Hemen Yurt Dışı Kargo Fiyatı Al

Anında Teklif Al

Hem zamandan
hem de paradan tasarruf edin.

Nereye Göndereceksiniz? Zorunlu
Gönderi Tipi Zorunlu
Ağırlık Zorunlu
 

1. YUNANİSTAN KARGO HİZMETİ

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde müşterilerinize ulaştırmak için çözümler üretiyoruz. Sizlere sunduğumuz zamandan ve maliyetten tasarruf edilmiş Express, Ekonomi Express ve Uçak Kargo gibi gelişmiş nakliye çözümleri ile gönderilerinizi Türkiye’den Yunanistan’a gönderiyoruz.
    QuickShipper, Yunanistan kargo hizmetimizle sizlere uygun fiyatlı, kaliteli ve güvenilir hava yolu kargo hizmeti sunmaktadır. Yunanistan express kargo hizmetimizi tercih ederek Türkiye’den Yunanistan’a kargo gönderim sürecini ekonomik ve daha hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hava yolu taşımacılığı sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız, Yunanistan express kargo hizmeti ile birey ve kurumların kargo gönderim ihtiyaçlarını sorunsuz şekilde karşılamakta olup zamanında alıcısına teslim etmektedir. Hava yolu taşımacılığı, iki ülke arasındaki en hızlı ulaşımı sağlamaktadır. Türkiye’den Yunanistan’a kargo gönderimi için tercih edilebilecek en doğru gönderim yöntemi express kargodur. Express kargo hizmetimizden yararlanarak göndermek istediğiniz kargonuzu, tarifeli sefer yapan uçaklarla alıcısına sorunsuz şekilde ulaştırmaktayız. Türkiye’den Yunanistan’a 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 14,87 Euro’dan başlamaktadır.
    Yunanistan’a kargo gönderim süreçleri hakkında detaylı tüm bilgileri bu yazımızda sizler için yer verdik.

Yunanistan Kargo

1.1. Yunanistan Uçak Kargo Hizmeti

    Yunanistan’a kargo göndermek isteyen kurumsal ve bireysel müşterilerimizin gönderilerini en hızlı kargo taşıma yöntemlerinin başında gelen hava yolu taşımacılığı ile gerçekleştirmekteyiz. Hava yolu taşımacılığı ile Yunanistan’a gönderilecek olan kargoların takibini ve teslimatını firmamız yapmaktadır. Hava yolu taşımacılığı ile gönderilen kargolarınız, kara ve deniz yolu ile yapılan kargo taşımacılığa göre çok daha güvenli ve hızlı teslim edilecektir. 

1.2. Yunanistan Kargo Avantajları

•    Her yüke ve sektöre özel taşıma hizmeti
•    30 kilo üzeri Yunanistan gönderilerinize özel fiyatlar
•    E-ticaret gönderilerinizde size özel esnek paketler
•    Kapıdan kapıya güvenli ve ekonomik teslimat

Yunanistan Kargo

2. YUNANİSTAN KARGO FİYATLARI

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Yunanistan’a 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 14,87 Euro’dan başlamaktadır.
    Yunanistan express kargo hizmeti veren firmamız; kargo gönderim sürecini sorunsuz bir şekilde yönetmektedir. Uluslararası kurallara uyarak Yunanistan express kargo hizmeti kapsamında taşınmasında hiçbir sakınca olmayan gönderilerinizi alıcısına hızlı ve sorunsuz bir şekilde teslim etmekteyiz. Yunanistan express kargo hizmetimiz hava yolu taşımacılığı ile gerçekleşmektedir. Yunanistan ile Türkiye arasındaki bireysel veya kurumsal gönderiler için çoğu zaman express kargo hizmeti tercih edilmektedir. Yunanistan’a ortalama 0,5 kilogramlık bir paketin express kargo ile gönderim ücreti 14,87 Euro’dan başlamaktadır.
    Türkiye’nin tüm şehirlerinden Yunanistan’a ortalama 1-2 iş günü içerisinde kargolarınızı alıcısına ulaştırmaktayız. 
    Türkiye’den Yunanistan’a kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. 
    Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yunanistan Kargo

3. YUNANİSTAN KARGO GÖNDERİM AŞAMALARI

    Türkiye’den Yunanistan’a kargo gönderim sürecinde sizlerin yapması gereken ilk adım, QuickShipper sayfamızı ziyaret ederek ”Anında Teklif Al” bölümünden gönderinizin detaylarını girmeniz ve size en uygun fiyat teklifini almanız. İkinci adım, gönderinizin teslimat işlemlerinin yapılması ve Yunanistan’a doğru yola çıkmasıdır. Son adım olan üçüncü adım ise gönderinizin adrese teslim edilmesidir. Taşımacılık alanında deneyime sahip çalışanlarımız ile yurt dışı kargo gönderim sürecinde en yeni teknolojileri kullanarak Yunanistan’a gönderilerinizde hem zamandan hem de paradan tasarruf edin.

