Hemen Yurt Dışı Kargo Fiyatı Al

Anında Teklif Al

Hem zamandan
hem de paradan tasarruf edin.

Nereye Göndereceksiniz? Zorunlu
Gönderi Tipi Zorunlu
Ağırlık Zorunlu
 

1. DSV KARGO KİLOGRAM VE HACİM HESAPLAMA

    DSV kargo kilogram ve hacim hesaplama işlemleri titiz bir çalışmanın gerekli olduğu bir çalışma alanı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu titiz çalışmanın sorunsuz bir şekilde tamamlanması için mutlaka bu alanda uzman olan bir firmadan destek almak şarttır. Quick Shipper yurtdışı kargo kilogram ve hacim hesaplama işlemleri konusunda profesyonel bir çalışmanın içerisinde yer almaktadır. Böylece DSV kargo hizmetini sorunsuz bir şekilde almanız noktasında üst düzeyde bir hizmeti sizlerle buluşturmaktadır. Siz de Quick Shipper ayrıcalıklarından yararlanmayı istediğinizde anında teklif al butonundan faydalanabilirsiniz!

DSV Kargo Fiyatları ve Hesaplama hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

1.1. Hacimsel Ağırlık Nedir? Hesaplama Yönetimi

    Uluslararası yurtdışı kargo hizmeti alacağımız zaman sıklıkla karşımıza çıkan hacimsel ağırlık nedir? Kargo gönderilerinde en x boy x yükseklik/hacimsel bölen formülünün uygulandığı hesaplama sonrasında ortaya çıkan değere hacimsel hesaplama denir. Hacimsel hesaplamada hacimsel bölen 5000 olarak kabul edilmektedir. DSV kargo kilogram ve hacim hesaplama işleminde de uluslararası ortamda geçerliliği olan bu formül uygulanmaktadır.
    Uygulanan hacimsel kargo hesaplamasına örnek verecek olursak; ebatları 40x30x30 olan bir kolinizin gönderisini yapacaksanız; 40 x 30 x 30 / 5.000= 8.6 gibi bir değer çıkacaktır. Ödemenizi de bu değer üzerinden yapmanız gerekecektir. Quick Shipper bu tür işlemlerin sorunsuz bir şekilde yapılması konusunda da titiz bir çalışmaya imzasını atmaktadır.

Ürünlerimiz ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1.2. Mikro İhracat Gönderilerinde Hacimsel Hesaplama

    Elbette ki mikro ihracat gönderilerinde hacimsel hesaplama işlemi esas alınmaktadır. Bu tür gönderilerde de hacimsel hesaplama formülünün sonucuna göre bir ödeme tablosu karşımıza çıkmaktadır. Quick Shipper mikro ihracat noktasında da çözüm odaklı bir çalışmanın içerisinde yer almaktadır. DSV kargo kilogram ve hacim hesaplama işlemleri konusunda Quick Shipper nitelikli çözümleri sizlerle buluşturmaktadır.

DSV ile Mikro İhracat hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

DSV Kargo Kilogram ve Hacim Hesaplama

Diğer yazılarımız için;

Anında Teklif Al Anında Teklif Al