Hemen Yurt Dışı Kargo Fiyatı Al

Anında Teklif Al

Hem zamandan
hem de paradan tasarruf edin.

Nereye Göndereceksiniz? Zorunlu
Gönderi Tipi Zorunlu
Ağırlık Zorunlu
 

1. ÜRDÜN KARGO HİZMETİ

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde müşterilerinize ulaştırmak için çözümler üretiyoruz. Sizlere sunduğumuz zamandan ve maliyetten tasarruf edilmiş Express, Ekonomi Express ve Uçak Kargo gibi gelişmiş nakliye çözümleri ile gönderilerinizi Türkiye’den Ürdün’e gönderiyoruz.
    İki ülke arasındaki ekonomik ve ticari ilişkilerin tarihi oldukça eskiye dayanmaktadır. Ürdün ile Türkiye arasında gerçekleşen ekonomik ve ticari ilişkiler taşımacılık sektörüne olan ihtiyacı da arttırmıştır. QuickShipper, Ürdün’e kargo gönderim hizmeti konusunda oldukça deneyimlidir. Türkiye’den Ürdün’e göndereceğiniz kargolarınız ne olursa olsun ister firma ister bireysel olarak bizimle iletişime geçerek Ürdün kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Türkiye’den Ürdün’e 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,52 Euro’dan başlamaktadır. 
    Türkiye’den Ürdün’deki bir noktaya göndermek istediğiniz kargo gönderilerinizi hava yolu taşımacılığı ile 1-2 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz. 
    Ürdün’e kargo gönderim süreçleri hakkında detaylı tüm bilgileri bu yazımızda sizler için yer verdik.

Ürdün Kargo

1.1. Ürdün Uçak Kargo Hizmeti

    QuickShipper, firmaların veya bireylerin Ürdün’e göndermek istedikleri kargolarını hava yolu taşımacılığı hizmetlerini kullanarak gerçekleştirmektedir. Hava yolu taşımacılığı hizmetleri ile Ürdün’e gönderilen kargolarınızın en büyük avantajları hızlı ve güvenli teslim edilmesidir. Deniz yolu ve kara yolu taşıma yöntemleri ile taşınması mümkün olmayan kargolarınızı Ürdün’e hava yolu taşımacılığı hizmetleri ile taşınabilmesi mümkündür. Ürdün’e hava yolu taşımacılığı hizmetleri ile kargolarınızın gönderilmesi sürecinde kargolarınız hasar görmeden ve deforme olmadan Ürdün’deki alıcısına ulaşmaktadır.

1.2. Ürdün Kargo Avantajları

•    Kapıdan kapıya güvenli ve ekonomik teslimat
•    E-ticaret gönderilerinizde size özel esnek paketler
•    30 kilo üzeri Ürdün gönderilerinize özel fiyatlar
•    Her yüke ve sektöre özel taşıma hizmeti

Ürdün Kargo

2. ÜRDÜN KARGO FİYATLARI

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Ürdün’e 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,52 Euro’dan başlamaktadır.
    Express kargo, farklı nitelikteki kargoları alıcılarına en kolay yoldan ulaştıran ve sağladığı kolaylıklar dolayısıyla en fazla tercih edilen bir taşımacılık türüdür. QuickShipper, Ürdün express kargo hizmeti ile gün geçtikçe gelişen teknoloji ile beraber gönderilerinizi alıcısına güvenli ve hızlı bir şekilde teslim etmektedir. Ürdün express kargo hizmetinin hem gönderici firmalara veya bireylere hem alıcılara sağladığı pek çok avantaj bulunmaktadır. Express kargo hizmetinin sağladığı en büyük avantajı hızdır. Taşıma süresinin kısa olması; ürünlerin zarar görmemesine ve bozulmamasına olanak sunmaktadır. Türkiye’den Ürdün’e gönderilen kargolarınız ortalama 1-2 iş günü içerisinde Ürdün’deki alıcısına teslim edilmektedir.
    Türkiye’den Ürdün’e 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,52 Euro’dan başlamaktadır. 
    Türkiye’den Ürdün’e kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. 
    Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürdün Kargo

3. ÜRDÜN KARGO GÖNDERİM AŞAMALARI

    Türkiye’den Ürdün’e kargo gönderim sürecinde sizlerin yapması gereken ilk adım, QuickShipper sayfamızı ziyaret ederek ”Anında Teklif Al” bölümünden gönderinizin detaylarını girmeniz ve size en uygun fiyat teklifini almanız. İkinci adım, gönderinizin teslimat işlemlerinin yapılması ve Ürdün’e doğru yola çıkmasıdır. Son adım olan üçüncü adım ise gönderinizin adrese teslim edilmesidir. Taşımacılık alanında deneyime sahip çalışanlarımız ile yurt dışı kargo gönderim sürecinde en yeni teknolojileri kullanarak Ürdün’e gönderilerinizde hem zamandan hem de paradan tasarruf edin.

