Hemen Yurt Dışı Kargo Fiyatı Al

Anında Teklif Al

Hem zamandan
hem de paradan tasarruf edin.

Nereye Göndereceksiniz? Zorunlu
Gönderi Tipi Zorunlu
Ağırlık Zorunlu
 

1. LİBYA KARGO HİZMETİ

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde müşterilerinize ulaştırmak için çözümler üretiyoruz. Sizlere sunduğumuz zamandan ve maliyetten tasarruf edilmiş Express, Ekonomi Express ve Uçak Kargo gibi gelişmiş nakliye çözümleri ile gönderilerinizi Türkiye’den Libya’ya gönderiyoruz.
    Türkiye ile Libya arasında köklü tarihi ve kültürel bağlar bulunmaktadır. Libya’yla ilişkilerimiz Libya’da barış, istikrar ve güvenliğin teminine katkı sağlanması ve karşılıklı yarar temelinde mümkün olan tüm alanlarda geliştirilmektedir. Libya ile Türkiye arasındaki ticaret hacmi son yıllarda artmıştır. Libya kargo hizmetimizi tercih ederek Türkiye-Libya arasındaki tüm kargo taşımacılığı ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İki ülke arasındaki bireysel veya kurumsal gönderiler için çoğu zaman express kargo hizmeti tercih edilmektedir. Türkiye’den Libya’ya 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,89 Euro’dan başlamaktadır. Express kargo hizmeti ile Türkiye’den Libya’ya gönderileriniz ortalama 1-2 iş günü içerisinde alıcısına sorunsuz şekilde teslim edilmektedir.
    Libya’ya kargo gönderim süreçleri hakkında detaylı tüm bilgileri bu yazımızda sizler için yer verdik.

Libya Kargo

1.1. Libya Uçak Kargo Hizmeti

    Uzman kadrosu ile hava taşımacılığı hizmeti veren firmamız, Libya kargo hizmeti ile Türkiye ile Libya arasında köprü görevi sağlamaktadır. Firmalar ve bireyler Libya kargo hizmeti ile taşınmasında engel olmayan tüm gönderilerini hızlı ve güvenli şekilde alıcısına ulaştırmaktadır. Libya’ya hava yolu taşımacılığı hizmetleri ile kargolarınızın gönderilmesi sürecinde kargolarınız hasar görmeden ve deforme olmadan Libya’daki alıcısına ulaşmaktadır.

1.2. Libya Kargo Avantajları

•    Her yüke ve sektöre özel taşıma hizmeti
•    E-ticaret gönderilerinizde size özel esnek paketler
•    Kapıdan kapıya güvenli ve ekonomik teslimat
•    30 kilo üzeri Libya gönderilerinize özel fiyatlar

Libya Kargo

2. LİBYA KARGO FİYATLARI

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Libya’ya 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,89 Euro’dan başlamaktadır.
    Libya kargolarının hava yolu taşımacılığı ile transferinde sorun yaşamak istemeyen tüm kurum, kuruluş ve bireyler, firmamızın hizmetlerinden yararlanmaktadır. Libya express kargo hizmeti veren firmamız, müşterilerine en kaliteli hizmeti vermek için her geçen gün kendini geliştirmekte ve dünyanın her köşesine ulaşmak için aralıksız çalışmaktadır. . Hava yolu taşımacılık hizmeti veren firmamızla iletişime geçerek Libya express kargo hizmetinden avantajlı fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Express kargo hizmetimiz ile Libya’ya hızlı, sorunsuz ve ekonomik gönderimler gerçekleştirebilirsiniz.  Türkiye’den Libya’ya kargo gönderim sürecini hızlandırmak için yapılabilecek en iyi tercih, Libya express kargo hizmetinden yararlanmaktır. Türkiye’deki bir noktadan, Libya’ya 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,89 Euro’dan başlamaktadır.
    Türkiye’den Libya’ya kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. 
    Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Libya Kargo

3. LİBYA KARGO GÖNDERİM AŞAMALARI

    Türkiye’den Libya’ya kargo gönderim sürecinde sizlerin yapması gereken ilk adım, QuickShipper sayfamızı ziyaret ederek ”Anında Teklif Al” bölümünden gönderinizin detaylarını girmeniz ve size en uygun fiyat teklifini almanız. İkinci adım, gönderinizin teslimat işlemlerinin yapılması ve Libya’ya doğru yola çıkmasıdır. Son adım olan üçüncü adım ise gönderinizin adrese teslim edilmesidir. Taşımacılık alanında deneyime sahip çalışanlarımız ile yurt dışı kargo gönderim sürecinde en yeni teknolojileri kullanarak Libya’ya gönderilerinizde hem zamandan hem de paradan tasarruf edin.

