Hemen Yurt Dışı Kargo Fiyatı Al

Anında Teklif Al

Hem zamandan
hem de paradan tasarruf edin.

Nereye Göndereceksiniz? Zorunlu
Gönderi Tipi Zorunlu
Ağırlık Zorunlu
 

1. LİTVANYA KARGO HİZMETİ

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde müşterilerinize ulaştırmak için çözümler üretiyoruz. Sizlere sunduğumuz zamandan ve maliyetten tasarruf edilmiş Express, Ekonomi Express ve Uçak Kargo gibi gelişmiş nakliye çözümleri ile gönderilerinizi Türkiye’den Litvanya’ya gönderiyoruz.
    Türkiye ile Litvanya arasında ticareti düzenleyen ve teşvik edici antlaşmalar imzalanmış olmasına rağmen, ülkeler arasındaki ticaret olması gereken potansiyelin çok altındadır. İki ülke arasındaki ticaret hacmi yüksek olmamakla beraber, son yıllarda artış göstermektedir. Son yıllarda artış gösteren ikili ticaret, taşımacılık sektörüne olan ihtiyacı da artırmıştır. Türkiye’den Litvanya’ya 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 9,89 Euro’dan başlamaktadır. Express kargo hizmeti ile Türkiye’den Litvanya’ya gönderileriniz ortalama 1-2 iş günü içerisinde alıcısına sorunsuz şekilde teslim edilmektedir.
    Litvanya’ya kargo gönderim süreçleri hakkında detaylı tüm bilgileri bu yazımızda sizler için yer verdik.

Litvanya Kargo

1.1. Litvanya Uçak Kargo Hizmeti

    Yurt dışına kara yolu ya da deniz yolu ile gönderilen kargoların alıcılarına ulaşması uzun zaman almaktadır. QuickShipper, Türkiye’den Litvanya’ya hava yolu taşımacılığı hizmetleri ile kargolarınızı ortalama 1-2 gün içerisinde alıcısına ulaştırmaktadır.

1.2. Litvanya Kargo Avantajları

•    Her yüke ve sektöre özel taşıma hizmeti
•    E-ticaret gönderilerinizde size özel esnek paketler
•    Kapıdan kapıya güvenli ve ekonomik teslimat
•    30 kilo üzeri Litvanya gönderilerinize özel fiyatlar

Litvanya Kargo

2. LİTVANYA KARGO FİYATLARI

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Litvanya’ya 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 9,89 Euro’dan başlamaktadır.
    QuickShipper, taşınmasında engel olmayan her gönderinizi Litvanya express kargo hizmeti ile en avantajlı fiyatlarla taşımaktadır. Türkiye’deki bir noktadan, Litvanya’ya 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 9,89 Euro’dan başlamaktadır.
    QuickShipper, profesyonel taşımacılık hizmetleri ile Litvanya kargonuzu en avantajlı fiyatlarla, en kısa sürede, doğru adrese ve sorunsuz bir şekilde teslim etmektedir. Yurt dışına kargo gönderim sürecinde firmamızı tercih etmeniz, sizlere hem maddi hem manevi kazanç sağlayacaktır. Firmamız, taşınmasında engel olmayan her gönderinizi Litvanya express kargo hizmeti ile en avantajlı fiyatlarla taşımaktadır. Türkiye’nin her yerinden, Litvanya’ya 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo hizmeti ile 9,89 Euro’dan başlamaktadır. Türkiye’den Litvanya’ya göndereceğiniz kargolarınız ne olursa olsun ister firma ister bireysel olarak bizimle iletişime geçerek Litvanya express kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
    Türkiye’den Litvanya’ya kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. 
    Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Litvanya Kargo

3. LİTVANYA KARGO GÖNDERİM AŞAMALARI

    Türkiye’den Litvanya’ya kargo gönderim sürecinde sizlerin yapması gereken ilk adım, QuickShipper sayfamızı ziyaret ederek ”Anında Teklif Al” bölümünden gönderinizin detaylarını girmeniz ve size en uygun fiyat teklifini almanız. İkinci adım, gönderinizin teslimat işlemlerinin yapılması ve Litvanya’ya doğru yola çıkmasıdır. Son adım olan üçüncü adım ise gönderinizin adrese teslim edilmesidir. Taşımacılık alanında deneyime sahip çalışanlarımız ile yurt dışı kargo gönderim sürecinde en yeni teknolojileri kullanarak Litvanya’ya gönderilerinizde hem zamandan hem de paradan tasarruf edin.

