Hemen Yurt Dışı Kargo Fiyatı Al

Anında Teklif Al

Hem zamandan
hem de paradan tasarruf edin.

Nereye Göndereceksiniz? Zorunlu
Gönderi Tipi Zorunlu
Ağırlık Zorunlu
 

1. NİJERYA KARGO HİZMETİ

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde müşterilerinize ulaştırmak için çözümler üretiyoruz. Sizlere sunduğumuz zamandan ve maliyetten tasarruf edilmiş Express, Ekonomi Express ve Uçak Kargo gibi gelişmiş taşımacılık çözümleri ile gönderilerinizi Türkiye’den Nijerya’ya gönderiyoruz.
    Nijerya ile Türkiye arasındaki ilişkiler, Nijerya’nın bağımsızlığını kazanmasından sonra resmiyet kazanmıştır. İki ülke arasındaki siyasi, ekonomik ve ticari ilişkiler geçmişten günümüzde gelişerek artmıştır. Nijerya, ekonomi konusunda dünya sıralamasında yeri olan bir ülkedir. Petrol ve tarım geçim kaynakları olarak ağırlıktadır. Nijerya kargo hizmetimiz ile Afrika’nın en kalabalık ülkesi konumunda olan Nijerya’ya gönderim sağlamanız mümkündür. Dünyada birçok ülke tarafından yoğun ilgi gören hava yolu taşımacılığı hemen hemen her konuda avantajlı bir gönderim hizmetidir. Hiçbir endişeniz olmadan Türkiye’den Nijerya’ya kargo gönderimi için firmamızı tercih edebilirsiniz. Express kargo hizmeti ile Türkiye’den Nijerya’ya gönderileriniz ortalama 4-6 iş günü içerisinde alıcısına sorunsuz şekilde teslim edilmektedir. Türkiye’den Nijerya’ya 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 20,15 Euro’dan başlamaktadır.
    Nijerya’ya kargo gönderim süreçleri hakkında detaylı tüm bilgilere bu yazımızda sizler için yer verdik.

Nijerya Kargo

1.1. Nijerya Uçak Kargo Hizmeti

    Uzman kadrosu ile hava taşımacılığı hizmeti veren firmamız, Nijerya kargo hizmeti ile Türkiye ile Nijerya arasında köprü görevi sağlamaktadır. Firmalar ve bireyler Nijerya kargo hizmeti ile taşınmasında engel olmayan tüm gönderilerini hızlı ve güvenli şekilde alıcısına ulaştırmaktadır. Yurt dışına kara yolu ya da deniz yolu ile gönderilen kargoların alıcılarına ulaşması uzun zaman almaktadır. QuickShipper , Türkiye’den Nijerya’ya hava yolu taşımacılığı hizmetleri ile kargolarınızı ortalama 1-2 gün içerisinde alıcısına ulaştırmaktadır.

1.2. Nijerya Kargo Avantajları

•    30 kilo üzeri Nijerya gönderilerinize özel fiyatlar
•    Her yüke ve sektöre özel taşıma hizmeti
•    E-ticaret gönderilerinizde size özel esnek paketler
•    Kapıdan kapıya güvenli ve ekonomik teslimat

Nijerya Kargo

2. NİJERYA KARGO FİYATLARI

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlara ekonomik, hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Nijerya’ya 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 20,15 Euro’dan başlamaktadır.
    Nijerya express kargo hizmetimiz ile önceliğimiz, kargolarınızı hızlı ve sorunsuz bir şekilde teslimat noktasına ulaştırarak sizleri memnun etmektir. Firmalar veya bireyler, kargolarının zamanında teslim edilemeyeceğinden veya kaybolmasından endişe duyarlar. QuickShipper, Nijerya express kargonuzun başına gelebilecek her türlü sorunu hesaba katarak önlemler almaktadır. Türkiye’deki bir noktadan, Nijerya’ya 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 20,15 Euro’dan başlamaktadır. Express kargo hizmetimiz ile Nijerya’ya hızlı, sorunsuz ve ekonomik gönderimler gerçekleştirebilirsiniz. QuickShipper firması olarak Türkiye’den Nijerya’ya günlük ve haftalık düzenli kargo çıkışlarımız ve avantajlı fiyatlarımız ile firmaların ve bireylerin yanındayız. 
    Express kargo hizmetimiz ile Nijerya’ya hızlı, sorunsuz ve ekonomik gönderimler gerçekleştirebilirsiniz.
    Türkiye’den Nijerya’ya kargo gönderim ücretlerini öğrenmek için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. 
    Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Nijerya Kargo

3. NİJERYA KARGO GÖNDERİM AŞAMALARI

    Türkiye’den Nijerya’ya kargo gönderim sürecinde sizlerin gerçekleştirmesi gereken ilk adım, QuickShipper ana sayfamızı ziyaret ederek ”Anında Teklif Al” bölümünden gönderinizin detaylarını girmeniz ve size en uygun fiyat teklifini almanızdır. İkinci adım, gönderinizin teslim alınarak işlemlerinin yapılması ve Nijerya’ya doğru yola çıkmasıdır. Son adım olan üçüncü adım ise gönderinizin alıcısına teslim edilmesidir. Taşımacılık alanında deneyimli ekibimiz ile yurt dışı kargo gönderim sürecinde en yeni teknolojileri kullanarak Nijerya’ya gönderilerinizde hem zamandan hem de paradan tasarruf edin.

