Hemen Yurt Dışı Kargo Fiyatı Al

Anında Teklif Al

Hem zamandan
hem de paradan tasarruf edin.

Nereye Göndereceksiniz? Zorunlu
Gönderi Tipi Zorunlu
Ağırlık Zorunlu
 

1. DANİMARKA KARGO HİZMETİ

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde müşterilerinize ulaştırmak için çözümler üretiyoruz. Sizlere sunduğumuz zamandan ve maliyetten tasarruf edilmiş Express, Ekonomi Express ve Uçak Kargo gibi gelişmiş nakliye çözümleri ile gönderilerinizi Türkiye’den Danimarka’ya gönderiyoruz.
    Türkiye ile Danimarka arasındaki ticari ve ekonomik ilişkiler hızla gelişimini sürdürmektedir. Danimarka’ya ihracatımız 2020 yılında 1,04 milyar dolara ulaşmıştır. Danimarka’dan ülkemize 2002-2020 yılları arasında 642 milyon dolar değerinde Doğrudan Yabancı Yatırım gerçekleşmiştir. İki taraflı ticaretin önemli miktarda artması taşımacılık sektörü içinde olumlu yönde etki yaratmıştır. İki ülke arasındaki bireysel veya kurumsal gönderiler için çoğu zaman express kargo hizmeti tercih edilmektedir. Express kargo hizmeti ile Türkiye’den Danimarka’ya gönderileriniz ortalama 1-2 iş günü içerisinde alıcısına sorunsuz şekilde teslim edilmektedir. Türkiye’den Danimarka’ya 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 8,92 Euro’dan başlamaktadır.
    Danimarka’ya kargo gönderim süreçleri hakkında detaylı tüm bilgileri bu yazımızda sizler için yer verdik.

Danimarka Kargo

1.1. Danimarka Uçak Kargo Hizmeti

    QuickShipper, firmaların veya bireylerin Danimarka’ya göndermek istedikleri kargolarını hava yolu taşımacılığı hizmetlerini kullanarak gerçekleştirmektedir. Hava yolu taşımacılığı hizmetleri ile Danimarka’ya gönderilen kargolarınızın en büyük avantajları hızlı ve güvenli teslim edilmesidir. Deniz yolu ve kara yolu taşıma yöntemleri ile taşınması mümkün olmayan kargolarınızı Danimarka’ya hava yolu taşımacılığı hizmetleri ile taşınabilmesi mümkündür. Danimarka’ya hava yolu taşımacılığı hizmetleri ile kargolarınızın gönderilmesi sürecinde kargolarınız hasar görmeden ve deforme olmadan alıcısına ulaşmaktadır.

1.2. Danimarka Kargo Avantajları

•    Her yüke ve sektöre özel taşıma hizmeti
•    Kapıdan kapıya güvenli ve ekonomik teslimat
•    E-ticaret gönderilerinizde size özel esnek paketler
•    30 kilo üzeri Danimarka gönderilerinize özel fiyatlar

Danimarka Kargo

2. DANİMARKA KARGO FİYATLARI

    QuickShipper firması olarak e-ticaret gönderilerinizi, numunelerinizi, hediyelerinizi ve paketlerinizi uluslararası pazarlarda ekonomik, hızlı ve güvenli şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Danimarka’ya 0,5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 8,92 Euro’dan başlamaktadır.
    Türkiye’den Danimarka’ya kargo göndermek isteyen kurum, kuruluş veya bireyler firmamızdan Danimarka express kargo hizmeti alarak hızlı ve güvenilir bir taşımacılık hizmetinden yararlanabilirler. Danimarka’ya hava yoluyla gönderilecek olan kargolarınızın tüm işlemlerinin takibi ve teslimatı firmamız tarafından gerçekleşmektedir. Türkiye’nin tüm şehirlerinden Danimarka’ya ortalama 1-2 iş günü içerisinde kargolarınızı alıcısına ulaştırmaktayız. Danimarka’ya ortalama 0,5 kilogramlık bir paketin express kargo ile gönderim ücreti 8,92 Euro’dan başlamaktadır.
    Türkiye’den Danimarka’ya kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. 
    Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Danimarka Kargo

3. DANİMARKA KARGO GÖNDERİM AŞAMALARI

    Türkiye’den Danimarka’ya kargo gönderim sürecinde sizlerin yapması gereken ilk adım, QuickShipper sayfamızı ziyaret ederek ”Anında Teklif Al” bölümünden gönderinizin detaylarını girmeniz ve size en uygun fiyat teklifini almanız. İkinci adım, gönderinizin teslimat işlemlerinin yapılması ve Danimarka’ya doğru yola çıkmasıdır. Son adım olan üçüncü adım ise gönderinizin adrese teslim edilmesidir. Taşımacılık alanında deneyime sahip çalışanlarımız ile yurt dışı kargo gönderim sürecinde en yeni teknolojileri kullanarak Danimarka’ya gönderilerinizde hem zamandan hem de paradan tasarruf edin.

