Hemen Yurt Dışı Kargo Fiyatı Al

Anında Teklif Al

Hem zamandan
hem de paradan tasarruf edin.

Nereye Göndereceksiniz? Zorunlu
Gönderi Tipi Zorunlu
Ağırlık Zorunlu
 

1. İNGİLTERE KARGO HİZMETİ

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde müşterilerinize ulaştırmak için çözümler üretiyoruz. Sizlere sunduğumuz zamandan ve maliyetten tasarruf edilmiş Express, Ekonomi Express ve Uçak Kargo gibi gelişmiş nakliye çözümleri ile gönderilerinizi Türkiye’den İngiltere’ye gönderiyoruz.
    İngiltere daima Türkiye’nin en önemli ticari ortaklarından biri olmuştur. İngiltere, Almanya’dan sonra Türkiye’nin en fazla ihracat yaptığı ülke konumundadır. İki ülke arasındaki karşılıklı ticaret hacmi her geçen gün artmaktadır. Türkiye’nin önde gelen firmalarının İngiltere’de, önde gelen İngiliz firmalarının Türkiye’de yatırımları bulunmaktadır. Türkiye, İngiliz ihracatçılar ve yatırımcılar için her zaman büyük fırsatlar sunmaktadır. İngiliz iş adamları Türkiye’de altyapı, enerji, gıda, finans, turizm ve telekomünikasyon alanlarında ilgi göstermektedir. Express kargo hizmeti ile Türkiye’den İngiltere’ye gönderileriniz ortalama 1-2 iş günü içerisinde alıcısına sorunsuz şekilde teslim edilmektedir. Türkiye’den İngiltere’ye 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 10,90 Euro’dan başlamaktadır.
    İngiltere’ye kargo gönderim süreçleri hakkında detaylı tüm bilgileri bu yazımızda sizler için yer verdik.

İngiltere Kargo

1.1. İngiltere Uçak Kargo Hizmeti

    Uzman kadrosu ile hava taşımacılığı hizmeti veren firmamız, İngiltere kargo hizmeti ile Türkiye ile İngiltere arasında köprü görevi sağlamaktadır. Firmalar ve bireyler İngiltere kargo hizmeti ile taşınmasında engel olmayan tüm gönderilerini hızlı ve güvenli şekilde alıcısına ulaştırmaktadır.

1.2. İngiltere Kargo Avantajları

•    E-ticaret gönderilerinizde size özel esnek paketler
•    30 kilo üzeri Meksika gönderilerinize özel fiyatlar
•    Her yüke ve sektöre özel taşıma hizmeti
•    Kapıdan kapıya güvenli ve ekonomik teslimat

İngiltere Kargo

2. İNGİLTERE KARGO FİYATLARI

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den İngiltere’ye 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 10,90 Euro’dan başlamaktadır.
    QuickShipper, firmaların veya bireylerin İngiltere’ye göndermek istedikleri kargolarını hava yolu taşımacılığı hizmetlerini kullanarak gerçekleştirmektedir. Gönderinizin türüne göre paketlenen İngiltere express kargolarınız, özenle transfer edilerek İngiltere’deki alıcısına teslim edilmektedir. Hava yolu taşımacılığı hizmetleri ile İngiltere’ye gönderilen kargolarınızın en büyük avantajları hızlı ve güvenli teslim edilmesidir. İngiltere express kargo gönderilerinizin taşınmasında görev alan QuickShipper, bir kargonun zamanında ve sorunsuz ulaşması gerektiği bilinciyle yıllardır hizmetinizdedir. Kargonuzu zamanında ve hızlı ulaştırmanın yanında, kargonuza zarar gelmeden ulaştırmak da bir taşıyıcı firmasından beklenen diğer bir önemli husustur. Türkiye’deki bir noktadan, İngiltere’ye 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 10,90 Euro’dan başlamaktadır. Express kargo hizmetimiz ile İngiltere’ye hızlı, sorunsuz ve ekonomik gönderimler gerçekleştirebilirsiniz.
    Türkiye’den İngiltere’ye kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. 
    Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

İngiltere Kargo

3. İNGİLTERE KARGO GÖNDERİM AŞAMALARI

    Türkiye’den İngiltere’ye kargo gönderim sürecinde sizlerin yapması gereken ilk adım, QuickShipper sayfamızı ziyaret ederek ”Anında Teklif Al” bölümünden gönderinizin detaylarını girmeniz ve size en uygun fiyat teklifini almanız. İkinci adım, gönderinizin teslimat işlemlerinin yapılması ve İngiltere’ye doğru yola çıkmasıdır. Son adım olan üçüncü adım ise gönderinizin adrese teslim edilmesidir. Taşımacılık alanında deneyime sahip çalışanlarımız ile yurt dışı kargo gönderim sürecinde en yeni teknolojileri kullanarak İngiltere’ye gönderilerinizde hem zamandan hem de paradan tasarruf edin.

