Hemen Yurt Dışı Kargo Fiyatı Al

Anında Teklif Al

Hem zamandan
hem de paradan tasarruf edin.

Nereye Göndereceksiniz? Zorunlu
Gönderi Tipi Zorunlu
Ağırlık Zorunlu
 

1. PTT EXPRESS KARGO HİZMETİ 

     Ülkemizde PTT express kargo hizmeti 110 anlaşmalı ülkeye hızlı kargo gönderme yöntemi ile diğer hizmet verenler arasında yükselmiştir. Varacağı ülkelerin posta idareleri ile gerekli anlaşmalar imzalamıştır. Güvenle öncelikli kargolarınız için kullanabilirsiniz. PTT kargo sayesinde gönderileriniz 1 ile 4 gün arasında yurtdışında alıcı adresine ulaştırılmakta ve teslim edilmektedir.
    Sunulan PTT hava kargo hizmeti sigortalıdır. Yitirilmesi veya hasara uğraması durumunda bedel ödemesi yapılmaktadır. Hizmet uçak kargo yöntemiyle ve özel ulak ile verilmekte olup ivedi bir şekilde alıcı adresine ulaşmaktadır. Quick Shipper uçak kargo hizmeti almayı istediğiniz zaman üst düzeyde bir çalışmayı sizlerle buluşturmaktadır.

PTT Kargo hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

1.1. PTT Express Kargo Fiyatları Ve Hesaplama

    Gönderi oluşturulmadan önce PTT express kargo fiyatları ve hesaplama olanağı verilmektedir. Genel bilgi edinmek için sitede fiyatlara bakabilirsiniz ve göreceksiniz ki iki çeşit teknik ile hesaplanmaktadır. Birincisi gönderilen express kargo ağırlığına göredir. İkinci yöntem ise en, boy, yükseklikten oluşan hacim tekniği ile yapılan hesaplamanın 3000 ‘e bölünmesi ile bulunmaktadır.
    Quick Shipper pratik bir düzeyde hizmet almanız konusunda üst düzey çözümleri sizlerle buluşturmaktadır. Bütün bunların yerine anında teklif al seçeneğini de kullanmanız mümkün. Elbette hesaplama aracını da kullanarak sağlıklı sonuçlar alabilirsiniz. PTT’nin verdiği hizmeti kıyaslayarak ekonomi express kargo fırsatı kullandığınızı göreceksiniz.

PTT Kargo Kilogram ve Hacim Hesaplama hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

1.2. PTT Express Kargo Paketleme ve Konşimento

    Yollanılan gönderileriniz için PTT express kargo paketleme ve konşimento hizmeti de verilmektedir. Paketleme hizmeti, sözleşmeli müşterilere bir ücret talep edilmeden sunulmaktadır. Tüm müşterilerimiz de istedikleri hediye paketi veya kargo taşıma malzemesini ücretli alabilmektedir. Çeşitli boyutlarda kutular ve değişik kalınlıkta naylonlar ile plastik gönderi zarfları veya kâğıt zarflar seçenekler içindedir.
    Verilen yurtdışı kargo hizmetleri sırasında yükün alındı belgesi olan konşimento da hazırlanmaktadır. Böylece kargonuz güvenli bir şekilde alıcının eline ulaştırılmaktadır. Gönderilenlerin belli şartlarda taşındığının belgesi ile ulaşımı yapılmaktadır.

PTT Paketleme Yöntemi ve Kriterleri hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

PTT Express Kargo Hizmeti

1.3. PTT Express Kargo Teslimat ve Takip 

    Alıcı ve gönderici tarafından PTT express kargo teslimat ve takip işlemlerini sitemizden çok kolay bir şekilde yapabilmeniz olanağı sunulmaktadır. Gönderinizin nerede olduğunu kolayca takip sisteminden öğrenmeniz mümkündür.
    Aynı şekilde alıcı da gelen kargonun nerde olduğunu kolayca takip edebilecektir. Böylece kaygısız bir ulaşım süresini iki tarafında yaşamasına olanak veriyoruz.

PTT Gümrük İşlemleri hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

1.4. PTT ile Mikro İhracat

    Çağdaş ticaret yolları PTT ile mikro ihracat sayesinde açılmaktadır. Gönderilerinizi bu yöntem ile yollamak istemenin size bazı avantajları olacaktır. 15.000 Euro’ya kadar olan kargolarınız için bu yöntemi kullanabilirsiniz. Bu şekilde KDV de almanız mümkün olacaktır. Yalnızca e-Ticaret Gümrük Beyannamesi hazırlanılacaktır. Bu şekilde gümrük çıkış işlem ücreti ödemek zorunluluğunuz olmayacak. İhtiyacınız olan tüm belgeleri PTT şubelerinden edinebilirsiniz. Quick Shipper express kargo hizmetini üst düzeyde bir kalitede alabilmeniz noktasında üst düzeyde bir çözümü sizlerle buluşturmaktadır. Bunun için platformumuz iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

PTT ile Mikro İhracat hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

PTT Express Kargo Hizmeti

Diğer yazılarımız için;

Anında Teklif Al Anında Teklif Al