Hemen Yurt Dışı Kargo Fiyatı Al

Anında Teklif Al

Hem zamandan
hem de paradan tasarruf edin.

Nereye Göndereceksiniz? Zorunlu
Gönderi Tipi Zorunlu
Ağırlık Zorunlu
 

1. TANZANYA KARGO HİZMETİ

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde müşterilerinize ulaştırmak için çözümler üretiyoruz. Sizlere sunduğumuz zamandan ve maliyetten tasarruf edilmiş Express, Ekonomi Express ve Uçak Kargo gibi gelişmiş nakliye çözümleri ile gönderilerinizi Türkiye’den Tanzanya’ya gönderiyoruz.
    Türkiye ile Tanzanya arasında ekonomik ilişkiler olumlu ilerlemektedir. Son dönemde artan üst düzey ziyaretlerle ikili ilişkiler büyük bir ivme kazanmıştır. Tanzanya’da hizmetler sektörü son yıllarda hızlı gelişmiştir. Ülkede büyük miktarda ve ticari olarak kullanılabilir maden kaynakları mevcuttur. Türkiye’den Tanzanya’ya şirketimiz aracılığıyla, express kargo hizmetimizden yararlanarak kargo göndermek mümkündür. QuickShipper, express kargo hizmeti ile Türkiye’den Tanzanya’ya gönderilerinizi ortalama 1-2 iş günü içerisinde alıcısına sorunsuz şekilde teslim etmektedir. Türkiye’den Tanzanya’ya 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 24,18 Euro’dan başlamaktadır.
    Tanzanya’ya kargo gönderim süreçleri hakkında detaylı tüm bilgileri bu yazımızda sizler için yer verdik.

Tanzanya Kargo

1.1. Tanzanya Uçak Kargo Hizmeti

    Kargo taşımacılığında en önemli konulardan biri, kargonuzun zamanında ve güvenilir bir şekilde alıcısına teslim edilmesidir. Geniş hizmet ağına sahip firmamız, Tanzanya kargo hizmeti ile hava yolu taşımacılığını kullanarak kargolarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde teslim etmektedir. Tanzanya kargo hizmetimizi tercih eden müşterilerimizin en önemli nedeni, hava yolu taşımacılığı hizmetlerimiz ile 1-2 iş günü içerisinde gönderilerinizi Tanzanya’daki alıcısına ulaştırmamızdır.

1.2. Tanzanya Kargo Avantajları

•    Kapıdan kapıya güvenli ve ekonomik teslimat
•    30 kilo üzeri Tanzanya gönderilerinize özel fiyatlar
•    Her yüke ve sektöre özel taşıma hizmeti
•    E-ticaret gönderilerinizde size özel esnek paketler

Tanzanya Kargo

2. TANZANYA KARGO FİYATLARI

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Tanzanya’ya 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 24,18 Euro’dan başlamaktadır.
    Tanzanya kargolarınızı express kargo hizmetimiz ile gönderin hem maliyetten hem de zamandan tasarruf edin. Dünyanın her noktasına express kargo hizmeti veren firmamız, en güvenilir ve avantajlı fiyatları ile gönderilerinizi Türkiye’den Tanzanya’ya ulaştırmaktadır. Türkiye’den Tanzanya’ya günlük ve haftalık düzenli kargo çıkışlarımız ve avantajlı fiyatlarımız ile firmaların ve bireylerin yanındayız. Türkiye’den Tanzanya’ya 0,5 kilogramlık bir paketin veya kolinin gönderim ücreti express kargo hizmeti ile 24,18 Euro’dan başlamaktadır. Tanzanya’ya paketiniz veya koliniz 1-2 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Tanzanya express kargo hizmetimiz ile yasal olan bütün ürünlerin gönderimlerini gerçekleştirebilmekteyiz.
    Türkiye’den Tanzanya’ya kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. 
    Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Tanzanya Kargo

3. TANZANYA KARGO GÖNDERİM AŞAMALARI

    Türkiye’den Tanzanya’ya kargo gönderim sürecinde sizlerin yapması gereken ilk adım, QuickShipper sayfamızı ziyaret ederek ”Anında Teklif Al” bölümünden gönderinizin detaylarını girmeniz ve size en uygun fiyat teklifini almanız. İkinci adım, gönderinizin teslimat işlemlerinin yapılması ve Tanzanya’ya doğru yola çıkmasıdır. Son adım olan üçüncü adım ise gönderinizin adrese teslim edilmesidir. Taşımacılık alanında deneyime sahip çalışanlarımız ile yurt dışı kargo gönderim sürecinde en yeni teknolojileri kullanarak Tanzanya’ya gönderilerinizde hem zamandan hem de paradan tasarruf edin.