3.1. Ürdün Kargo Gönderim Ücreti Hesaplama

    Türkiye’den Ürdün’e kargo gönderim ücreti gönderinizin kilogram cinsinden ağırlığı veya hacimsel ağırlığı (desi) üzerinden hesaplanmaktadır. QuickShipper sayfamızdaki ”Anında Teklif Al” bölümünü kullanarak “Nereye Göndereceksiniz?” seçeneğinden Ürdün’ü seçerek ardından kargonuzun türünü ve kilogram ağırlığını girerek kargo gönderim ücreti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkiye’den Ürdün’e 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,52 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürdün Kargo

3.2. Ürdün Kargo Teslim Süresi

    Güçlü filomuz ve gelişmiş hizmet ağımız ile dünyanın 220’den fazla ülkesine gönderilerinizi uçak kargo hizmetlerimizi kullanarak güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Ürdün’e kargo gönderimlerinde bizleri tercih ettiğinizde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra tercih ettiğiniz taşıma hizmeti ile ortalama 1-2 iş günü içerisinde Ürdün’deki müşterinize teslim edilir. QuickShipper firması olarak Türkiye’nin tüm şehirlerinden Ürdün’e 1-2 iş günü içerisinde gönderilerinizi güvenli ve hızlı şekilde teslim ediyoruz.

3.3. Ürdün Kargo Kilogram ve Hacim Hesaplama

    Yurt dışına göndereceğiniz kargonun maliyetini belirleyen etken gönderdiğiniz paketin gerçek ağırlığı ve paketin kapladığı alan yani hacmidir. Bu sebeple yurt dışı kargonuzun gerçek ağırlığı dışında hacimsel ağırlığının da hesaplanması gerekmektedir. Hesaplamalar sonrasında gönderinizin gerçek ağırlığı ile hacimsel ağırlığı karşılaştırılarak yüksek olan değer fiyatlandırma için kullanılır. Hacimsel ağırlığın (Desi) hesaplanabilmesi için paketinizin Uzunluk, Derinlik ve Yükseklik ölçülerini bilmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki vermiş olduğum formül ile siz de kargonuzun hacimsel ağırlığını hesaplayabilirsiniz.

Hacimsel Ağırlık (Desi) = Uzunluk (cm) X Yükseklik (cm) X Derinlik (cm) / 5000

Ürdün Kargo

3.4. Ürdün Kargo Takip Sorgulama Hakkında

    QuickShipper firmamızdan hizmet alan tüm müşterilerimiz web sitemiz üzerinden gönderilerini 7 gün 24 saat anlık olarak ücretsiz takip edebilir. Gönderinin çıkış tarihi ve saati, anlık lokasyon bilgisi gibi tüm bilgilere konşimento takip numarası ile ulaşabilirler.

4. ÜRDÜN HAKKINDA

    Ürdün, Asya kıtasında yer alan bir Arap ülkesidir. Ülke, dört ülke ile sınır komşusudur. Bu ülkeler Suudi Arabistan, İsrail, Irak ve Suriye’dir. Tropikal ve ılıman iklime sahiptir. Tahmini nüfusu 10 milyondur. Ürdün’ün hem en büyük şehri hem de başkenti Amman’dır. Ülkenin para birimi Ürdün Dinar’ıdır. Ülkenin resmi dili Arapçadır. Türkiye ile Ürdün arasında “Çifte Vergilendirmeyi Önleme Anlaşması” yürürlüktedir.

4.1. Türkiye Ürdün İthalat-İhracat İlişkisi

    Ürdün 2020 yılında toplam 7,94 milyar dolarlık ihracat ve 17 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. En yakın ticari ilişkilerini Çin, Suudi Arabistan, ABD, Almanya ve Birleşik Arap Emirlikleri ile kurmuştur. Türkiye 2020 yılında Ürdün’e 585 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirmiştir. Türkiye’den Ürdün’e ihraç edilen başlıca ürünler; mücevherci eşyası, makinalar, giyim eşyası ve aksesuarı, motorlu kara taşıtları ve demir-çeliktir. Türkiye 2020 yılında Ürdün’den 94 milyon dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. Ürdün’den Türkiye’ye ithal edilen başlıca ürünler; optik, fotoğraf, inorganik kimyasallar, alüminyum, kurşun, meyveler ve sert kabuklu meyvelerdir. İki ülke arasında 2020 yılında 680 milyon doları aşan ticaret hacmi gerçekleşmiştir.