3.1. Nijerya Kargo Gönderim Ücreti Hesaplama

    Türkiye’den Nijerya’ya kargo gönderim ücreti gönderinizin kilogram cinsinden ağırlığı veya hacimsel ağırlığı (desi) üzerinden hesaplanmaktadır. QuickShipper ana sayfamızdaki ”Anında Teklif Al” bölümünü kullanarak “Nereye Göndereceksiniz?” seçeneğinden Nijerya’yı seçerek ardından kargonuzun türünü ve kilogram ağırlığını girerek kargo gönderim ücreti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkiye’den Nijerya’ya 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 20,15 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nijerya Kargo

3.2. Nijerya Kargo Teslim Süresi

    Güçlü filomuz ve gelişmiş hizmet ağımız ile dünyanın 220’den fazla ülkesine gönderilerinizi uçak kargo ve hava yolu express gibi hizmetlerimizi kullanarak güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Nijerya’ya kargo gönderimlerinde bizleri tercih ettiğinizde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra tercih ettiğiniz taşıma hizmeti ile ortalama 4-6 iş günü içerisinde Nijerya’daki müşterinize teslim edilir. QuickShipper firması olarak Türkiye’nin tüm şehirlerinden Nijerya’ya 4-6 iş günü içerisinde gönderilerinizi güvenli ve hızlı şekilde teslim ediyoruz.

3.3. Nijerya Kargo Kilogram ve Hacim Hesaplama

    Yurt dışına göndereceğiniz kargonun maliyetini belirleyen etken gönderdiğiniz paketin gerçek ağırlığı ve paketin kapladığı alan yani hacmidir. Bu sebeple yurt dışı kargonuzun gerçek ağırlığı dışında hacimsel ağırlığının da hesaplanması gerekmektedir. Hesaplamalar sonrasında gönderinizin gerçek ağırlığı ile hacimsel ağırlığı karşılaştırılarak yüksek olan değer fiyatlandırma için kullanılır. Hacimsel ağırlığın (Desi) hesaplanabilmesi için paketinizin Uzunluk, Derinlik ve Yükseklik ölçülerini bilmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki vermiş olduğumuz formül ile siz de kargonuzun hacimsel ağırlığını hesaplayabilirsiniz.

Hacimsel Ağırlık (Desi) = Uzunluk (cm) X Yükseklik (cm) X Derinlik (cm) / 5000

Nijerya Kargo

3.4. Nijerya Kargo Takip Sorgulama Hakkında

    QuickShipper'dan hizmet alan tüm müşterilerimiz, app.quickshipper.com panelimiz üzerinden gönderilerini 7 gün 24 saat boyunca anlık olarak ücretsiz takip edebilir. Gönderinin çıkış tarihi ve saati, anlık lokasyon bilgisi gibi tüm bilgilere, panel içinde ilgili kısımda bulunan gönderi durumuna tıklayarak ulaşabilirler.

4. NİJERYA HAKKINDA

    Nijerya Batı Afrika bölgesinde yer almaktadır. 206 milyon nüfusu ile Afrika’nın en kalabalık ülkesi ve en büyük ekonomisidir. Dünya’nın en büyük 8. petrol ihracatçısı ve Afrika’nın en önemli petrol üreticilerindendir. Başkenti Abuja’dır. Ulusal para birimi Naira’dır.

4.1. Türkiye Nijerya İthalat-İhracat İlişkisi

    Nijerya 2019 yılında toplam 53,61 milyar dolarlık ihracat ve 47,36 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. En yakın ticari ilişkilerini Çin, Hindistan, İspanya ve ABD ile kurmuştur. Türkiye 2020 yılında Nijerya’ya 625 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirmiştir. Türkiye’den Nijerya’ya ihraç edilen başlıca ürünler; petrol yağları, alçı taşı, demir-çelik ve elektrik transformatör ürünleridir. Türkiye 2020 yılında Nijerya’dan 129 milyon dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. Nijerya’dan Türkiye’ye ithal edilen başlıca ürünler; yağlı tohumlar ve meyveler, petrol gazları, soya fasulyesi ve koyun kuzu derileridir. İki ülke arasında 2020 yılında 754 milyon doları aşan ticaret hacmi gerçekleşmiştir.

