Hemen Yurt Dışı Kargo Fiyatı Al

Anında Teklif Al

Hem zamandan
hem de paradan tasarruf edin.

Nereye Göndereceksiniz? Zorunlu
Gönderi Tipi Zorunlu
Ağırlık Zorunlu
 

1. SIRBİSTAN KARGO HİZMETİ

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde müşterilerinize ulaştırmak için çözümler üretiyoruz. Sizlere sunduğumuz zamandan ve maliyetten tasarruf edilmiş Express, Ekonomi Express ve Uçak Kargo gibi gelişmiş nakliye çözümleri ile gönderilerinizi Türkiye’den Sırbistan’a gönderiyoruz.
    Türkiye ile Sırbistan arasındaki ilişkiler, tarihi zirvesinde ve ortaya çıkan yeni zorluklar ve fırsatlarla gelişmeye devam etmektedir. İki ülkenin birbiriyle çok fazla bağa sahip olması, yeni fırsatlar yaratmak için ortak zemin oluşturmaya kolaylaştırmaktadır. Sırbistan’daki Türk şirketleri yaklaşım 8 bin Sırbistan vatandaşına iş olanağı sunmaktadır. İki ülke arasında 2019 yılında 1,19 milyar doları aşan ticaret hacmi gerçekleşmiştir. İkili ticaretlerin artması Sırbistan’a kargo hizmetinin yakın zamanda daha da artacağını göstermektedir. Türkiye’den Sırbistan’a 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 9,89 Euro’dan başlamaktadır. Türkiye’den Sırbistan’a gönderileriniz ortalama 1-2 iş günü içerisinde alıcısına sorunsuz şekilde teslim edilmektedir.
    Sırbistan’a kargo gönderim süreçleri hakkında detaylı tüm bilgileri bu yazımızda sizler için yer verdik.

Sırbistan Kargo

1.1. Sırbistan Uçak Kargo Hizmeti

    Kargo taşımacılığında en önemli konulardan biri, kargonuzun zamanında ve güvenilir bir şekilde alıcısına teslim edilmesidir. Geniş hizmet ağına sahip firmamız, Sırbistan kargo hizmeti ile hava yolu taşımacılığını kullanarak kargolarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde teslim etmektedir. Sırbistan kargo hizmetimizi tercih eden müşterilerimizin en önemli nedeni, hava yolu taşımacılığı hizmetlerimiz ile 1-2 iş günü içerisinde gönderilerinizi Sırbistan’daki alıcısına ulaştırmamızdır.

1.2. Sırbistan Kargo Avantajları

•    Her yüke ve sektöre özel taşıma hizmeti
•    E-ticaret gönderilerinizde size özel esnek paketler
•    Kapıdan kapıya güvenli ve ekonomik teslimat
•    30 kilo üzeri Sırbistan gönderilerinize özel fiyatlar

Sırbistan Kargo

2. SIRBİSTAN KARGO FİYATLARI

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Sırbistan’a 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 9,89 Euro’dan başlamaktadır.
    Türkiye ile Sırbistan arasındaki ekonomik ilişkiler ve Türk ürünlerinin Avrupa Birliği’ne ulaşımı açısından Sırbistan Türkiye için kilit bir konumda yer almaktadır. Sırbistan express kargo hizmetimizden faydalanarak Türkiye’den Sırbistan’a kargo gönderme süreçlerini daha ekonomik, kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hava yolu taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren QuickShipper, aralarında Sırbistan express kargo hizmetinin de yer aldığı hava kargo hizmetleriyle tüm birey ve kurumların kargo gönderim süreçlerini sorunsuzca gerçekleştirmektedir. Express kargo hizmeti ile Türkiye’den Sırbistan’a gönderileriniz ortalama 1-2 iş günü içerisinde alıcısına sorunsuz şekilde teslim edilmektedir. Türkiye’deki bir noktadan, Sırbistan’a 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 9,89 Euro’dan başlamaktadır. Sırbistan express kargo hizmetimiz ile gönderilerinizin takibi de çok daha kolay yapılmaktadır.
    Türkiye’den Sırbistan’a kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. 
    Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Sırbistan Kargo

3. SIRBİSTAN KARGO GÖNDERİM AŞAMALARI

    Türkiye’den Sırbistan’a kargo gönderim sürecinde sizlerin yapması gereken ilk adım, QuickShipper sayfamızı ziyaret ederek ”Anında Teklif Al” bölümünden gönderinizin detaylarını girmeniz ve size en uygun fiyat teklifini almanız. İkinci adım, gönderinizin teslimat işlemlerinin yapılması ve Sırbistan’a doğru yola çıkmasıdır. Son adım olan üçüncü adım ise gönderinizin adrese teslim edilmesidir. Taşımacılık alanında deneyime sahip çalışanlarımız ile yurt dışı kargo gönderim sürecinde en yeni teknolojileri kullanarak Sırbistan’a gönderilerinizde hem zamandan hem de paradan tasarruf edin.

