika ithalatlarında hızlı ve uygun çözümler sunuyoruz.
 ÖZEL HİZMETLERLE TESLİMATLAR

ÖZEL HİZMETLERLE TESLİMATLAR

Yurt dışına gönderi yaparken ihtiyacınız olan her hizmeti, belge hazırlama, paketleme, gümrük çözümleri gibi servisleri size sunuyoruz.

Mert Bey'e çok teşekkür ediyorum. Amerika gönderilerimde Quickshipper'dan çok memnunum. Mert Bey çok donanımlı ve her türlü soruya anında yanıt verebiliyor. Fiyatlar da fena değil . Takı gönderileri için Özellikle 5.90 Euro'dan başlayan ekonomi fiyatını kullanıyoruz. Daha hızlı servis istediğimizde express gönderiyoruz, piyasaya göre iyi fiyatlar alıyorum. Tek tük problem oluyor ama, çok hızlı çözüyorlar.. Umarım daha önce çalıştığımız entegrasyon firmasında yaşadığımız sorunları yaşamayız ve umarım bir süre sonra hizmet kalitesini bozmazlar.

ELIF TEKELİ
Bursa

Sanırım yöneticilerden bir tanesinin uluslararası yurt dışı kurye firmalarında 30 yıla yakın deneyimi varmış.. Avustralya gümrüğünde kalmış 40 kg.'lik bir kolimiz vardı. Gönderdiğimiz firma ile 45 gündür çözemiyorduk.. Quickshipper yöneticisi, faturayı değiştirtti ve tekrar göndermemiz için bize bir email adresi verdi.. Gönderi 2 gün içinde gümrükten çekildi.. Yabancı bir kargo şirketi ile yaşadığımız bir problemi Quickshipper yöneticisinin yardımıyla çözdüm.

ALAATTİN ÖZTÜRK
İstanbul - Topkapı
Anında Teklif Al Anında Teklif Al