3.1. Tanzanya Kargo Gönderim Ücreti Hesaplama

    Türkiye’den Tanzanya’ya kargo gönderim ücreti gönderinizin kilogram cinsinden ağırlığı veya hacimsel ağırlığı (desi) üzerinden hesaplanmaktadır. QuickShipper sayfamızdaki ”Anında Teklif Al” bölümünü kullanarak “Nereye Göndereceksiniz?” seçeneğinden Tanzanya’yı seçerek ardından kargonuzun türünü ve kilogram ağırlığını girerek kargo gönderim ücreti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkiye’den Tanzanya’ya 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 24,18 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tanzanya Kargo

3.2. Tanzanya Kargo Teslim Süresi

    Güçlü filomuz ve gelişmiş hizmet ağımız ile dünyanın 220’den fazla ülkesine gönderilerinizi uçak kargo hizmetlerimizi kullanarak güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Tanzanya’ya kargo gönderimlerinde bizleri tercih ettiğinizde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra tercih ettiğiniz taşıma hizmeti ile ortalama 1-2 iş günü içerisinde Tanzanya’daki müşterinize teslim edilir. QuickShipper firması olarak Türkiye’nin tüm şehirlerinden Tanzanya’ya 1-2 iş günü içerisinde gönderilerinizi güvenli ve hızlı şekilde teslim ediyoruz.

3.3. Tanzanya Kargo Kilogram ve Hacim Hesaplama

    Yurt dışına göndereceğiniz kargonun maliyetini belirleyen etken gönderdiğiniz paketin gerçek ağırlığı ve paketin kapladığı alan yani hacmidir. Bu sebeple yurt dışı kargonuzun gerçek ağırlığı dışında hacimsel ağırlığının da hesaplanması gerekmektedir. Hesaplamalar sonrasında gönderinizin gerçek ağırlığı ile hacimsel ağırlığı karşılaştırılarak yüksek olan değer fiyatlandırma için kullanılır. Hacimsel ağırlığın (Desi) hesaplanabilmesi için paketinizin Uzunluk, Derinlik ve Yükseklik ölçülerini bilmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki vermiş olduğum formül ile siz de kargonuzun hacimsel ağırlığını hesaplayabilirsiniz.

Hacimsel Ağırlık (Desi) = Uzunluk (cm) X Yükseklik (cm) X Derinlik (cm) / 5000

Tanzanya Kargo

3.4. Tanzanya Kargo Takip Sorgulama Hakkında

    QuickShipper firmamızdan hizmet alan tüm müşterilerimiz web sitemiz üzerinden gönderilerini 7 gün 24 saat anlık olarak ücretsiz takip edebilir. Gönderinin çıkış tarihi ve saati, anlık lokasyon bilgisi gibi tüm bilgilere konşimento takip numarası ile ulaşabilirler.

4. TANZANYA HAKKINDA

    Tanzanya, dünyanın 80. ve Afrika’nın 10. büyük ekonomisine sahiptir. Doğu Afrika’da bulunan Tanzanya’nın başkenti Dodoma’dır. 58 milyon nüfusa sahip olan Tanzanya, dünyanın en kalabalık 24. ülkesi konumundadır. Tanzanya’da işsizlik oranı %2’dir. Tarım, madencilik ve turizm Tanzanya’da öne çıkan sektörler arasındadır. Türkiye ile Tanzanya arasında Serbest Ticaret Anlaşması veya Gümrük Birliği bulunmadığından, yapılan ihracatlar da gümrük vergisi bulunmaktadır. Tanzanya’ya ihraç edilecek ürünlerin paketlenmesinde mutlaka İngilizce ve Swahili dilinde çeviri içermelidir.

4.1. Türkiye Tanzanya İthalat-İhracat İlişkisi

    Tanzanya 2020 yılında toplam 2,9 milyar dolarlık ihracat ve 9,2 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. En yakın ticari ilişkilerini Çin, Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan ile kurmuştur. Türkiye 2019 yılında Tanzanya’ya 226 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirmiştir. Türkiye’den Tanzanya’ya ihraç edilen başlıca ürünler; makine ve mekanik parçalar, demir-çelik ürünleri, binek araçlar ve elektrikli cihazlardır. Türkiye 2019 yılında Tanzanya’dan 29 milyon dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. Tanzanya’dan Türkiye’ye ithal edilen başlıca ürünler; tütün ve tütün yerine geçen maddeler, gemiler ve tekneler, yağlı tohumlar ve meyveler, pamuk ve deniz ürünleridir. İki ülke arasında 2019 yılında 255 milyon doları aşan ticaret hacmi gerçekleşmiştir.