Ürdün Kargo

4.2. Ürdün Pazarında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

    Ürdün’de dış ticaret işlemleri için özel bir yasa bulunmamaktadır. Ürdünlü firmalar sözleşmelere sadık kalarak hareket ettikleri gözlemlenmektedir. Ülkenin para birimi Ürdün Dinarı’dır. Kredi kartı kullanımı yaygındır.

4.3. Ürdün’e Gönderilmesi Yasak Ürünler ve Mevzuat

    Türkiye’den Ürdün’e kargo hizmetinde Türk Ticaret Kanunu’nca yasak olan hiçbir malın taşınmasına izin verilmez. Örnek vermek gerekirse; alkollü ve alkolsüz içecekler, silah ve silah yedek parçaları, her çeşit canlı hayvan, taklit ürünler, marka kanunları ile korunmuş markaların taklitleri, dini ve siyasi propaganda malzemeleri, heykeller, tıbbi reçeteli ilaçlar, uyuşturucu ve uyuşturucu kullanımında kullanılan aletler, patlayıcı maddeler, yiyecek ve içecekler, her çeşit kağıt para ve döviz çeşitleri, antika eşyalar, değerli ve nakite çevrilebilir kağıtlar, gıda takviye ürünleri, kozmetik ürünler, cep telefonları, kimyasal malzemeler, hamiline yazılı çekler, orijinal gemi konşimentosu, pasaport, kimlik belgesi gibi önemli evraklar, her çeşit mücevherat, altın ve gümüş ve tütün ürünleridir. Türkiye ile Ürdün arasında kargo gönderimi sağlanırken söz konusu ülkenin gümrük mevzuatına ve gümrük tarifelerine uyulması gerekmektedir. Bu mevzuatlar ve gümrük tarifeleri ülkeden ülkeye değişmektedir. Ürdün’ün ticari ve mali mevzuatının karmaşık olması nedeniyle gerekli konularda danışmanlık hizmeti alınmalıdır. 

Ürdün Kargo

5. ÜRDÜN KARGO İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

5.1. Türkiye’den Ürdün’e kargo kaç günde teslim edilir?

    Türkiye’den Ürdün’e kargo gönderim işleminde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra ortalama 1-2 iş günü içerisinde Ürdün’deki alıcısına teslim edilir.

5.2. Türkiye’den Ürdün’e kargo gönderim ücreti ne kadar?

    Türkiye’den Ürdün’e kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. İlgili hizmette ülkeyi Ürdün seçip ardından kargo türü ile kilogramı belirterek fiyat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ürdün’e 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,52 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

5.3. Ürdün kargo gönderim ücretini etkileyen faktörler nelerdir?

    Ürdün’e kargo gönderim ücretini etkileyen 2 temel unsur bulunmaktadır. Birincisi gönderinizin kilogram ağırlığı ikinci ise gönderinizin hacimsel (desi) ağırlığıdır. Yurtdışı gönderim işlemlerinde bu iki unsurdan hangisi büyük ise kargo gönderim ücreti ona göre hesaplanmaktadır.

5.4. Türkiye’den Ürdün’e en hızlı kargo hizmeti nedir?

    Türkiye’den Ürdün’e en hızlı kargo gönderimlerinizi QuickShipper firması olarak gerçekleştirmekteyiz. Çünkü firmamız TNT, UPS, FEDEX ve DHL gibi büyük firmalar ile özel anlaşmalıdır. Express kargo hizmetimiz ile gönderinizi Türkiye’den Ürdün’e ortalama 1-2 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz.

5.5. Ürdün’e gönderilen kargonun takibi nasıl yapılır?

    QuickShipper firması ile gönderilen kargolarınızın çıkış işlemi olduktan sonra gönderinize ait konşimento numarası oluşmaktadır. Konşimento numarası ile web sitemiz üzerinden gönderinizin durumunu 7 gün 24 saat ücretsiz anlık olarak takip edebilirsiniz.

Anında Teklif Al Anında Teklif Al