Hemen Yurt Dışı Kargo Fiyatı Al

Anında Teklif Al

Hem zamandan
hem de paradan tasarruf edin.

Nereye Göndereceksiniz? Zorunlu
Gönderi Tipi Zorunlu
Ağırlık Zorunlu
 

1. PAKİSTAN KARGO HİZMETİ

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde müşterilerinize ulaştırmak için çözümler üretiyoruz. Sizlere sunduğumuz zamandan ve maliyetten tasarruf edilmiş Express, Ekonomi Express ve Uçak Kargo gibi gelişmiş nakliye çözümleri ile gönderilerinizi Türkiye’den Pakistan’a gönderiyoruz.
    Pakistan ile Türkiye arasındaki olumlu ilişkiler, Pakistan’ın bağımsızlığı ilan ettiği yıldan hemen sonra kurulmuş olup bugün kültürel, askeri, siyasi ve birçok alanda kardeşlik temelinde yürütülmektedir. İki ülke uluslararası platformlarda her zaman birbirlerini destekleyen kararlar almaktadır. Bu olumlu yönde ilerleyen ilişki, Pakistan yurt dışı kargo hizmetlerine de yansımıştır. Türkiye’den Pakistan’a sık sık ticari ürün, numune ve makine gibi yükler transfer edilmektedir. QuickShipper, express kargo hizmeti ile Türkiye’den Pakistan’a gönderilerinizi ortalama 1-2 iş günü içerisinde alıcısına sorunsuz şekilde teslim etmektedir. Türkiye’den Pakistan’a 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 20,95 Euro’dan başlamaktadır.
    Pakistan’a kargo gönderim süreçleri hakkında detaylı tüm bilgileri bu yazımızda sizler için yer verdik.

Pakistan Kargo

1.1. Pakistan Uçak Kargo Hizmeti

    Pakistan’a kargo göndermek isteyen kurumsal ve bireysel müşterilerimizin gönderilerini en hızlı kargo taşıma yöntemlerinin başında gelen hava yolu taşımacılığı ile gerçekleştirmekteyiz. Hava yolu taşımacılığı ile Pakistan’a gönderilecek olan kargoların takibini ve teslimatını firmamız yapmaktadır. Hava yolu taşımacılığı ile gönderilen kargolarınız, kara ve deniz yolu ile yapılan kargo taşımacılığa göre çok daha güvenli ve hızlı teslim edilecektir. 

1.2. Pakistan Kargo Avantajları

•    30 kilo üzeri Pakistan gönderilerinize özel fiyatlar
•    Her yüke ve sektöre özel taşıma hizmeti
•    E-ticaret gönderilerinizde size özel esnek paketler
•    Kapıdan kapıya güvenli ve ekonomik teslimat

Pakistan Kargo

2. PAKİSTAN KARGO FİYATLARI

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Pakistan’a 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 20,95 Euro’dan başlamaktadır.
    Kargolarınızın hızlı ve sorun yaşamadan alıcılarına ulaşması için Pakistan express kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Gönderilerinizi Türkiye’nin her yerinden Pakistan’a göndermek için bizlerden alacağınız Pakistan express kargo hizmeti, firmamız tarafından uzun yıllardır verilmekte olan ve hava yolu taşımacılığı ile gerçekleştirilen bir hizmettir. Tüm birey ve kurumlara vermiş olduğumuz Pakistan express kargo hizmetimizden faydalanarak gönderilerinizi vakit kaybetmeden güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırabilirsiniz.
    Pakistan express kargo hizmetimiz, kargolarınızın en hızlı ve sorunsuz şekilde gönderilmesine imkân sunmaktadır. Pakistan’a paketiniz veya koliniz 1-2 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Pakistan express kargo hizmeti veren firmamız, müşterilerinin kaygılarını en aza indirmeyi kendisine misyon edinmiştir. Türkiye’nin her yerinden Pakistan’a 0,5 kilogramlık bir paketin veya kolinin gönderim ücreti express kargo hizmeti ile 20,95 Euro’dan başlamaktadır. Kargolarınızı Pakistan’daki firmalara veya dostlarınıza vakit kaybetmeden ve en avantajlı fiyatlarla göndermek isterseniz Pakistan express kargo hizmeti veren firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. 
    Türkiye’den Pakistan’a kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. 
    Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pakistan Kargo

3. PAKİSTAN KARGO GÖNDERİM AŞAMALARI

    Türkiye’den Pakistan’a kargo gönderim sürecinde sizlerin yapması gereken ilk adım, QuickShipper sayfamızı ziyaret ederek ”Anında Teklif Al” bölümünden gönderinizin detaylarını girmeniz ve size en uygun fiyat teklifini almanız. İkinci adım, gönderinizin teslimat işlemlerinin yapılması ve Pakistan’a doğru yola çıkmasıdır. Son adım olan üçüncü adım ise gönderinizin adrese teslim edilmesidir. Taşımacılık alanında deneyime sahip çalışanlarımız ile yurt dışı kargo gönderim sürecinde en yeni teknolojileri kullanarak Pakistan’a gönderilerinizde hem zamandan hem de paradan tasarruf edin.