3.1. İngiltere Kargo Gönderim Ücreti Hesaplama

    Türkiye’den İngiltere’ye kargo gönderim ücreti gönderinizin kilogram cinsinden ağırlığı veya hacimsel ağırlığı (desi) üzerinden hesaplanmaktadır. QuickShipper sayfamızdaki ”Anında Teklif Al” bölümünü kullanarak “Nereye Göndereceksiniz?” seçeneğinden İngiltere’yi seçerek ardından kargonuzun türünü ve kilogram ağırlığını girerek kargo gönderim ücreti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkiye’den İngiltere’ye 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 10,90 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere Kargo

3.2. İngiltere Kargo Teslim Süresi

    Güçlü filomuz ve gelişmiş hizmet ağımız ile dünyanın 220’den fazla ülkesine gönderilerinizi uçak kargo hizmetlerimizi kullanarak güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den İngiltere’ye kargo gönderimlerinde bizleri tercih ettiğinizde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra tercih ettiğiniz taşıma hizmeti ile ortalama 1-2 iş günü içerisinde İngiltere’deki müşterinize teslim edilir. QuickShipper firması olarak Türkiye’nin tüm şehirlerinden İngiltere’ye 1-2 iş günü içerisinde gönderilerinizi güvenli ve hızlı şekilde teslim ediyoruz.

3.3. İngiltere Kargo Kilogram ve Hacim Hesaplama

    Yurt dışına göndereceğiniz kargonun maliyetini belirleyen etken gönderdiğiniz paketin gerçek ağırlığı ve paketin kapladığı alan yani hacmidir. Bu sebeple yurt dışı kargonuzun gerçek ağırlığı dışında hacimsel ağırlığının da hesaplanması gerekmektedir. Hesaplamalar sonrasında gönderinizin gerçek ağırlığı ile hacimsel ağırlığı karşılaştırılarak yüksek olan değer fiyatlandırma için kullanılır. Hacimsel ağırlığın (Desi) hesaplanabilmesi için paketinizin Uzunluk, Derinlik ve Yükseklik ölçülerini bilmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki vermiş olduğum formül ile siz de kargonuzun hacimsel ağırlığını hesaplayabilirsiniz.

Hacimsel Ağırlık (Desi) = Uzunluk (cm) X Yükseklik (cm) X Derinlik (cm) / 5000

İngiltere Kargo

3.4. İngiltere Kargo Takip Sorgulama Hakkında

    QuickShipper firmamızdan hizmet alan tüm müşterilerimiz web sitemiz üzerinden gönderilerini 7 gün 24 saat anlık olarak ücretsiz takip edebilir. Gönderinin çıkış tarihi ve saati, anlık lokasyon bilgisi gibi tüm bilgilere konşimento takip numarası ile ulaşabilirler.

4. İNGİLTERE HAKKINDA

    İngiltere, dünyanın en büyük 6. ekonomisine sahiptir. Başkenti Londra, dünyanın ikinci büyük finans merkezi olmasının yanında kaliteli eğitim, uluslararası ticaret ve küresel ekonomi için komuta merkezlerinden biridir. İngiltere, Avrupa’nın Almanya’dan sonra en kalabalık ikinci ülkesidir. İngiltere, Galler, İskoçya ve Kuzey İrlanda’dan oluşan Birleşik Krallık, 66,8 milyonluk nüfusa sahiptir. Resmi dili İngilizcedir. Ilımlı bir deniz iklimine sahiptir. Zengin petrol, doğal gaz ve kömür kaynakları ile Avrupa Birliği ülkeleri arasında en fazla enerji kaynağına sahip ülke konumundadır.

4.1. Türkiye İngiltere İthalat-İhracat İlişkisi

    İngiltere 2019 yılında toplam 467,5 milyar dolarlık ihracat ve 691,9 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. En yakın ticari ilişkilerini Almanya, Çin, ABD, Hollanda ve Fransa ile kurmuştur. Türkiye 2019 yılında İngiltere’ye 11,2 milyar dolarlık ihracat gerçekleştirmiştir. Türkiye’den İngiltere’ye ihraç edilen başlıca ürünler; otomotiv, tekstil ve hazır giyim, elektrikli cihazlar, değerli taşlar ve metallerdir. Türkiye 2019 yılında İngiltere’den 5,6 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. İngiltere’den Türkiye’ye ithal edilen başlıca ürünler; makineler, demir-çelik, değerli taşlar ve metallerdir. İki ülke arasında 2019 yılında 16,8 milyar doları aşan ticaret hacmi gerçekleşmiştir.