3.1. Sırbistan Kargo Gönderim Ücreti Hesaplama

    Türkiye’den Sırbistan’a kargo gönderim ücreti gönderinizin kilogram cinsinden ağırlığı veya hacimsel ağırlığı (desi) üzerinden hesaplanmaktadır. QuickShipper sayfamızdaki ”Anında Teklif Al” bölümünü kullanarak “Nereye Göndereceksiniz?” seçeneğinden Sırbistan’a seçerek ardından kargonuzun türünü ve kilogram ağırlığını girerek kargo gönderim ücreti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkiye’den Sırbistan’a 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 9,89 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sırbistan Kargo

3.2. Sırbistan Kargo Teslim Süresi

    Güçlü filomuz ve gelişmiş hizmet ağımız ile dünyanın 220’den fazla ülkesine gönderilerinizi uçak kargo hizmetlerimizi kullanarak güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Sırbistan’a kargo gönderimlerinde bizleri tercih ettiğinizde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra tercih ettiğiniz taşıma hizmeti ile ortalama 1-2 iş günü içerisinde Sırbistan’daki müşterinize teslim edilir. QuickShipper firması olarak Türkiye’nin tüm şehirlerinden Sırbistan’a 1-2 iş günü içerisinde gönderilerinizi güvenli ve hızlı şekilde teslim ediyoruz.

3.3. Sırbistan Kargo Kilogram ve Hacim Hesaplama

    Yurt dışına göndereceğiniz kargonun maliyetini belirleyen etken gönderdiğiniz paketin gerçek ağırlığı ve paketin kapladığı alan yani hacmidir. Bu sebeple yurt dışı kargonuzun gerçek ağırlığı dışında hacimsel ağırlığının da hesaplanması gerekmektedir. Hesaplamalar sonrasında gönderinizin gerçek ağırlığı ile hacimsel ağırlığı karşılaştırılarak yüksek olan değer fiyatlandırma için kullanılır. Hacimsel ağırlığın (Desi) hesaplanabilmesi için paketinizin Uzunluk, Derinlik ve Yükseklik ölçülerini bilmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki vermiş olduğum formül ile siz de kargonuzun hacimsel ağırlığını hesaplayabilirsiniz.

Hacimsel Ağırlık (Desi) = Uzunluk (cm) X Yükseklik (cm) X Derinlik (cm) / 5000

Sırbistan Kargo

3.4. Sırbistan Kargo Takip Sorgulama Hakkında

    QuickShipper firmamızdan hizmet alan tüm müşterilerimiz web sitemiz üzerinden gönderilerini 7 gün 24 saat anlık olarak ücretsiz takip edebilir. Gönderinin çıkış tarihi ve saati, anlık lokasyon bilgisi gibi tüm bilgilere konşimento takip numarası ile ulaşabilirler.

4. SIRBİSTAN HAKKINDA

    Sırbistan, 6,9 milyon nüfusu ile Avrupa’nın Güney Doğusunda yer almaktadır. Ülke ormanlık alanlar bakımından zengindir. Sırbistan doğal enerji kaynakları bakımından zengin bir ülke konumunda değildir. Ulusal dili Sırpçadır. Ülkede Macarca, Boşnakça, Arnavutça, Bulgarca ve Slovakça konuşulmaktadır. Para birimi Sırp Dinar’ıdır.

4.1. Türkiye Sırbistan İthalat-İhracat İlişkisi

    Sırbistan, 2019 yılında toplam 19,63 milyar dolarlık ihracat ve 26,73 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. En yakın ticari ilişkilerini Almanya, Rusya, Çin, İtalya ve Macaristan ile kurmuştur. Türkiye 2019 yılında Sırbistan’a 868 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirmiştir. Türkiye’den Sırbistan’a ihraç edilen başlıca ürünler; inşaat malzemeleri, mobilya parçaları, kâğıt ürünleri, yaş meyve ve sebzedir. Türkiye 2019 yılında Sırbistan’dan 326 milyon dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. Sırbistan’dan Türkiye’ye ithal edilen başlıca ürünler; petrol yağları, bakır, demir-çelik, oto lastikleri ve ham deridir. İki ülke arasında 2019 yılında 1,19 milyar doları aşan ticaret hacmi gerçekleşmiştir.