3.1. Litvanya Kargo Gönderim Ücreti Hesaplama

    Türkiye’den Litvanya’ya kargo gönderim ücreti gönderinizin kilogram cinsinden ağırlığı veya hacimsel ağırlığı (desi) üzerinden hesaplanmaktadır. QuickShipper sayfamızdaki ”Anında Teklif Al” bölümünü kullanarak “Nereye Göndereceksiniz?” seçeneğinden Litvanya’yı seçerek ardından kargonuzun türünü ve kilogram ağırlığını girerek kargo gönderim ücreti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkiye’den Litvanya’ya 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 9,89 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Litvanya Kargo

3.2. Litvanya Kargo Teslim Süresi

    Güçlü filomuz ve gelişmiş hizmet ağımız ile dünyanın 220’den fazla ülkesine gönderilerinizi uçak kargo hizmetlerimizi kullanarak güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Litvanya’ya kargo gönderimlerinde bizleri tercih ettiğinizde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra tercih ettiğiniz taşıma hizmeti ile ortalama 1-2 iş günü içerisinde Litvanya’daki müşterinize teslim edilir. QuickShipper firması olarak Türkiye’nin tüm şehirlerinden Litvanya’ya 1-2 iş günü içerisinde gönderilerinizi güvenli ve hızlı şekilde teslim ediyoruz.

3.3. Litvanya Kargo Kilogram ve Hacim Hesaplama

    Yurt dışına göndereceğiniz kargonun maliyetini belirleyen etken gönderdiğiniz paketin gerçek ağırlığı ve paketin kapladığı alan yani hacmidir. Bu sebeple yurt dışı kargonuzun gerçek ağırlığı dışında hacimsel ağırlığının da hesaplanması gerekmektedir. Hesaplamalar sonrasında gönderinizin gerçek ağırlığı ile hacimsel ağırlığı karşılaştırılarak yüksek olan değer fiyatlandırma için kullanılır. Hacimsel ağırlığın (Desi) hesaplanabilmesi için paketinizin Uzunluk, Derinlik ve Yükseklik ölçülerini bilmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki vermiş olduğum formül ile siz de kargonuzun hacimsel ağırlığını hesaplayabilirsiniz.

Hacimsel Ağırlık (Desi) = Uzunluk (cm) X Yükseklik (cm) X Derinlik (cm) / 5000

Litvanya Kargo

3.4. Litvanya Kargo Takip Sorgulama Hakkında

    QuickShipper firmamızdan hizmet alan tüm müşterilerimiz web sitemiz üzerinden gönderilerini 7 gün 24 saat anlık olarak ücretsiz takip edebilir. Gönderinin çıkış tarihi ve saati, anlık lokasyon bilgisi gibi tüm bilgilere konşimento takip numarası ile ulaşabilirler.

4. LİTVANYA HAKKINDA

    Litvanya, Baltık Denizinin güneyinde yer almaktadır. Polonya ile sınır komşusudur. Ülkenin güncel nüfusu 2,7 milyondur. Litvanya’nın başkenti aynı zamanda en büyük şehri Vilnius’tur. Litvanya, 2004 yılında Avrupa Birliği üyesi olmasında rağmen 10 yıl sonra Euro kullanmaya geçmiştir. Litvanya’nın resmi dili Litvancadır. İngilizce, Almanca, Rusça ve Lehçe de diğer konuşulan diller arasında yer almaktadır.

4.1. Türkiye Litvanya İthalat-İhracat İlişkisi

    2020 yılında toplam 32,75 milyar dolarlık ihracat ve 33,12 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. En yakın ticari ilişkilerini Polonya, Almanya, Rusya, Letonya ve Hollanda ile kurmuştur. Türkiye 2019 yılında Litvanya’ya 249 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirmiştir. Türkiye’den Litvanya’ya ihraç edilen başlıca ürünler; tekstil ürünleri, motorlu kara taşıtları, demir ve çelikten eşya, kuyumculuk eşyası ve makinelerdir. Türkiye 2019 yılında Litvanya’dan 301 milyon dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. Litvanya’dan Türkiye’ye ithal edilen başlıca ürünler; hurda demir, hububat, gübreler, mobilyalar ve elektrikli makinelerdir. İki ülke arasında 2019 yılında 550 milyon doları aşan ticaret hacmi gerçekleşmiştir.

