Hemen Yurt Dışı Kargo Fiyatı Al

Anında Teklif Al

Hem zamandan
hem de paradan tasarruf edin.

Nereye Göndereceksiniz? Zorunlu
Gönderi Tipi Zorunlu
Ağırlık Zorunlu
 

1. KAZAKİSTAN KARGO HİZMETİ

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde müşterilerinize ulaştırmak için çözümler üretiyoruz. Sizlere sunduğumuz zamandan ve maliyetten tasarruf edilmiş Express, Ekonomi Express ve Uçak Kargo gibi gelişmiş nakliye çözümleri ile gönderilerinizi Türkiye’den Kazakistan’a gönderiyoruz.
    Türkiye, Kazakistan’ın bağımsızlığını kabul eden ilk ülke konumundadır. Türkiye ile Kazakistan ilişkileri stratejik ve çok boyutlu düzeydedir. İki ülke arasında bölgesel ve uluslararası plandaki iş birlikleri hızla gelişmektedir. İki ülke arasındaki ilişkilerin artması sonucunda lojistik sektörüne duyulan ihtiyaç da artmıştır. QuickShipper olarak iki ülke arasındaki taşımacılık hizmetini uzman kadromuz ve gelişmiş hizmet ağımız ile gerçekleştirmekteyiz. Kazakistan’a ihracat yapan firmaların veya bireylerin özel gönderimleri için her daim yurt dışı kargo hizmetini vermeye hazırız. Türkiye’den Kazakistan’a 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,89 Euro’dan başlamaktadır. Türkiye’den Kazakistan’a gönderileriniz ortalama 1-2 iş günü içerisinde alıcısına sorunsuz şekilde teslim edilmektedir.
    Kazakistan’a kargo gönderim süreçleri hakkında detaylı tüm bilgileri bu yazımızda sizler için yer verdik.

Kazakistan Kargo

1.1. Kazakistan Uçak Kargo Hizmeti

    Kargo taşımacılığında en önemli konulardan biri, kargonuzun zamanında ve güvenilir bir şekilde alıcısına teslim edilmesidir. Geniş hizmet ağına sahip firmamız, Kazakistan kargo hizmeti ile hava yolu taşımacılığını kullanarak kargolarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde teslim etmektedir. Kazakistan kargo hizmetimizi tercih eden müşterilerimizin en önemli nedeni, hava yolu taşımacılığı hizmetlerimiz ile 1-2 iş günü içerisinde gönderilerinizi Kazakistan’daki alıcısına ulaştırmamızdır.

1.2. Kazakistan Kargo Avantajları

•    Her yüke ve sektöre özel taşıma hizmeti
•    E-ticaret gönderilerinizde size özel esnek paketler
•    Kapıdan kapıya güvenli ve ekonomik teslimat
•    30 kilo üzeri Libya gönderilerinize özel fiyatlar

Kazakistan Kargo

2. KAZAKİSTAN KARGO FİYATLARI

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Kazakistan’a 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,89 Euro’dan başlamaktadır.
    Yurtdışına kargo gönderim sektöründe faaliyet gösteren QuickShipper, aralarında Kazakistan express kargo hizmetinin de yer aldığı hava kargo hizmetleriyle tüm birey ve kurumların kargo gönderim süreçlerini sorunsuzca gerçekleştirmektedir. Express kargo hizmeti ile Türkiye’den Kazakistan’a gönderileriniz ortalama 1-2 iş günü içerisinde alıcısına sorunsuz şekilde teslim edilmektedir. Türkiye’deki bir noktadan, Kazakistan’a 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,89 Euro’dan başlamaktadır. Kazakistan express kargo hizmetimiz ile gönderilerinizin takibi de çok daha kolay yapılmaktadır. Kazakistan express kargo hizmetimiz ile kargolarınızı yurtdışına gönderme sürecinde bizlere gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.
    Türkiye’den Kazakistan’a kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. 
    Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kazakistan Kargo

3. KAZAKİSTAN KARGO GÖNDERİM AŞAMALARI

    Türkiye’den Kazakistan’a kargo gönderim sürecinde sizlerin yapması gereken ilk adım, QuickShipper sayfamızı ziyaret ederek ”Anında Teklif Al” bölümünden gönderinizin detaylarını girmeniz ve size en uygun fiyat teklifini almanız. İkinci adım, gönderinizin teslimat işlemlerinin yapılması ve Kazakistan’a doğru yola çıkmasıdır. Son adım olan üçüncü adım ise gönderinizin adrese teslim edilmesidir. Taşımacılık alanında deneyime sahip çalışanlarımız ile yurt dışı kargo gönderim sürecinde en yeni teknolojileri kullanarak Kazakistan’a gönderilerinizde hem zamandan hem de paradan tasarruf edin.