Tanzanya Kargo

4.2. Tanzanya Pazarında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

    Tanzanya iş kültürlerinde hiyerarşi bulunmaktadır. Ticari ilişkilerde yabancı firmalara temkinli yaklaşırlar. Zaman konusunda esnek davranırlar. Kayıt dışı ekonomi ve rüşvet ülkede ciddi sorunlar yaratmaktadır. Ayrıca ülkede sokak suçlarının yaygın olması nedeniyle her zaman temkinli olmalısınız. Tanzanya’ya seyahat edecek kişilerin üç hafta öncesinden gerekli sağlık prosedürlerini yerine getirmesi gereklidir. Ülkede teknolojik altyapı ve yeterlilik düzeyinin düşük olmasından sebep e-ticaret alanındaki ilerleme yavaştır. Tanzanya’da faaliyet gösteren firmaların bir kısmı satış sonrası hizmetlere gereken önemi vermemektedir.

4.3. Tanzanya’ya Gönderilmesi Yasak Ürünler ve Mevzuat

    Türkiye’den Tanzanya’ya kargo hizmetinde Türk Ticaret Kanunu’nca yasak olan hiçbir malın taşınmasına izin verilmez. Örnek vermek gerekirse; alkollü ve alkolsüz içecekler, silah ve silah yedek parçaları, her çeşit canlı hayvan, taklit ürünler, marka kanunları ile korunmuş markaların taklitleri, dini ve siyasi propaganda malzemeleri, heykeller, tıbbi reçeteli ilaçlar, uyuşturucu ve uyuşturucu kullanımında kullanılan aletler, patlayıcı maddeler, yiyecek ve içecekler, her çeşit kağıt para ve döviz çeşitleri, antika eşyalar, değerli ve nakite çevrilebilir kağıtlar, gıda takviye ürünleri, kozmetik ürünler, cep telefonları, kimyasal malzemeler, hamiline yazılı çekler, orijinal gemi konşimentosu, pasaport, kimlik belgesi gibi önemli evraklar, her çeşit mücevherat, altın ve gümüş ve tütün ürünleridir. Türkiye ile Tanzanya arasında kargo gönderimi sağlanırken söz konusu ülkenin gümrük mevzuatına ve gümrük tarifelerine uyulması gerekmektedir. Bu mevzuatlar ve gümrük tarifeleri ülkeden ülkeye değişmektedir. Tanzanya’nın ticari ve mali mevzuatının karmaşık olması nedeniyle gerekli konularda danışmanlık hizmeti alınmalıdır. 

Tanzanya Kargo

5. TANZANYA KARGO İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

5.1. Türkiye’den Tanzanya’ya kargo kaç günde teslim edilir?

    Türkiye’den Tanzanya’ya kargo gönderim işleminde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra ortalama 1-2 iş günü içerisinde Tanzanya’daki alıcısına teslim edilir.

5.2. Türkiye’den Tanzanya’ya kargo gönderim ücreti ne kadar?

    Türkiye’den Tanzanya’ya kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. İlgili hizmette ülkeyi Tanzanya seçip ardından kargo türü ile kilogramı belirterek fiyat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Tanzanya’ya 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 24,18 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

5.3. Tanzanya kargo gönderim ücretini etkileyen faktörler nelerdir?

    Tanzanya’ya kargo gönderim ücretini etkileyen 2 temel unsur bulunmaktadır. Birincisi gönderinizin kilogram ağırlığı ikinci ise gönderinizin hacimsel (desi) ağırlığıdır. Yurtdışı gönderim işlemlerinde bu iki unsurdan hangisi büyük ise kargo gönderim ücreti ona göre hesaplanmaktadır.

5.4. Türkiye’den Tanzanya’ya en hızlı kargo hizmeti nedir?

    Türkiye’den Tanzanya’ya en hızlı kargo gönderimlerinizi QuickShipper firması olarak gerçekleştirmekteyiz. Çünkü firmamız TNT, UPS, FEDEX ve DHL gibi büyük firmalar ile özel anlaşmalıdır. Express kargo hizmetimiz ile gönderinizi Türkiye’den Tanzanya’ya ortalama 1-2 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz.

5.5. Tanzanya’ya gönderilen kargonun takibi nasıl yapılır?

    QuickShipper firması ile gönderilen kargolarınızın çıkış işlemi olduktan sonra gönderinize ait konşimento numarası oluşmaktadır. Konşimento numarası ile web sitemiz üzerinden gönderinizin durumunu 7 gün 24 saat ücretsiz anlık olarak takip edebilirsiniz.

Anında Teklif Al Anında Teklif Al