3.1. Yunanistan Kargo Gönderim Ücreti Hesaplama

    Türkiye’den Yunanistan’a kargo gönderim ücreti gönderinizin kilogram cinsinden ağırlığı veya hacimsel ağırlığı (desi) üzerinden hesaplanmaktadır. QuickShipper sayfamızdaki ”Anında Teklif Al” bölümünü kullanarak “Nereye Göndereceksiniz?” seçeneğinden Yunanistan’ı seçerek ardından kargonuzun türünü ve kilogram ağırlığını girerek kargo gönderim ücreti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkiye’den Yunanistan’a 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 14,87 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yunanistan Kargo

3.2. Yunanistan Kargo Teslim Süresi

    Güçlü filomuz ve gelişmiş hizmet ağımız ile dünyanın 220’den fazla ülkesine gönderilerinizi uçak kargo hizmetlerimizi kullanarak güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Yunanistan’a kargo gönderimlerinde bizleri tercih ettiğinizde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra tercih ettiğiniz taşıma hizmeti ile ortalama 1-2 iş günü içerisinde Yunanistan’daki müşterinize teslim edilir. QuickShipper firması olarak Türkiye’nin tüm şehirlerinden Yunanistan’a 1-2 iş günü içerisinde gönderilerinizi güvenli ve hızlı şekilde teslim ediyoruz.

3.3. Yunanistan Kargo Kilogram ve Hacim Hesaplama

    Yurt dışına göndereceğiniz kargonun maliyetini belirleyen etken gönderdiğiniz paketin gerçek ağırlığı ve paketin kapladığı alan yani hacmidir. Bu sebeple yurt dışı kargonuzun gerçek ağırlığı dışında hacimsel ağırlığının da hesaplanması gerekmektedir. Hesaplamalar sonrasında gönderinizin gerçek ağırlığı ile hacimsel ağırlığı karşılaştırılarak yüksek olan değer fiyatlandırma için kullanılır. Hacimsel ağırlığın (Desi) hesaplanabilmesi için paketinizin Uzunluk, Derinlik ve Yükseklik ölçülerini bilmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki vermiş olduğum formül ile siz de kargonuzun hacimsel ağırlığını hesaplayabilirsiniz.

Hacimsel Ağırlık (Desi) = Uzunluk (cm) X Yükseklik (cm) X Derinlik (cm) / 5000

Yunanistan Kargo

3.4. Yunanistan Kargo Takip Sorgulama Hakkında

    QuickShipper firmamızdan hizmet alan tüm müşterilerimiz web sitemiz üzerinden gönderilerini 7 gün 24 saat anlık olarak ücretsiz takip edebilir. Gönderinin çıkış tarihi ve saati, anlık lokasyon bilgisi gibi tüm bilgilere konşimento takip numarası ile ulaşabilirler.

4. YUNANİSTAN HAKKINDA

    Yunanistan, dünyanın 52. büyük ekonomisine sahiptir.  Yunanistan’ın 11 milyona yakın nüfusu bulunmaktadır. Başkenti Atina’dır. Resmi dili Yunancadır. Ülke ekonomisi yüksek bütçe açığı ve kamu borçları ile karşı karşıyadır. AB Gümrük Birliği anlaşması sayesinde Türkiye, Yunanistan’a yaptığı ihracatlar da gümrük vergisinden muaf tutulmaktadır. İki ülke arasında “Çifte Vergilendirmeyi Önleme” ve “Yatırımların Karşılıklı Teşviki ve Korunması” anlaşmaları bulunmaktadır.

4.1. Türkiye Yunanistan İthalat-İhracat İlişkisi

     Yunanistan 2019 yılında toplam 37,8 milyar dolarlık ihracat ve 62,1 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. En yakın ticari ilişkilerini Almanya, Irak, İtalya ve Rusya ile kurmuştur. Türkiye 2019 yılında Yunanistan’a 2,24 milyar dolarlık ihracat gerçekleştirmiştir. Türkiye’den Yunanistan’a ihraç edilen başlıca ürünler; mineral yakıtlar ve yağlar, demir-çelik, otomotivdir. Türkiye 2019 yılında Yunanistan’dan 1,47 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. Yunanistan’dan Türkiye’ye ithal edilen başlıca ürünler; mineral yakıtlar ve yağlar, pamuk ve plastik ürünleridir. İki ülke arasında 2019 yılında 3,6 milyar doları aşan ticaret hacmi gerçekleşmiştir.