3.1. Kazakistan Kargo Gönderim Ücreti Hesaplama

    Türkiye’den Kazakistan’a kargo gönderim ücreti gönderinizin kilogram cinsinden ağırlığı veya hacimsel ağırlığı (desi) üzerinden hesaplanmaktadır. QuickShipper sayfamızdaki ”Anında Teklif Al” bölümünü kullanarak “Nereye Göndereceksiniz?” seçeneğinden Kazakistan’a seçerek ardından kargonuzun türünü ve kilogram ağırlığını girerek kargo gönderim ücreti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkiye’den Kazakistan’a 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,89 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kazakistan Kargo

3.2. Kazakistan Kargo Teslim Süresi

    Güçlü filomuz ve gelişmiş hizmet ağımız ile dünyanın 220’den fazla ülkesine gönderilerinizi uçak kargo hizmetlerimizi kullanarak güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Kazakistan’a kargo gönderimlerinde bizleri tercih ettiğinizde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra tercih ettiğiniz taşıma hizmeti ile ortalama 1-2 iş günü içerisinde Kazakistan’daki müşterinize teslim edilir. QuickShipper firması olarak Türkiye’nin tüm şehirlerinden Kazakistan’a 1-2 iş günü içerisinde gönderilerinizi güvenli ve hızlı şekilde teslim ediyoruz.

3.3. Kazakistan Kargo Kilogram ve Hacim Hesaplama

    Yurt dışına göndereceğiniz kargonun maliyetini belirleyen etken gönderdiğiniz paketin gerçek ağırlığı ve paketin kapladığı alan yani hacmidir. Bu sebeple yurt dışı kargonuzun gerçek ağırlığı dışında hacimsel ağırlığının da hesaplanması gerekmektedir. Hesaplamalar sonrasında gönderinizin gerçek ağırlığı ile hacimsel ağırlığı karşılaştırılarak yüksek olan değer fiyatlandırma için kullanılır. Hacimsel ağırlığın (Desi) hesaplanabilmesi için paketinizin Uzunluk, Derinlik ve Yükseklik ölçülerini bilmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki vermiş olduğum formül ile siz de kargonuzun hacimsel ağırlığını hesaplayabilirsiniz.

Hacimsel Ağırlık (Desi) = Uzunluk (cm) X Yükseklik (cm) X Derinlik (cm) / 5000

Kazakistan Kargo

3.4. Kazakistan Kargo Takip Sorgulama Hakkında

    QuickShipper firmamızdan hizmet alan tüm müşterilerimiz web sitemiz üzerinden gönderilerini 7 gün 24 saat anlık olarak ücretsiz takip edebilir. Gönderinin çıkış tarihi ve saati, anlık lokasyon bilgisi gibi tüm bilgilere konşimento takip numarası ile ulaşabilirler.

4. KAZAKİSTAN HAKKINDA

    Kazakistan, yüzölçümü açısından dünyanın dokuzuncu en büyük ülkesidir. Sınır komşuları Çin, Kırgızistan, Rusya, Türkmenistan ve Özbekistan’dır. 2020 yılı itibariyle tahmini 18 milyondan fazla nüfusa sahiptir. Ülke para birimi Kazakistan Tengesi’dir. Kazakistan’da Kazakça ve Rusça olmak üzere iki dil vardır. Karasal iklime sahip olan Kazakistan, kışları çok soğuk, yazları ise çok sıcaktır.    

4.1. Türkiye Kazakistan İthalat-İhracat İlişkisi

    Kazakistan, 2020 yılında toplam 46,94 milyar dolarlık ihracat ve 38,08 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. En yakın ticari ilişkilerini Rusya, Çin, Güney Kore, Almanya ve ABD ile kurmuştur. Türkiye 2020 yılında Kazakistan’a 985 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirmiştir. Türkiye’den Kazakistan’a ihraç edilen başlıca ürünler; iklimlendirme, demir-çelik, ilaç ve kimya ürünleridir. Türkiye 2020 yılında Kazakistan’dan 1,18 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. Kazakistan’dan Türkiye’ye ithal edilen başlıca ürünler; ilaç ve kimya, demir-çelik, tarım ve hayvancılık ürünleridir. İki ülke arasında 2020 yılında 2 milyar doları aşan ticaret hacmi gerçekleşmiştir.

