Hemen Yurt Dışı Kargo Fiyatı Al

Anında Teklif Al

Hem zamandan
hem de paradan tasarruf edin.

Nereye Göndereceksiniz? Zorunlu
Gönderi Tipi Zorunlu
Ağırlık Zorunlu
 

1. DSV KONŞİMENTO

    DSV konşimento nedir? Taşıma senedi olarak da isimlendirilen konşimento; bir gönderinin içeriğinin yazılı olduğu gönderi kimlik belgesidir. Gerekli olan makamlara verilmek üzere hazırlanan konşimento; değerli evrak olarak da ön plana çıkmaktadır. Yurtdışı kargo hizmetleri gündeme geldiği zaman konşimento belgesinin de eksiksiz bir şekilde hazırlanması şarttır. Konşimento hem alıcının hem de taşıcının sorumluluğunda olan önemli bir evraktır.  Bundan dolayı DSV kargo hizmeti alırken de bu tarz evrakların eksiksiz bir şekilde doldurulmuş olması şarttır. Quick Shipper konşimento belgesinin düzenlenmesi konusunda birikim sahibi bir platform olarak geniş kapsamlı bir hizmeti sizlerle buluşturmaktadır. Siz de etkili hizmetlerimizle tanışmayı isterseniz anında teklif al butonunu hemen kullanabilirsiniz!

Ürünlerimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1.1. Konşimento Nedir?

    Yurtdışı kargo hizmeti alacağımız zaman sıklıkla karşımıza çıkan konşimento nedir? Yurtdışına gönderilen ya da yurtdışından gelen eşyaların içeriğine, gönderen ve teslim alanın adresine ve taşıyıcı firma bilgilerine yer verilen belgeye konşimento denir. Konşimento yurtdışı kargo hizmetlerinin sorunsuz bir şekilde sunulması konusunda tüm ayrıntıların yer aldığı evraktır. Bu evrakta eşyanın varış noktası, çıkış noktası ve teslim edildiği tarih gibi ayrıntılar yer almaktadır. Quick Shipper konşimentonun sorunsuz bir şekilde düzenlenmesi konusunda titiz bir çalışmanın içerisinde yer almaktadır.

DSV Gümrük İşlemleri hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

1.2. DSV Konşimento Yapılması Gerekenler

    Özellikle DSV konşimento belgesi söz konusu olduğu zaman karşımıza olmazsa olmaz özellikler çıkar. Konşimentoda göndericinin adresi, teslim alacak olanın adres ve teslimatı yapacak olan firmanın adresi yer almak durumundadır. Yurtdışı kargo hizmeti alacağınız zaman konşimento belgesinin eksiksiz bir şekilde düzenlenmesi şarttır. Malın yüklenme tarihinden tutun da malı yola çıktığı liman ve varacağı limana kadar tüm bilgiler konşimentoda bulunmak durumundadır. Quick Shipper konşimento belgesinin sorunuz bir düzeyde düzenlemesi konusunda profesyonel hizmetleri sizlerle buluşturmaktadır.

DSV Kargo Kilogram ve Hacim Hesaplama hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

1.3. DSV Gümrükleme İşlemleri ve Yurtdışı Kargo Takip

    Günümüz itibariyle DSV gümrükleme işlemleri ve yurtdışı kargo takip hizmetleri gündeme geldiği zaman Quick Shipper en mantıklı seçenek olarak karşınıza çıkmaktadır. Çünkü Quick Shipper yurtdışı kargo hizmetinin sorunsuz bir şekilde sunulması konusunda her zaman üst düzeyde bir çalışmanın içerisinde yer almaktadır. DSV konşimento konusunda kapsamlı ve sorunsuz bir hizmet almayı isterseniz Quick Shipper ile iletişime geçmelisiniz!

DSV Paketleme Yöntemi ve Kriterleri hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

DSV Konşimento

Diğer yazılarımız için;

Anında Teklif Al Anında Teklif Al