3.1. Pakistan Kargo Gönderim Ücreti Hesaplama

    Türkiye’den Pakistan’a kargo gönderim ücreti gönderinizin kilogram cinsinden ağırlığı veya hacimsel ağırlığı (desi) üzerinden hesaplanmaktadır. QuickShipper sayfamızdaki ”Anında Teklif Al” bölümünü kullanarak “Nereye Göndereceksiniz?” seçeneğinden Pakistan’ı seçerek ardından kargonuzun türünü ve kilogram ağırlığını girerek kargo gönderim ücreti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkiye’den Pakistan’a 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 20,95 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pakistan Kargo

3.2. Pakistan Kargo Teslim Süresi

    Güçlü filomuz ve gelişmiş hizmet ağımız ile dünyanın 220’den fazla ülkesine gönderilerinizi uçak kargo hizmetlerimizi kullanarak güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Pakistan’a kargo gönderimlerinde bizleri tercih ettiğinizde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra tercih ettiğiniz taşıma hizmeti ile ortalama 1-2 iş günü içerisinde Pakistan’daki müşterinize teslim edilir. QuickShipper firması olarak Türkiye’nin tüm şehirlerinden Pakistan’a 1-2 iş günü içerisinde gönderilerinizi güvenli ve hızlı şekilde teslim ediyoruz.

3.3. Pakistan Kargo Kilogram ve Hacim Hesaplama

    Yurt dışına göndereceğiniz kargonun maliyetini belirleyen etken gönderdiğiniz paketin gerçek ağırlığı ve paketin kapladığı alan yani hacmidir. Bu sebeple yurt dışı kargonuzun gerçek ağırlığı dışında hacimsel ağırlığının da hesaplanması gerekmektedir. Hesaplamalar sonrasında gönderinizin gerçek ağırlığı ile hacimsel ağırlığı karşılaştırılarak yüksek olan değer fiyatlandırma için kullanılır. Hacimsel ağırlığın (Desi) hesaplanabilmesi için paketinizin Uzunluk, Derinlik ve Yükseklik ölçülerini bilmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki vermiş olduğum formül ile siz de kargonuzun hacimsel ağırlığını hesaplayabilirsiniz.

Hacimsel Ağırlık (Desi) = Uzunluk (cm) X Yükseklik (cm) X Derinlik (cm) / 5000

Pakistan Kargo

3.4. Pakistan Kargo Takip Sorgulama Hakkında

    QuickShipper firmamızdan hizmet alan tüm müşterilerimiz web sitemiz üzerinden gönderilerini 7 gün 24 saat anlık olarak ücretsiz takip edebilir. Gönderinin çıkış tarihi ve saati, anlık lokasyon bilgisi gibi tüm bilgilere konşimento takip numarası ile ulaşabilirler.

4. PAKİSTAN HAKKINDA

    Pakistan, Asya’nın Afrika kıtasına yakın güney bölümünde yer almaktadır. Pakistan, 770.880 kilometre yüzölçümü ile dünyanın 33. büyük ülkesidir. Ülkenin en gelişmiş ve büyük kenti Karaçi’dir. Karaçi, uluslararası havaalanına sahiptir. Pakistan’ın tahmini 220 milyon nüfusu bulunmaktadır. Ülkenin resmi başkenti İslamabat’tır.    

4.1. Türkiye Pakistan İthalat-İhracat İlişkisi

    Pakistan 2019 yılında toplam 23,7 milyar dolarlık ihracat ve 50 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. En yakın ticari ilişkilerini Çin, ABD ve Birleşik Arap Emirlikleri ile kurmuştur. Türkiye 2019 yılında Pakistan’a 550 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirmiştir. Türkiye’den Pakistan’a ihraç edilen başlıca ürünler; makinalar, mekanik cihazlar ve aletler, pamuk, pamuk ipliği, demir-çelik, plastik ve mamulleridir. Türkiye 2019 yılında Pakistan’dan 306 milyon dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. Pakistan’dan Türkiye’ye ithal edilen başlıca ürünler; pamuk, dokuma hazır eşya, boyalar, kauçuk ve kauçuktan eşyalardır. İki ülke arasında 2019 yılında 856 milyon doları aşan ticaret hacmi gerçekleşmiştir.