Nijerya Kargo

4.2. Nijerya Pazarında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

    Nijerya’nın bağımsızlığından beri Türkiye ile Nijerya arasında diplomatik ilişkiler bulunmaktadır. Nijerya’nın geniş ve çeşitli ekonomiye sahip olmasından sebep Türk şirketleri tarafından tercih edilmektedir. Batı Afrika ülkelerinde iş yapmak isteyen firmalar Nijerya’yı merkez olarak kullanırlar. İş görüşmelerinde dolandırıcılığa karşı dikkatli olunmalıdır. Toplantılarında zamana çok riayet etmezler. Toplantı öncesi mutlaka hatırlatma yapılmalıdır.

4.3. Nijerya’ya Gönderilmesi Yasak Ürünler ve Mevzuat

    Türkiye’den Nijerya’ya kargo hizmetinde Türk Ticaret Kanunu’nca yasak olan hiçbir malın taşınmasına izin verilmez. Örnek vermek gerekirse; alkollü ve alkolsüz içecekler, silah ve silah yedek parçaları, her çeşit canlı hayvan, taklit ürünler, marka kanunları ile korunmuş markaların taklitleri, dini ve siyasi propaganda malzemeleri, heykeller, tıbbi reçeteli ilaçlar, uyuşturucu ve uyuşturucu kullanımında kullanılan aletler, patlayıcı maddeler, yiyecek ve içecekler, her çeşit kağıt para ve döviz çeşitleri, antika eşyalar, değerli ve nakite çevrilebilir kağıtlar, gıda takviye ürünleri, parfüm, cep telefonları, kimyasal malzemeler, hamiline yazılı çekler, orijinal gemi konşimentosu, pasaport, kimlik belgesi gibi önemli evraklar, her çeşit mücevherat, altın ve gümüş ve tütün ürünleridir. Türkiye ile Nijerya arasında kargo gönderimi sağlanırken söz konusu ülkenin gümrük mevzuatına ve gümrük tarifelerine uyulması gerekmektedir. Bu mevzuatlar ve gümrük tarifeleri ülkeden ülkeye değişmektedir. Nijerya’nın ticari ve mali mevzuatının karmaşık olması nedeniyle gerekli konularda danışmanlık hizmeti alınmalıdır. 

Nijerya Kargo

5. NİJERYA KARGO İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

5.1. Türkiye’den Nijerya’ya kargo kaç günde teslim edilir?

    Türkiye’den Nijerya’ya kargo gönderim işleminde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Uçuşu gerçekleştikten sonra express servis ile ortalama 4-6 iş günü içerisinde Nijerya’daki alıcısına teslim edilir.

5.2. Türkiye’den Nijerya’ya kargo gönderim ücreti ne kadar?

    Türkiye’den Nijerya’ya kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper web sitemizin ana sayfasında adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz ya da app.quickshipper.com adresinden panelimize kayıt olarak satış temsilcinizden özel fiyat teklifi alabilirsiniz. İlgili hizmette ülkeyi Nijerya seçip ardından kargo türü ile kilogramı belirterek fiyat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Nijerya’ya 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 20,15 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

5.3. Nijerya kargo gönderim ücretini etkileyen faktörler nelerdir?

        Nijerya’ya kargo gönderim ücretini etkileyen 2 temel unsur bulunmaktadır. Birincisi gönderinizin kilogram ağırlığı ikinci ise gönderinizin hacimsel (desi) ağırlığıdır. Yurt dışı gönderim işlemlerinde bu iki değerden (bu iki ölçümün sonucunda ortaya çıkan değerden) hangisi fazla ise kargo gönderim ücreti ona göre hesaplanmaktadır ve bu kural her yerde bu şekilde uygulanmaktadır.

5.4. Türkiye’den Nijerya’ya en hızlı kargo hizmeti nedir?

    Türkiye’den Nijerya’ya en hızlı kargo gönderimlerinizi QuickShipper firması olarak gerçekleştirmekteyiz. Çünkü firmamız TNT, UPS, FEDEX ve DHL gibi büyük firmalar ile özel anlaşmalıdır. Express kargo hizmetimiz ile gönderinizi Türkiye’den Nijerya’ya ortalama 4-6 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz.

5.5. Nijerya’ya gönderilen kargonun takibi nasıl yapılır?

    QuickShipper ile kargo gönderen tüm müşterilerimiz, app.quickshipper.com panelimiz üzerinden gönderilerini 7 gün 24 saat boyunca anlık olarak ücretsiz takip edebilir. Gönderinin çıkış tarihi ve saati, anlık lokasyon bilgisi gibi tüm bilgilere, panel içinde ilgili kısımda gönderi durumuna tıklayarak ulaşabilirler.

Anında Teklif Al Anında Teklif Al