Yunanistan Kargo

4.2. Yunanistan Pazarında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

    Yunanistan’da Haziran-Ağustos ayları arasında tatil yapılmaktadır. Yaz aylarında iş hayatı kesintiye uğramaktadır. Bu tarihler arasında iş amaçlı seyahat planlamasının yapılması tavsiye edilmemektedir. İş görüşmelerinde ve toplantılarında giyim önem verilen bir konudur. Ticari ilişkilerde hiyerarşi yaygın uygulanmaktadır. Yunanistan’da e-ticaret yıllar itibariyle artarak ilerlemiştir. Yunanistan’a ihraç edilecek ürünlerde Yunanca bir bilgilendirme mutlaka bulunmalıdır.

4.3. Yunanistan’a Gönderilmesi Yasak Ürünler ve Mevzuat

    Türkiye’den Yunanistan’a kargo hizmetinde Türk Ticaret Kanunu’nca yasak olan hiçbir malın taşınmasına izin verilmez. Örnek vermek gerekirse; alkollü ve alkolsüz içecekler, silah ve silah yedek parçaları, her çeşit canlı hayvan, taklit ürünler, marka kanunları ile korunmuş markaların taklitleri, dini ve siyasi propaganda malzemeleri, heykeller, tıbbi reçeteli ilaçlar, uyuşturucu ve uyuşturucu kullanımında kullanılan aletler, patlayıcı maddeler, yiyecek ve içecekler, her çeşit kağıt para ve döviz çeşitleri, antika eşyalar, değerli ve nakite çevrilebilir kağıtlar, gıda takviye ürünleri, kozmetik ürünler, cep telefonları, kimyasal malzemeler, hamiline yazılı çekler, orijinal gemi konşimentosu, pasaport, kimlik belgesi gibi önemli evraklar, her çeşit mücevherat, altın ve gümüş ve tütün ürünleridir. Türkiye ile Yunanistan arasında kargo gönderimi sağlanırken söz konusu ülkenin gümrük mevzuatına ve gümrük tarifelerine uyulması gerekmektedir. Bu mevzuatlar ve gümrük tarifeleri ülkeden ülkeye değişmektedir. Yunanistan’ın ticari ve mali mevzuatının karmaşık olması nedeniyle gerekli konularda danışmanlık hizmeti alınmalıdır. 

Yunanistan Kargo

5. YUNANİSTAN KARGO İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

5.1. Türkiye’den Yunanistan’a kargo kaç günde teslim edilir?

    Türkiye’den Yunanistan’a kargo gönderim işleminde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra ortalama 1-2 iş günü içerisinde Yunanistan’daki alıcısına teslim edilir.

5.2. Türkiye’den Yunanistan’a kargo gönderim ücreti ne kadar?

    Türkiye’den Yunanistan’a kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. İlgili hizmette ülkeyi Yunanistan seçip ardından kargo türü ile kilogramı belirterek fiyat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Yunanistan’a 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 14,87 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

5.3. Yunanistan kargo gönderim ücretini etkileyen faktörler nelerdir?

    Yunanistan’a kargo gönderim ücretini etkileyen 2 temel unsur bulunmaktadır. Birincisi gönderinizin kilogram ağırlığı ikinci ise gönderinizin hacimsel (desi) ağırlığıdır. Yurtdışı gönderim işlemlerinde bu iki unsurdan hangisi büyük ise kargo gönderim ücreti ona göre hesaplanmaktadır.

5.4. Türkiye’den Yunanistan’a en hızlı kargo hizmeti nedir?

    Türkiye’den Yunanistan’a en hızlı kargo gönderimlerinizi QuickShipper firması olarak gerçekleştirmekteyiz. Çünkü firmamız TNT, UPS, FEDEX ve DHL gibi büyük firmalar ile özel anlaşmalıdır. Express kargo hizmetimiz ile gönderinizi Türkiye’den Yunanistan’a ortalama 1-2 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz.

5.5. Yunanistan’a gönderilen kargonun takibi nasıl yapılır?

    QuickShipper firması ile gönderilen kargolarınızın çıkış işlemi olduktan sonra gönderinize ait konşimento numarası oluşmaktadır. Konşimento numarası ile web sitemiz üzerinden gönderinizin durumunu 7 gün 24 saat ücretsiz anlık olarak takip edebilirsiniz.

Anında Teklif Al Anında Teklif Al