Pakistan Kargo

4.2. Pakistan Pazarında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

    Ülkenin ulusal para birimi Pakistan Rupisidir. Devletin resmi dili İngilizcedir. Ulusal dili ise Urducadır. Ülke ekonomisinin gelişiminde tarım sektörü önemli bir paya sahiptir. Türkiye ile Pakistan arasında “Çifte Vergilendirmenin Önlenmesi Anlaşması” ve “Yatırımların Karşılıklı Teşviki ve Korunması Anlaşması” yürürlüktedir.

4.3. Pakistan’a Gönderilmesi Yasak Ürünler ve Mevzuat

    Türkiye’den Pakistan’a kargo hizmetinde Türk Ticaret Kanunu’nca yasak olan hiçbir malın taşınmasına izin verilmez. Örnek vermek gerekirse; alkollü ve alkolsüz içecekler, silah ve silah yedek parçaları, her çeşit canlı hayvan, taklit ürünler, marka kanunları ile korunmuş markaların taklitleri, dini ve siyasi propaganda malzemeleri, heykeller, tıbbi reçeteli ilaçlar, uyuşturucu ve uyuşturucu kullanımında kullanılan aletler, patlayıcı maddeler, yiyecek ve içecekler, her çeşit kağıt para ve döviz çeşitleri, antika eşyalar, değerli ve nakite çevrilebilir kağıtlar, gıda takviye ürünleri, kozmetik ürünler, cep telefonları, kimyasal malzemeler, hamiline yazılı çekler, orijinal gemi konşimentosu, pasaport, kimlik belgesi gibi önemli evraklar, her çeşit mücevherat, altın ve gümüş ve tütün ürünleridir. Türkiye ile Pakistan arasında kargo gönderimi sağlanırken söz konusu ülkenin gümrük mevzuatına ve gümrük tarifelerine uyulması gerekmektedir. Bu mevzuatlar ve gümrük tarifeleri ülkeden ülkeye değişmektedir. Pakistan’ın ticari ve mali mevzuatının karmaşık olması nedeniyle gerekli konularda danışmanlık hizmeti alınmalıdır. 

Pakistan Kargo

5. PAKİSTAN KARGO İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

5.1. Türkiye’den Pakistan’a kargo kaç günde teslim edilir?

    Türkiye’den Pakistan’a kargo gönderim işleminde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra ortalama 1-2 iş günü içerisinde Pakistan’daki alıcısına teslim edilir.

5.2. Türkiye’den Pakistan’a kargo gönderim ücreti ne kadar?

    Türkiye’den Pakistan’a kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. İlgili hizmette ülkeyi Pakistan seçip ardından kargo türü ile kilogramı belirterek fiyat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Pakistan’a 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 20,95 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

5.3. Pakistan kargo gönderim ücretini etkileyen faktörler nelerdir?

    Pakistan’a kargo gönderim ücretini etkileyen 2 temel unsur bulunmaktadır. Birincisi gönderinizin kilogram ağırlığı ikinci ise gönderinizin hacimsel (desi) ağırlığıdır. Yurtdışı gönderim işlemlerinde bu iki unsurdan hangisi büyük ise kargo gönderim ücreti ona göre hesaplanmaktadır.

5.4. Türkiye’den Pakistan’a en hızlı kargo hizmeti nedir?

    Türkiye’den Pakistan’a en hızlı kargo gönderimlerinizi QuickShipper firması olarak gerçekleştirmekteyiz. Çünkü firmamız TNT, UPS, FEDEX ve DHL gibi büyük firmalar ile özel anlaşmalıdır. Express kargo hizmetimiz ile gönderinizi Türkiye’den Pakistan’a ortalama 1-2 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz.

5.5. Pakistan’a gönderilen kargonun takibi nasıl yapılır?

    QuickShipper firması ile gönderilen kargolarınızın çıkış işlemi olduktan sonra gönderinize ait konşimento numarası oluşmaktadır. Konşimento numarası ile web sitemiz üzerinden gönderinizin durumunu 7 gün 24 saat ücretsiz anlık olarak takip edebilirsiniz.

Anında Teklif Al Anında Teklif Al