Sırbistan Kargo

4.2. Sırbistan Pazarında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

    Sırbistan ile Türkiye arasında Serbest Ticaret Anlaşması bulunmaktadır. Sırbistan pazarına giriş için herhangi bir yasal engel yoktur. Ülke her sektör için yabancı yatırımcılara veya ihracatçılara açıktır. Sırbistan, ticareti kolaylaştırmak ve yabancı yatırımı arttırmak için önemli kararlar almaktadır. Sırbistan’da bankacılık sistemindeki problemler ve bürokrasinin ağır işlemesi gibi ticareti yavaşlatıcı engeller bulunmaktadır.

4.3. Sırbistan’a Gönderilmesi Yasak Ürünler ve Mevzuat

    Türkiye’den Sırbistan’a kargo hizmetinde Türk Ticaret Kanunu’nca yasak olan hiçbir malın taşınmasına izin verilmez. Örnek vermek gerekirse; alkollü ve alkolsüz içecekler, silah ve silah yedek parçaları, her çeşit canlı hayvan, taklit ürünler, marka kanunları ile korunmuş markaların taklitleri, dini ve siyasi propaganda malzemeleri, heykeller, tıbbi reçeteli ilaçlar, uyuşturucu ve uyuşturucu kullanımında kullanılan aletler, patlayıcı maddeler, yiyecek ve içecekler, her çeşit kağıt para ve döviz çeşitleri, antika eşyalar, değerli ve nakite çevrilebilir kağıtlar, gıda takviye ürünleri, kozmetik ürünler, cep telefonları, kimyasal malzemeler, hamiline yazılı çekler, orijinal gemi konşimentosu, pasaport, kimlik belgesi gibi önemli evraklar, her çeşit mücevherat, altın ve gümüş ve tütün ürünleridir. Türkiye ile Sırbistan arasında kargo gönderimi sağlanırken söz konusu ülkenin gümrük mevzuatına ve gümrük tarifelerine uyulması gerekmektedir. Bu mevzuatlar ve gümrük tarifeleri ülkeden ülkeye değişmektedir. Sırbistan’ın ticari ve mali mevzuatının karmaşık olması nedeniyle gerekli konularda danışmanlık hizmeti alınmalıdır. 

Sırbistan Kargo

5. SIRBİSTAN KARGO İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

5.1. Türkiye’den Sırbistan’a kargo kaç günde teslim edilir?

    Türkiye’den Sırbistan’a kargo gönderim işleminde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra ortalama 1-2 iş günü içerisinde Sırbistan’daki alıcısına teslim edilir.

5.2. Türkiye’den Sırbistan’a kargo gönderim ücreti ne kadar?

    Türkiye’den Sırbistan’a kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. İlgili hizmette ülkeyi Sırbistan seçip ardından kargo türü ile kilogramı belirterek fiyat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sırbistan’a 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 9,89 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

5.3. Sırbistan kargo gönderim ücretini etkileyen faktörler nelerdir?

    Sırbistan’a kargo gönderim ücretini etkileyen 2 temel unsur bulunmaktadır. Birincisi gönderinizin kilogram ağırlığı ikinci ise gönderinizin hacimsel (desi) ağırlığıdır. Yurtdışı gönderim işlemlerinde bu iki unsurdan hangisi büyük ise kargo gönderim ücreti ona göre hesaplanmaktadır.

5.4. Türkiye’den Sırbistan’a en hızlı kargo hizmeti nedir?

    Türkiye’den Sırbistan’a en hızlı kargo gönderimlerinizi QuickShipper firması olarak gerçekleştirmekteyiz. Çünkü firmamız TNT, UPS, FEDEX ve DHL gibi büyük firmalar ile özel anlaşmalıdır. Express kargo hizmetimiz ile gönderinizi Türkiye’den Sırbistan’a ortalama 1-2 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz.

5.5. Sırbistan’a gönderilen kargonun takibi nasıl yapılır?

    QuickShipper firması ile gönderilen kargolarınızın çıkış işlemi olduktan sonra gönderinize ait konşimento numarası oluşmaktadır. Konşimento numarası ile web sitemiz üzerinden gönderinizin durumunu 7 gün 24 saat ücretsiz anlık olarak takip edebilirsiniz.

Anında Teklif Al Anında Teklif Al