3.1. Libya Kargo Gönderim Ücreti Hesaplama

    Türkiye’den Libya’ya kargo gönderim ücreti gönderinizin kilogram cinsinden ağırlığı veya hacimsel ağırlığı (desi) üzerinden hesaplanmaktadır. QuickShipper sayfamızdaki ”Anında Teklif Al” bölümünü kullanarak “Nereye Göndereceksiniz?” seçeneğinden Libya’yı seçerek ardından kargonuzun türünü ve kilogram ağırlığını girerek kargo gönderim ücreti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkiye’den Libya’ya 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,89 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Libya Kargo

3.2. Libya Kargo Teslim Süresi

    Güçlü filomuz ve gelişmiş hizmet ağımız ile dünyanın 220’den fazla ülkesine gönderilerinizi uçak kargo hizmetlerimizi kullanarak güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Libya’ya kargo gönderimlerinde bizleri tercih ettiğinizde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra tercih ettiğiniz taşıma hizmeti ile ortalama 1-2 iş günü içerisinde Libya’daki müşterinize teslim edilir. QuickShipper firması olarak Türkiye’nin tüm şehirlerinden Libya’ya 1-2 iş günü içerisinde gönderilerinizi güvenli ve hızlı şekilde teslim ediyoruz.

3.3. Libya Kargo Kilogram ve Hacim Hesaplama

    Yurt dışına göndereceğiniz kargonun maliyetini belirleyen etken gönderdiğiniz paketin gerçek ağırlığı ve paketin kapladığı alan yani hacmidir. Bu sebeple yurt dışı kargonuzun gerçek ağırlığı dışında hacimsel ağırlığının da hesaplanması gerekmektedir. Hesaplamalar sonrasında gönderinizin gerçek ağırlığı ile hacimsel ağırlığı karşılaştırılarak yüksek olan değer fiyatlandırma için kullanılır. Hacimsel ağırlığın (Desi) hesaplanabilmesi için paketinizin Uzunluk, Derinlik ve Yükseklik ölçülerini bilmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki vermiş olduğum formül ile siz de kargonuzun hacimsel ağırlığını hesaplayabilirsiniz.

Hacimsel Ağırlık (Desi) = Uzunluk (cm) X Yükseklik (cm) X Derinlik (cm) / 5000

Libya Kargo

3.4. Libya Kargo Takip Sorgulama Hakkında

    QuickShipper firmamızdan hizmet alan tüm müşterilerimiz web sitemiz üzerinden gönderilerini 7 gün 24 saat anlık olarak ücretsiz takip edebilir. Gönderinin çıkış tarihi ve saati, anlık lokasyon bilgisi gibi tüm bilgilere konşimento takip numarası ile ulaşabilirler.

4. LİBYA HAKKINDA

    Libya, Afrika kıtasının kuzeyinde yer almaktadır. Toprak bakımından Afrika’nın dördüncü büyük ülkesidir. Libya, 6,7 milyon nüfusa sahip olduğu tahmin edilmektedir. Başkenti Trablus’tur. Ülke zengin petrol ve doğalgaz yataklarına sahiptir. Libya muhafazakâr bir İslam ülkesidir.

4.1. Türkiye Libya İthalat-İhracat İlişkisi

    2018 yılında toplam 30,04 milyar dolarlık ihracat ve 13,47 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. En yakın ticari ilişkilerini Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Çin, İtalya ve İspanya ile kurmuştur. Türkiye’den Libya’ya ihraç edilen başlıca ürünler; mobilya ve aksamları, tekstil ürünleri, mücevherat, halı, ilaç ve çimento ürünleridir. Libya’dan Türkiye’ye ithal edilen başlıca ürünler; altın, ham petrol ürünleri ve hurda metallerdir.

