Hemen Yurt Dışı Kargo Fiyatı Al

Anında Teklif Al

Hem zamandan
hem de paradan tasarruf edin.

Nereye Göndereceksiniz? Zorunlu
Gönderi Tipi Zorunlu
Ağırlık Zorunlu
 

1. SLOVAKYA KARGO HİZMETİ

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde müşterilerinize ulaştırmak için çözümler üretiyoruz. Sizlere sunduğumuz zamandan ve maliyetten tasarruf edilmiş Express, Ekonomi Express ve Uçak Kargo gibi gelişmiş nakliye çözümleri ile gönderilerinizi Türkiye’den Slovakya’ya gönderiyoruz.
    Slovakya ile Türkiye arasında ikili ticaret büyütmek ve ülkeler arası iş birliğini artırma hedefi bulunmaktadır. İkili ticaretlerin artması Slovakya’ya kargo hizmetinin yakın zamanda daha da artacağını göstermektedir. Türkiye’den Slovakya’daki bir noktaya göndermek istediğiniz kargo gönderilerinizi hava yolu taşımacılığı ile 1-2 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz. 
    Türkiye’den Slovakya’ya 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 9,11 Euro’dan başlamaktadır.
    Slovakya’ya kargo gönderim süreçleri hakkında detaylı tüm bilgileri bu yazımızda sizler için yer verdik.

Slovakya Kargo

1.1. Slovakya Uçak Kargo Hizmeti

    Slovakya’ya kargo göndermek isteyen kurumsal ve bireysel müşterilerimizin gönderilerini en hızlı kargo taşıma yöntemlerinin başında gelen hava yolu taşımacılığı ile gerçekleştirmekteyiz. Hava yolu taşımacılığı ile Slovakya’ya gönderilecek olan kargoların takibini ve teslimatını firmamız yapmaktadır. Hava yolu taşımacılığı ile gönderilen kargolarınız, kara ve deniz yolu ile yapılan kargo taşımacılığa göre çok daha güvenli ve hızlı teslim edilecektir. 

1.2. Slovakya Kargo Avantajları

•    30 kilo üzeri Slovenya gönderilerinize özel fiyatlar
•    Her yüke ve sektöre özel taşıma hizmeti
•    E-ticaret gönderilerinizde size özel esnek paketler
•    Kapıdan kapıya güvenli ve ekonomik teslimat

Slovakya Kargo

2. SLOVAKYA KARGO FİYATLARI

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Slovakya’ya 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 9,11 Euro’dan başlamaktadır.
    Hava yolu taşımacılığı kapsamına giren İrlanda express kargo hizmetimiz, gönderilerinizin ülkeler arası güvenli ve hızlı taşınmasına olanak sunmaktadır. Türkiye’deki bir noktadan, Slovakya’ya 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 9,11 Euro’dan başlamaktadır. Slovakya express kargo hizmetiyle firmamız, ürünlerin güvenli bir biçimde taşınmasını ve sorunsuz alıcılarına ulaştırılmasını kendisine görev edinmiştir. Hem Türkiye’deki göndericiler hem de Slovakya’daki alıcılar kargo hizmeti sürecinde sorun ile karşılamamaktadır.
    Türkiye’den Slovakya’ya 0,5 kilogramlık bir paketin veya kolinin gönderim ücreti express kargo hizmeti ile 9,11 Euro’dan başlamaktadır. Slovakya’ya paketiniz veya koliniz 1-2 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.
    Türkiye’den Slovakya’ya kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. 
    Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Slovakya Kargo

3. SLOVAKYA KARGO GÖNDERİM AŞAMALARI

    Türkiye’den Slovakya’ya kargo gönderim sürecinde sizlerin yapması gereken ilk adım, QuickShipper sayfamızı ziyaret ederek ”Anında Teklif Al” bölümünden gönderinizin detaylarını girmeniz ve size en uygun fiyat teklifini almanız. İkinci adım, gönderinizin teslimat işlemlerinin yapılması ve Slovakya’ya doğru yola çıkmasıdır. Son adım olan üçüncü adım ise gönderinizin adrese teslim edilmesidir. Taşımacılık alanında deneyime sahip çalışanlarımız ile yurt dışı kargo gönderim sürecinde en yeni teknolojileri kullanarak Slovakya’ya gönderilerinizde hem zamandan hem de paradan tasarruf edin.

