Hemen Yurt Dışı Kargo Fiyatı Al

Anında Teklif Al

Hem zamandan
hem de paradan tasarruf edin.

Nereye Göndereceksiniz? Zorunlu
Gönderi Tipi Zorunlu
Ağırlık Zorunlu
 

1. PTT ile MİKRO İHRACAT

    Şahıs şirketi kurup kişisel ürünlerinizi ya da KOBİ düzeyinde bir üretici olarak ürünlerinizi PTT ile mikro ihracat yolu ile dış ülkelere ulaştırmanız artık olası. Bu tüm girişimciler için iyi bir olanak olacaktır. Quick Shipper mikro ihracat çözümleri konusunda profesyonel bir hizmeti sizlerle buluşturmak konusunda etkili bir çalışmaya imzasını atmaktadır.
    15.000 Euro altındaki değerdeki mallarınızı 300 kiloyu aşmamak şartı ile dünyanın her yerine express kargo ile ulaştırabileceksiniz. Üstelik bu işi yaparken gümrük çıkışı için ek ücretlendirmeye tabi olmayacaksınız. İhracat sonrası KDV geri alımı da yapabileceksiniz.
    Size sunulan PTT kargo işlemi ile KOBİ’niz veya şahıs şirketiniz için yeni pazarlar bulmak yanısıra ülke ekonomisine de döviz girişi yapmış olacaksınız. Kargolarınız yurtdışı kargo ile kısa sürede alıcılarının eline varacaktır.

PTT Kargo hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

1.1. PTT Mikro İhracat Belgeleri

    Gerekli olan tüm PTT mikro ihracat belgeleri şubelerinden sağlanabilmektedir. İhracat Bilgi Formu, e arşiv fatura ya da onun yerine Maliye onaylı faturanız olması yeterlidir. Elbette bir de İngilizce fatura yani proforma ile işlemleriniz hemen yapılacaktır.
    Tüm işlemleriniz en kısa zamanda tamamlanacaktır, ekonomi express kargo sayesinde kargonuz yerine ulaştırılacaktır. Bu tüm üreticilerin hayalidir, sen de Quick Shipper ile anında teklif al ve mikro ihracata başla. Böylece tam da beklentilerini karşılayacak ayrıcalıklı bir hizmetle hemen tanış!

PTT Gümrük İşlemleri hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

1.2. PTT Mikro İhracat ETGB ve Konşimento

    Sizlere PTT mikro ihracat ETGB ve konşimento belgelerinizi hazırlayıp ulaştırmaktadır. İşlemler güvencemiz ile sürdürülmektedir. Düzenlenen konşimento ile kargonuz güven ile teslim alınıp gideceği yere kadar aynı güven ile taşınmaktadır. İstenirse hemen iletişim kurulabilir.
    ETGB yani Elektronik Ticaret Gümrük Beyannamesini gönderinizi teslim aldıktan hemen sonra hazırlayıp kargonuzun istenirse uçak kargo ile çıkışını gerçekleştiriyoruz. Sonrasında ETGB ve konşimentoyu e posta ile size iletiyoruz.

PTT Konşimento hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

1.3. PTT Kargo Fiyatları ve Hesaplama

    Gönderiler hesaplanırken gideceği ülkenin uzaklığı bir faktör olarak karşımıza çıkmaktadır. Kargonuzun desisi temel alınarak hesaplanmaktadır. Ücretlendirme şartlar yüzünden günlük olarak yapılmaktadır. Gönderilerinizin PTT kargo fiyatları ve hesaplama sitemizden hesaplama aracı ile yapılabilmektedir. PTT hava kargo fiyat farkını hemen göreceksiniz.

PTT Kargo Fiyatları ve Hesaplama hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

PTT Mikro İhracat

Diğer yazılarımız için;

Anında Teklif Al Anında Teklif Al