Hemen Yurt Dışı Kargo Fiyatı Al

Anında Teklif Al

Hem zamandan
hem de paradan tasarruf edin.

Nereye Göndereceksiniz? Zorunlu
Gönderi Tipi Zorunlu
Ağırlık Zorunlu
 

1. PTT PAKETLEME YÖNTEMLERİ VE KRİTERLERİ

    Kargonuzun herhangi bir hasara uğramaması için PTT paketleme yöntemi ve kriterleri belirlenmiş olup buna göre kargo teslimi yapılmaktadır. Ürünler paketlenirken belirli standartlar çerçevesinde paketlenir. 
    Eksik veya hatalı paketleme yapılan ürünler teslim alınmaz. Teslim alınsa dahi evrak imzalatılarak hasar durumunda herhangi bir sorumluluk firma tarafından göndericiye izah edilir. Quick Shipper yurtdışı kargo hizmeti alacağınız zaman paketleme yöntemlerine dair nitelikli bilgileri sizlerle paylaşmaktadır. Böylece tam da talebinize uygun bir şekilde PTT kargo hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Siz de firmamızla iletişime geçerek, avantajlı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz!

1.1. PTT Paketleme Yöntemleri ve Malzemeleri

    Her bir ürünün belirlenen adrese yollarına bilmesi için PTT paketleme yöntemi ve malzemeleri belirlenmiş olup bu standartlara uygun şekilde sarılarak yollanması gerekir. Bu doğrultusunda PTT şubelerinde ürünlerinizi paketlemek için mukavva kargo yollama kutusu gibi malzemeler kullanılmaktadır. Özellikle express kargo hizmetleri gündeme geldiği zaman paketlenenin nasıl olduğu önem kazanmaktadır.
    PTT express kargo hizmetlerinde paket malzemesi olarak; hediyelik mukavva kutu, rulo paket, bez torba, koli cebi, köpük dolgu malzemesi de kullanılmaktadır. Ayrıca hava yastığı, film rulosu, turpex zarf, turpex mukavva kutusu, güvenlikli poşet bulunur. Bununla birlikte plastik gönderi zarfı, havalı zarf, körüklü havalı zarf, kurye zarfı, hava yastığı ambalajlama ve etiketleme malzemeleri bulunur.
    Kargo paketleme yöntemleri ürünün özelliğine göre değişir. Eğer kırılması muhtemel bir ürün söz konusu ise köpük dolgu malzemesi ne sahip ürünler ile doğru şekilde paketlenmesi gerekir. Paketlenen ürünlerin arasında herhangi bir hava boşluğu bulunmaması gerekir.

PTT Kargo Kilogram ve Hacim Hesaplama hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

1.2. PTT Express Kargo Hizmeti ve Fiyatı

    Ürünün doğru şekilde paketlenmesinin ardından PTT express kargo hizmeti ve fiyatlarıürün tartılarak belirlenir. Tartılmanın yanı sıra hacimsel ağırlık ölçümleri de yapılır. Hacimsel ve ağırlık bakımından hesaplama yapılarak belirlenen standart fiyatlar göndericiye sunulur. 
    Evrak, kâğıt gönderimi yapılacak ise zarfların standart ücretleri geçerli olacaktır. Siz de Quick Shipper aracılıyla anında teklif al fırsatların değerlendirerek, yurtdışı kargo hizmeti konusunda ayrıcalıklı fırsatlarla tanışabilirsiniz! Böylece ekonomi express kargo hizmeti konusunda cazip fırsatlarla da tanışabilirsiniz! Bunun için platformumuzla iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır.

PTT Kargo Fiyatları ve Hesaplama hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

PTT Paketleme ve Kriterleri

Diğer yazılarımız için;

Anında Teklif Al Anında Teklif Al