3.1. Slovakya Kargo Gönderim Ücreti Hesaplama

    Türkiye’den Slovakya’ya kargo gönderim ücreti gönderinizin kilogram cinsinden ağırlığı veya hacimsel ağırlığı (desi) üzerinden hesaplanmaktadır. QuickShipper sayfamızdaki ”Anında Teklif Al” bölümünü kullanarak “Nereye Göndereceksiniz?” seçeneğinden Slovakya’yı seçerek ardından kargonuzun türünü ve kilogram ağırlığını girerek kargo gönderim ücreti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkiye’den Slovakya’ya 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 9,11 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Slovakya Kargo

3.2. Slovakya Kargo Teslim Süresi

    Güçlü filomuz ve gelişmiş hizmet ağımız ile dünyanın 220’den fazla ülkesine gönderilerinizi uçak kargo hizmetlerimizi kullanarak güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Slovakya’ya kargo gönderimlerinde bizleri tercih ettiğinizde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra tercih ettiğiniz taşıma hizmeti ile ortalama 1-2 iş günü içerisinde Slovakya’daki müşterinize teslim edilir. QuickShipper firması olarak Türkiye’nin tüm şehirlerinden Slovakya’ya 1-2 iş günü içerisinde gönderilerinizi güvenli ve hızlı şekilde teslim ediyoruz.

3.3. Slovakya Kargo Kilogram ve Hacim Hesaplama

    Yurt dışına göndereceğiniz kargonun maliyetini belirleyen etken gönderdiğiniz paketin gerçek ağırlığı ve paketin kapladığı alan yani hacmidir. Bu sebeple yurt dışı kargonuzun gerçek ağırlığı dışında hacimsel ağırlığının da hesaplanması gerekmektedir. Hesaplamalar sonrasında gönderinizin gerçek ağırlığı ile hacimsel ağırlığı karşılaştırılarak yüksek olan değer fiyatlandırma için kullanılır. Hacimsel ağırlığın (Desi) hesaplanabilmesi için paketinizin Uzunluk, Derinlik ve Yükseklik ölçülerini bilmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki vermiş olduğum formül ile siz de kargonuzun hacimsel ağırlığını hesaplayabilirsiniz.

Hacimsel Ağırlık (Desi) = Uzunluk (cm) X Yükseklik (cm) X Derinlik (cm) / 5000

Slovakya Kargo

3.4. Slovakya Kargo Takip Sorgulama Hakkında

    QuickShipper firmamızdan hizmet alan tüm müşterilerimiz web sitemiz üzerinden gönderilerini 7 gün 24 saat anlık olarak ücretsiz takip edebilir. Gönderinin çıkış tarihi ve saati, anlık lokasyon bilgisi gibi tüm bilgilere konşimento takip numarası ile ulaşabilirler.

4. SLOVAKYA HAKKINDA

    Slovakya, Avrupa kıtasında yer almaktadır. Slovakya beş ülke ile sınır komşusudur. Ülkede ılıman iklim hakimdir. Slovakya’nın tahmini nüfusu 5,4 milyondur. Bratislava, Slovakya’nın başkentidir. Ülkenin en büyük şehri konumundadır. Avrupa Birliği üyesi olan Slovakya’nın resmi para birimi Euro’dur. Ülkenin resmi dili Slovakçadır.

4.1. Türkiye Slovakya İthalat-İhracat İlişkisi

    Slovakya 2019 yılında toplam 89,90 milyar dolarlık ihracat ve 90,90 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. En yakın ticari ilişkilerini Almanya, Çek Cumhuriyeti, Çin, Polonya ve Rusya ile kurmuştur. Türkiye 2019 yılında Slovakya’ya 599 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirmiştir. Türkiye’den Slovakya’ya ihraç edilen başlıca ürünler; binek otomobil, tekstil ürünleri, bakırken demetlenmiş teller, kablolar, örme halatlar ve alüminyum sac ürünleridir. Türkiye 2019 yılında Slovakya’dan 772 milyon dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. Slovakya’dan Türkiye’ye ithal edilen başlıca ürünler; binek otomobil, kauçuktan yeni dış lastikler, karayolu taşıtları için aksam, parça ve aksesuarlar, hava ve vakum pompalarıdır. İki ülke arasında 2019 yılında 1,3 milyar doları aşan ticaret hacmi gerçekleşmiştir.