Kazakistan Kargo

4.2. Kazakistan Pazarında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

    2020 yılı itibariye Kazakistan’ın 2 milyar doları aşan ihracat hacmi bulunmaktadır. İhraç ettiği ürünlerin başında mineral yakıt ve petrol ürünleri ile demir ve çelik ürünleri gelmektedir. Kazakistan, doğal kaynakları ve iş olanakları açısından zengin bir ülke konumundadır. Türkiye ile Kazakistan arasında geçmişten gelen iyi ilişkiler bulunmaktadır. İş görüşmelerinde ve toplantılarda el sıkışma ve kartvizit değişimi yapılmaktadır.

4.3. Kazakistan’a Gönderilmesi Yasak Ürünler ve Mevzuat

    Türkiye’den Kazakistan’a kargo hizmetinde Türk Ticaret Kanunu’nca yasak olan hiçbir malın taşınmasına izin verilmez. Örnek vermek gerekirse; alkollü ve alkolsüz içecekler, silah ve silah yedek parçaları, her çeşit canlı hayvan, taklit ürünler, marka kanunları ile korunmuş markaların taklitleri, dini ve siyasi propaganda malzemeleri, heykeller, tıbbi reçeteli ilaçlar, uyuşturucu ve uyuşturucu kullanımında kullanılan aletler, patlayıcı maddeler, yiyecek ve içecekler, her çeşit kağıt para ve döviz çeşitleri, antika eşyalar, değerli ve nakite çevrilebilir kağıtlar, gıda takviye ürünleri, kozmetik ürünler, cep telefonları, kimyasal malzemeler, hamiline yazılı çekler, orijinal gemi konşimentosu, pasaport, kimlik belgesi gibi önemli evraklar, her çeşit mücevherat, altın ve gümüş ve tütün ürünleridir. Türkiye ile Kazakistan arasında kargo gönderimi sağlanırken söz konusu ülkenin gümrük mevzuatına ve gümrük tarifelerine uyulması gerekmektedir. Bu mevzuatlar ve gümrük tarifeleri ülkeden ülkeye değişmektedir. Kazakistan’ın ticari ve mali mevzuatının karmaşık olması nedeniyle gerekli konularda danışmanlık hizmeti alınmalıdır. 

Kazakistan Kargo

5. KAZAKİSTAN KARGO İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

5.1. Türkiye’den Kazakistan’a kargo kaç günde teslim edilir?

    Türkiye’den Kazakistan’a kargo gönderim işleminde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra ortalama 1-2 iş günü içerisinde Kazakistan’daki alıcısına teslim edilir.

5.2. Türkiye’den Kazakistan’a kargo gönderim ücreti ne kadar?

    Türkiye’den Kazakistan’a kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. İlgili hizmette ülkeyi Kazakistan seçip ardından kargo türü ile kilogramı belirterek fiyat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kazakistan’a 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 17,89 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

5.3. Kazakistan kargo gönderim ücretini etkileyen faktörler nelerdir?

    Kazakistan’a kargo gönderim ücretini etkileyen 2 temel unsur bulunmaktadır. Birincisi gönderinizin kilogram ağırlığı ikinci ise gönderinizin hacimsel (desi) ağırlığıdır. Yurtdışı gönderim işlemlerinde bu iki unsurdan hangisi büyük ise kargo gönderim ücreti ona göre hesaplanmaktadır.

5.4. Türkiye’den Kazakistan’a en hızlı kargo hizmeti nedir?

    Türkiye’den Kazakistan’a en hızlı kargo gönderimlerinizi QuickShipper firması olarak gerçekleştirmekteyiz. Çünkü firmamız TNT, UPS, FEDEX ve DHL gibi büyük firmalar ile özel anlaşmalıdır. Express kargo hizmetimiz ile gönderinizi Türkiye’den Kazakistan’a ortalama 1-2 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz.

5.5. Kazakistan’a gönderilen kargonun takibi nasıl yapılır?

    QuickShipper firması ile gönderilen kargolarınızın çıkış işlemi olduktan sonra gönderinize ait konşimento numarası oluşmaktadır. Konşimento numarası ile web sitemiz üzerinden gönderinizin durumunu 7 gün 24 saat ücretsiz anlık olarak takip edebilirsiniz.

Anında Teklif Al Anında Teklif Al