İngiltere Kargo

4.2. İngiltere Pazarında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

    İngiltere’de iş disiplini, ilke usullerine bağlı, ciddi ve profesyonel bir iş anlayışının ürünüdür. Kalite ve mal teslimi konusunda belirlenen kriter ve zaman unsurlarına her zaman uyulması beklenir. İngiltere dünyanın üçüncü büyük e-ticaret Pazar hacmine ve müşterisine sahiptir. 2019 yılında kişi başına yapılan harcama 1650 dolara ulaşmıştır. İngiltere pazarına giriş yapmak isteyen firmaların ve bireylerin e-ticaret alanındaki yüksek gelir potansiyeline uygun işler yapması avantajlı olacaktır. İki ülke arasında “Çifte Vergilendirmeyi Önleme” ve “Yatırımların Karşılıklı Teşviki ve Korunması”  anlaşmaları yürürlüktedir.

4.3. İngiltere’ye Gönderilmesi Yasak Ürünler ve Mevzuat

    Türkiye’den İngiltere’ye kargo hizmetinde Türk Ticaret Kanunu’nca yasak olan hiçbir malın taşınmasına izin verilmez. Örnek vermek gerekirse; alkollü ve alkolsüz içecekler, silah ve silah yedek parçaları, her çeşit canlı hayvan, taklit ürünler, marka kanunları ile korunmuş markaların taklitleri, dini ve siyasi propaganda malzemeleri, heykeller, tıbbi reçeteli ilaçlar, uyuşturucu ve uyuşturucu kullanımında kullanılan aletler, patlayıcı maddeler, yiyecek ve içecekler, her çeşit kağıt para ve döviz çeşitleri, antika eşyalar, değerli ve nakite çevrilebilir kağıtlar, gıda takviye ürünleri, kozmetik ürünler, cep telefonları, kimyasal malzemeler, hamiline yazılı çekler, orijinal gemi konşimentosu, pasaport, kimlik belgesi gibi önemli evraklar, her çeşit mücevherat, altın ve gümüş ve tütün ürünleridir. Türkiye ile İngiltere arasında kargo gönderimi sağlanırken söz konusu ülkenin gümrük mevzuatına ve gümrük tarifelerine uyulması gerekmektedir. Bu mevzuatlar ve gümrük tarifeleri ülkeden ülkeye değişmektedir. İngiltere’nin ticari ve İngiltere mevzuatının karmaşık olması nedeniyle gerekli konularda danışmanlık hizmeti alınmalıdır. 

İngiltere Kargo

5. İNGİLTERE KARGO İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

5.1. Türkiye’den İngiltere’ye kargo kaç günde teslim edilir?

    Türkiye’den İngiltere’ye kargo gönderim işleminde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra ortalama 1-2 iş günü içerisinde İngiltere’deki alıcısına teslim edilir.

5.2. Türkiye’den İngiltere’ye kargo gönderim ücreti ne kadar?

    Türkiye’den İngiltere’ye kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. İlgili hizmette ülkeyi İngiltere seçip ardından kargo türü ile kilogramı belirterek fiyat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İngiltere’ye 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 10,90 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

5.3. İngiltere kargo gönderim ücretini etkileyen faktörler nelerdir?

    İngiltere’ye kargo gönderim ücretini etkileyen 2 temel unsur bulunmaktadır. Birincisi gönderinizin kilogram ağırlığı ikinci ise gönderinizin hacimsel (desi) ağırlığıdır. Yurtdışı gönderim işlemlerinde bu iki unsurdan hangisi büyük ise kargo gönderim ücreti ona göre hesaplanmaktadır.

5.4. Türkiye’den İngiltere’ye en hızlı kargo hizmeti nedir?

    Türkiye’den İngiltere’ye en hızlı kargo gönderimlerinizi QuickShipper firması olarak gerçekleştirmekteyiz. Çünkü firmamız TNT, UPS, FEDEX ve DHL gibi büyük firmalar ile özel anlaşmalıdır. Express kargo hizmetimiz ile gönderinizi Türkiye’den İngiltere’ye ortalama 1-2 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz.

5.5. İngiltere’ye gönderilen kargonun takibi nasıl yapılır?

    QuickShipper firması ile gönderilen kargolarınızın çıkış işlemi olduktan sonra gönderinize ait konşimento numarası oluşmaktadır. Konşimento numarası ile web sitemiz üzerinden gönderinizin durumunu 7 gün 24 saat ücretsiz anlık olarak takip edebilirsiniz.

Anında Teklif Al Anında Teklif Al