Libya Kargo

4.2. Libya Pazarında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

    Libya muhafazakâr bir İslam ülkesidir. Ülke halkı dostluk ve arkadaş canlılığı ile bilinmektedir. Ülkede kredi kartı ve çek kullanımı yaygın değildir. Türkiye ile Libya arasında “Yatırımların Karşılıklı Teşviki ve Korunması Anlaşması” yürürlüktedir.

4.3. Libya’ya Gönderilmesi Yasak Ürünler ve Mevzuat

    Türkiye’den Libya’ya kargo hizmetinde Türk Ticaret Kanunu’nca yasak olan hiçbir malın taşınmasına izin verilmez. Örnek vermek gerekirse; alkollü ve alkolsüz içecekler, silah ve silah yedek parçaları, her çeşit canlı hayvan, taklit ürünler, marka kanunları ile korunmuş markaların taklitleri, dini ve siyasi propaganda malzemeleri, heykeller, tıbbi reçeteli ilaçlar, uyuşturucu ve uyuşturucu kullanımında kullanılan aletler, patlayıcı maddeler, yiyecek ve içecekler, her çeşit kağıt para ve döviz çeşitleri, antika eşyalar, değerli ve nakite çevrilebilir kağıtlar, gıda takviye ürünleri, kozmetik ürünler, cep telefonları, kimyasal malzemeler, hamiline yazılı çekler, orijinal gemi konşimentosu, pasaport, kimlik belgesi gibi önemli evraklar, her çeşit mücevherat, altın ve gümüş ve tütün ürünleridir. Türkiye ile Libya arasında kargo gönderimi sağlanırken söz konusu ülkenin gümrük mevzuatına ve gümrük tarifelerine uyulması gerekmektedir. Bu mevzuatlar ve gümrük tarifeleri ülkeden ülkeye değişmektedir. Libya’nın ticari ve mali mevzuatının karmaşık olması nedeniyle gerekli konularda danışmanlık hizmeti alınmalıdır. 

Libya Kargo

5. LİBYA KARGO İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

5.1. Türkiye’den Libya’ya kargo kaç günde teslim edilir?

    Türkiye’den Libya’ya kargo gönderim işleminde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra ortalama 1-2 iş günü içerisinde Libya’daki alıcısına teslim edilir.

5.2. Türkiye’den Libya’ya kargo gönderim ücreti ne kadar?

    Türkiye’den Libya’ya kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. İlgili hizmette ülkeyi Libya seçip ardından kargo türü ile kilogramı belirterek fiyat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Libya’ya 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,89 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

5.3. Libya kargo gönderim ücretini etkileyen faktörler nelerdir?

    Libya’ya kargo gönderim ücretini etkileyen 2 temel unsur bulunmaktadır. Birincisi gönderinizin kilogram ağırlığı ikinci ise gönderinizin hacimsel (desi) ağırlığıdır. Yurtdışı gönderim işlemlerinde bu iki unsurdan hangisi büyük ise kargo gönderim ücreti ona göre hesaplanmaktadır.

5.4. Türkiye’den Libya’ya en hızlı kargo hizmeti nedir?

    Türkiye’den Libya’ya en hızlı kargo gönderimlerinizi QuickShipper firması olarak gerçekleştirmekteyiz. Çünkü firmamız TNT, UPS, FEDEX ve DHL gibi büyük firmalar ile özel anlaşmalıdır. Express kargo hizmetimiz ile gönderinizi Türkiye’den Libya’ya ortalama 1-2 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz.

5.5. Libya’ya gönderilen kargonun takibi nasıl yapılır?

    QuickShipper firması ile gönderilen kargolarınızın çıkış işlemi olduktan sonra gönderinize ait konşimento numarası oluşmaktadır. Konşimento numarası ile web sitemiz üzerinden gönderinizin durumunu 7 gün 24 saat ücretsiz anlık olarak takip edebilirsiniz.

Anında Teklif Al Anında Teklif Al