Slovakya Kargo

4.2. Slovakya Pazarında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

    İş görüşmelerinde hiyerarşi önemlidir. İlk görüşme ve toplantılar sadece bilgi amaçlıdır. Karar verme süreçlerinde her zaman üst yöneticilerle görüşürler. İş görüşmelerine geç kalınmamalıdır.

4.3. Slovakya’ya Gönderilmesi Yasak Ürünler ve Mevzuat

    Türkiye’den Slovakya’ya kargo hizmetinde Türk Ticaret Kanunu’nca yasak olan hiçbir malın taşınmasına izin verilmez. Örnek vermek gerekirse; alkollü ve alkolsüz içecekler, silah ve silah yedek parçaları, her çeşit canlı hayvan, taklit ürünler, marka kanunları ile korunmuş markaların taklitleri, dini ve siyasi propaganda malzemeleri, heykeller, tıbbi reçeteli ilaçlar, uyuşturucu ve uyuşturucu kullanımında kullanılan aletler, patlayıcı maddeler, yiyecek ve içecekler, her çeşit kağıt para ve döviz çeşitleri, antika eşyalar, değerli ve nakite çevrilebilir kağıtlar, gıda takviye ürünleri, kozmetik ürünler, cep telefonları, kimyasal malzemeler, hamiline yazılı çekler, orijinal gemi konşimentosu, pasaport, kimlik belgesi gibi önemli evraklar, her çeşit mücevherat, altın ve gümüş ve tütün ürünleridir. Türkiye ile Slovakya arasında kargo gönderimi sağlanırken söz konusu ülkenin gümrük mevzuatına ve gümrük tarifelerine uyulması gerekmektedir. Bu mevzuatlar ve gümrük tarifeleri ülkeden ülkeye değişmektedir. Slovakya’nın ticari ve mali mevzuatının karmaşık olması nedeniyle gerekli konularda danışmanlık hizmeti alınmalıdır. 

Slovakya Kargo

5. SLOVAKYA KARGO İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

5.1. Türkiye’den Slovakya’ya kargo kaç günde teslim edilir?

    Türkiye’den Slovakya’ya kargo gönderim işleminde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra ortalama 1-2 iş günü içerisinde Slovakya’daki alıcısına teslim edilir.

5.2. Türkiye’den Slovakya’ya kargo gönderim ücreti ne kadar?

    Türkiye’den Slovakya’ya kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. İlgili hizmette ülkeyi Slovakya seçip ardından kargo türü ile kilogramı belirterek fiyat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Slovakya’ya 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 9,11 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

5.3. Slovakya kargo gönderim ücretini etkileyen faktörler nelerdir?

    Slovakya’ya kargo gönderim ücretini etkileyen 2 temel unsur bulunmaktadır. Birincisi gönderinizin kilogram ağırlığı ikinci ise gönderinizin hacimsel (desi) ağırlığıdır. Yurtdışı gönderim işlemlerinde bu iki unsurdan hangisi büyük ise kargo gönderim ücreti ona göre hesaplanmaktadır.

5.4. Türkiye’den Slovakya’ya en hızlı kargo hizmeti nedir?

    Türkiye’den Slovakya’ya en hızlı kargo gönderimlerinizi QuickShipper firması olarak gerçekleştirmekteyiz. Çünkü firmamız TNT, UPS, FEDEX ve DHL gibi büyük firmalar ile özel anlaşmalıdır. Express kargo hizmetimiz ile gönderinizi Türkiye’den Slovakya’ya ortalama 1-2 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz.

5.5. Slovakya’ya gönderilen kargonun takibi nasıl yapılır?

    QuickShipper firması ile gönderilen kargolarınızın çıkış işlemi olduktan sonra gönderinize ait konşimento numarası oluşmaktadır. Konşimento numarası ile web sitemiz üzerinden gönderinizin durumunu 7 gün 24 saat ücretsiz anlık olarak takip edebilirsiniz.

Anında Teklif Al Anında Teklif Al