3.1. Danimarka Kargo Gönderim Ücreti Hesaplama

    Türkiye’den Danimarka’ya kargo gönderim ücreti gönderinizin kilogram cinsinden ağırlığı veya hacimsel ağırlığı (desi) üzerinden hesaplanmaktadır. QuickShipper sayfamızdaki ”Anında Teklif Al” bölümünü kullanarak “Nereye Göndereceksiniz?” seçeneğinden Danimarka’yı seçerek ardından kargonuzun türünü ve kilogram ağırlığını girerek kargo gönderim ücreti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Türkiye’den Danimarka’ya 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 8,92 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Danimarka Kargo

3.2. Danimarka Kargo Teslim Süresi

    Güçlü filomuz ve gelişmiş hizmet ağımız ile dünyanın 220’den fazla ülkesine gönderilerinizi uçak kargo hizmetlerimizi kullanarak güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Türkiye’den Danimarka’ya kargo gönderimlerinde bizleri tercih ettiğinizde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra tercih ettiğiniz taşıma hizmeti ile ortalama 1-2 iş günü içerisinde Danimarka’daki müşterinize teslim edilir. QuickShipper firması olarak Türkiye’nin tüm şehirlerinden Danimarka’ya 1-2 iş günü içerisinde gönderilerinizi güvenli ve hızlı şekilde teslim ediyoruz.

3.3. Danimarka Kargo Kilogram ve Hacim Hesaplama

    Yurt dışına göndereceğiniz kargonun maliyetini belirleyen etken gönderdiğiniz paketin gerçek ağırlığı ve paketin kapladığı alan yani hacmidir. Bu sebeple yurt dışı kargonuzun gerçek ağırlığı dışında hacimsel ağırlığının da hesaplanması gerekmektedir. Hesaplamalar sonrasında gönderinizin gerçek ağırlığı ile hacimsel ağırlığı karşılaştırılarak yüksek olan değer fiyatlandırma için kullanılır. Hacimsel ağırlığın (Desi) hesaplanabilmesi için paketinizin Uzunluk, Derinlik ve Yükseklik ölçülerini bilmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki vermiş olduğum formül ile siz de kargonuzun hacimsel ağırlığını hesaplayabilirsiniz.

Hacimsel Ağırlık (Desi) = Uzunluk (cm) X Yükseklik (cm) X Derinlik (cm) / 5000

Danimarka Kargo

3.4. Danimarka Kargo Takip Sorgulama Hakkında

    QuickShipper firmamızdan hizmet alan tüm müşterilerimiz web sitemiz üzerinden gönderilerini 7 gün 24 saat anlık olarak ücretsiz takip edebilir. Gönderinin çıkış tarihi ve saati, anlık lokasyon bilgisi gibi tüm bilgilere konşimento takip numarası ile ulaşabilirler.

4. DANİMARKA HAKKINDA

    Danimarka, Almanya’nın kuzeyindeki Jutland yarımadası ile 406 adadan oluşan bir ülkedir. Sadece Almanya ile ortak kara sınırı bulunmaktadır. Başkenti Kopenhag’dır. Danimarka’nın iklimi fiziki yapıdan dolayı her yerde aynı özelliği göstermektedir. Kış ve sonbahar ayları fırtınalı geçmektedir. Danimarka 1973 yılından itibaren Avrupa Birliği üyesidir.

4.1. Türkiye Danimarka İthalat-İhracat İlişkisi

    Danimarka 2019 yılında toplam 107,03 milyar dolarlık ihracat ve 95,99 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. En yakın ticari ilişkilerini Almanya, İsveç, Hollanda ve Çin ile kurmuştur. Türkiye 2019 yılında Danimarka’ya 993 milyon dolarlık ihracat gerçekleştirmiştir. Türkiye’den Danimarka’ya ihraç edilen başlıca ürünler; giyim eşyası ve aksesuarları, kara ulaşım araçları, elektrikli makine ve cihazlar, sebze, meyve ve mamulleridir. Türkiye 2019 yılında Danimarka’dan 1,02 milyar dolarlık ithalat gerçekleştirmiştir. Danimarka’dan Türkiye’ye ithal edilen başlıca ürünler; metal cevherleri, makine ve cihazlar, organik kimyasal ürünler ve kimya sanayi ürünleridir. İki ülke arasında 2019 yılında 2 milyar doları aşan ticaret hacmi gerçekleşmiştir.