Litvanya Kargo

4.2. Litvanya Pazarında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

    Litvanya’nın ihracatı ve ithalatı dengeli, dış ticaret açığı vermeden düzenli olarak büyüyen bir ekonomiye sahiptir. Litvanya, yılda yaklaşık 35 milyar dolarlık ithalatı bulunmakta ancak Türkiye’nin bu paydan sadece 300 milyon dolar faydalanmaktadır. Türk firmalar turizm, sağlık turizmi ve müteahhitlik sektörü gibi alanlarda hizmet ihracatını arttırabileceği bir pazar bulunmaktadır.

4.3. Litvanya’ya Gönderilmesi Yasak Ürünler ve Mevzuat

    Türkiye’den Litvanya’ya kargo hizmetinde Türk Ticaret Kanunu’nca yasak olan hiçbir malın taşınmasına izin verilmez. Örnek vermek gerekirse; alkollü ve alkolsüz içecekler, silah ve silah yedek parçaları, her çeşit canlı hayvan, taklit ürünler, marka kanunları ile korunmuş markaların taklitleri, dini ve siyasi propaganda malzemeleri, heykeller, tıbbi reçeteli ilaçlar, uyuşturucu ve uyuşturucu kullanımında kullanılan aletler, patlayıcı maddeler, yiyecek ve içecekler, her çeşit kağıt para ve döviz çeşitleri, antika eşyalar, değerli ve nakite çevrilebilir kağıtlar, gıda takviye ürünleri, kozmetik ürünler, cep telefonları, kimyasal malzemeler, hamiline yazılı çekler, orijinal gemi konşimentosu, pasaport, kimlik belgesi gibi önemli evraklar, her çeşit mücevherat, altın ve gümüş ve tütün ürünleridir. Türkiye ile Litvanya arasında kargo gönderimi sağlanırken söz konusu ülkenin gümrük mevzuatına ve gümrük tarifelerine uyulması gerekmektedir. Bu mevzuatlar ve gümrük tarifeleri ülkeden ülkeye değişmektedir. Litvanya’nın ticari ve mali mevzuatının karmaşık olması nedeniyle gerekli konularda danışmanlık hizmeti alınmalıdır. 

Litvanya Kargo

5. LİTVANYA KARGO İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

5.1. Türkiye’den Litvanya’ya kargo kaç günde teslim edilir?

    Türkiye’den Litvanya’ya kargo gönderim işleminde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra ortalama 1-2 iş günü içerisinde Litvanya’daki alıcısına teslim edilir.

5.2. Türkiye’den Litvanya’ya kargo gönderim ücreti ne kadar?

    Türkiye’den Litvanya’ya kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. İlgili hizmette ülkeyi Litvanya seçip ardından kargo türü ile kilogramı belirterek fiyat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Litvanya’ya 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 9,89 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

5.3. Litvanya kargo gönderim ücretini etkileyen faktörler nelerdir?

    Litvanya’ya kargo gönderim ücretini etkileyen 2 temel unsur bulunmaktadır. Birincisi gönderinizin kilogram ağırlığı ikinci ise gönderinizin hacimsel (desi) ağırlığıdır. Yurtdışı gönderim işlemlerinde bu iki unsurdan hangisi büyük ise kargo gönderim ücreti ona göre hesaplanmaktadır.

5.4. Türkiye’den Litvanya’ya en hızlı kargo hizmeti nedir?

    Türkiye’den Litvanya’ya en hızlı kargo gönderimlerinizi QuickShipper firması olarak gerçekleştirmekteyiz. Çünkü firmamız TNT, UPS, FEDEX ve DHL gibi büyük firmalar ile özel anlaşmalıdır. Express kargo hizmetimiz ile gönderinizi Türkiye’den Litvanya’ya ortalama 1-2 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz.

5.5. Litvanya’ya gönderilen kargonun takibi nasıl yapılır?

    QuickShipper firması ile gönderilen kargolarınızın çıkış işlemi olduktan sonra gönderinize ait konşimento numarası oluşmaktadır. Konşimento numarası ile web sitemiz üzerinden gönderinizin durumunu 7 gün 24 saat ücretsiz anlık olarak takip edebilirsiniz.

Anında Teklif Al Anında Teklif Al