Danimarka Kargo

4.2. Danimarka Pazarında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

    Danimarka’da mesai süreleri, diğer ülkelere göre daha kısadır. Tanışmalarda ve buluşmalarda tokalaşma kullanılmaktadır. İş görüşmelerinde dakikliğe önem vermektedirler. Toplantılara veya iş görüşmelerine geç kalmak hoş karşılanmamaktadır. Sözlü sözleşmeler yerine yazılı sözleşmeleri tercih etmektedirler. Ülkenin ulaşım imkanları çok gelişmiştir. Toplam 92 adet havaalanına sahiptir. Türkiye’den Danimarka’nın başkenti olan Kopenhag şehrine her gün sefer düzenlenmektedir.

4.3. Danimarka’ya Gönderilmesi Yasak Ürünler ve Mevzuat

    Türkiye’den Danimarka’ya kargo hizmetinde Türk Ticaret Kanunu’nca yasak olan hiçbir malın taşınmasına izin verilmez. Örnek vermek gerekirse; alkollü ve alkolsüz içecekler, silah ve silah yedek parçaları, her çeşit canlı hayvan, taklit ürünler, marka kanunları ile korunmuş markaların taklitleri, dini ve siyasi propaganda malzemeleri, heykeller, tıbbi reçeteli ilaçlar, uyuşturucu ve uyuşturucu kullanımında kullanılan aletler, patlayıcı maddeler, yiyecek ve içecekler, her çeşit kağıt para ve döviz çeşitleri, antika eşyalar, değerli ve nakite çevrilebilir kağıtlar, gıda takviye ürünleri, kozmetik ürünler, cep telefonları, kimyasal malzemeler, hamiline yazılı çekler, orijinal gemi konşimentosu, pasaport, kimlik belgesi gibi önemli evraklar, her çeşit mücevherat, altın ve gümüş ve tütün ürünleridir. Türkiye ile Danimarka arasında kargo gönderimi sağlanırken söz konusu ülkenin gümrük mevzuatına ve gümrük tarifelerine uyulması gerekmektedir. Bu mevzuatlar ve gümrük tarifeleri ülkeden ülkeye değişmektedir. Danimarka’nın ticari ve mali mevzuatının karmaşık olması nedeniyle gerekli konularda danışmanlık hizmeti alınmalıdır. 

Danimarka Kargo

5. DANİMARKA KARGO İÇİN SIKÇA SORULAN SORULAR

5.1. Türkiye’den Danimarka’ya kargo kaç günde teslim edilir?

    Türkiye’den Danimarka’ya kargo gönderim işleminde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra ortalama 1-2 iş günü içerisinde Danimarka’daki alıcısına teslim edilir.

5.2. Türkiye’den Danimarka’ya kargo gönderim ücreti ne kadar?

    Türkiye’den Danimarka’ya kargo gönderim ücretlerini öğrenmeniz için QuickShipper adresimizde yer alan “Anında Teklif Al” hizmetimizi kullanabilirsiniz. İlgili hizmette ülkeyi Danimarka seçip ardından kargo türü ile kilogramı belirterek fiyat hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Danimarka’ya 0.5 kilogramlık bir paketin gönderim ücreti express kargo ile 8,92 Euro’dan başlamaktadır. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak ve özel indirimlerden faydalanmanız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

5.3. Danimarka kargo gönderim ücretini etkileyen faktörler nelerdir?

    Danimarka’ya kargo gönderim ücretini etkileyen 2 temel unsur bulunmaktadır. Birincisi gönderinizin kilogram ağırlığı ikinci ise gönderinizin hacimsel (desi) ağırlığıdır. Yurtdışı gönderim işlemlerinde bu iki unsurdan hangisi büyük ise kargo gönderim ücreti ona göre hesaplanmaktadır.

5.4. Türkiye’den Danimarka’ya en hızlı kargo hizmeti nedir?

    Türkiye’den Danimarka’ya en hızlı kargo gönderimlerinizi QuickShipper firması olarak gerçekleştirmekteyiz. Çünkü firmamız TNT, UPS, FEDEX ve DHL gibi büyük firmalar ile özel anlaşmalıdır. Express kargo hizmetimiz ile gönderinizi Türkiye’den Danimarka’ya ortalama 1-2 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz.

5.5. Danimarka’ya gönderilen kargonun takibi nasıl yapılır?

    QuickShipper firması ile gönderilen kargolarınızın çıkış işlemi olduktan sonra gönderinize ait konşimento numarası oluşmaktadır. Konşimento numarası ile web sitemiz üzerinden gönderinizin durumunu 7 gün 24 saat ücretsiz anlık olarak takip edebilirsiniz.

Anında Teklif Al Anında Teklif Al